پادکست کتاب صوتی قدرت فشار

پادکست رایگان کتاب صوتی قدرت فشار مجموعه‌ای کاربردی از ابزارها را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها، از فشارهای مختلف زندگی به نفع خود بهره ببرید.


پادکست کتاب صوتی قدرت فشار با دانلود رایگان

« با ابزارها و تاکتیک های موثر از تله های فشار فرار کنید »

 همه ما در زندگی و کار روزهای پر استرس و پرفشاری را از سر گذرانده ایم، روزهایی که به هر دلیلی اتفاقاتی رخ داده است و باعث شده اند که ذهن ما احساس بی هم ریختگی کند و نتواند مانند همیشه کار کند. همچنین روزهایی که از طرف رییس خود تحت فشار قرار گرفته ایم تا مسئولیت و پروژه خود سریع تر و زودتر تحویل دهیم؛ در چنین مواقعی که ما بیشتر از همیشه نیاز به شفافیت ذهن و تمرکز داریم، متاسفانه به دلیل افزایش موادی مانند آدرنالین بازدهی ما و تمرکز ما به صورت محسوسی کاهش پیدا کرده و همین امر موجب مشکلات زیادی برای ما میشود؛ اما چه میشود اگر راهکاری باشد تا از این اتفاق جلوگیری کند؟ با نویدک همراه باشید.

 

دین جنسن در کتاب قدرت فشار به روی همین مسئله تمرکز کرده است، او تاکید میکند که فشار های ناشی از محیط کار و مسائل پیرامون و محیط زندگی اجتناب ناپذیرند و نمیشود از رخ دادن آنها جلوگیری کرد، اما نحوه پاسخ هر فرد به این قبیل اتفاقات چیزی است که افراد موفق و برجسته را از سایر افراد متمایز میکند.

دین جنسن در این کتاب با ارائه روش ها و راهکارهایی سعی در این دارد تا مخاطب را با شرایط مختلف آشنا کرده و برای هر کدام از آنها راه حلی ارائه دهد. از نکات مثبت این کتاب میشود به این موضوع اشاره کرد که مطالب موجود در آن کاملا کارگاهی و عملی قرار گرفته اند، به این معنی که دین جنسن با تکیه بر دانش و تجربه سالهای خود نکات و تمریناتی کاملا عملی و کاربردی را ارائه میکند که خواننده با انجام و تکرار آنها ذهن خود را برای شرایط خاص و تحت فشار آماده میکند و میتواند به راحتی در سخت ترین محیط و شرایط نیز تمرکز خود را حفظ کرده و کارهایش را با بهترین کیفیت و کمترین زمان ارائه دهد.

 

یکی دیگر از مهمترین نکاتی که در ادامه کتاب قدرت فشار به آن پرداخته میشود این مسئله است که جنسن اعتقاد دارد که شرایط سخت و تحت فشار میتواند نه تنها باعث خراب شدن کارها نشود بلکه با تمرین و آموزش صحیح میشود از آنها نهایت استفاده را کرد. نویسنده با راهکارهایی که میدهد به این نکته اشاره میکند که افراد موفق بر خلاف نظر عامه مردم به دنبال آسایش در کارهای خود نیستند بلکه همواره برای خود شرایطی را مهیا میکنند که مجبور شوند تحت فشار و مسابقه با زمان کارهای خود را انجام دهند، چرا که اعتقاد دارند وقتی انسان به مجموعه ای از آموزه ها و رفتار ها آگاه باشد در شرایط سخت با افزایش بازدهی بینظیری مواجه میشود که این اتفاق هرگز در شرایط عادی رخ نخواهد داد.

 

خواندن این کتاب را تمامی افراد چه کوچک و چه بزرگ پیشنهاد میکنیم چرا که اعتقاد داریم آموزه های این کتاب از آن دسته از مواردی است که هر فردی باید به آن اگاه باشد و با استفاده از آنها در شرایط روزانه خود در نهایت زندگی راحت تر و آرامش بهتری را برای خود رقم بزند. اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب قدرت فشار را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 پادکست کتاب صوتی قدرت فشار با دانلود رایگان

برخی از آموزه های کتاب صوتی قدرت فشار

 • با ابزارها و تاکتیک های موثر از تله های فشار فرار کنید
 • دوسویه باشید تا بتوانید فشار را هم در لحظات اوج فشار و هم در مسافت طولانی تحمل کنید
 • تنش را کاهش دهید، بهتر بخوابید و انرژی بیشتری داشته باشید تا بتوانید با چالش ها روبرو شوید
 • لحظات فشار را بشناسید تا بتوانید برای زمانی که احتمالاً گرما را احساس خواهید کرد آماده شوید
 • استراتژی‌های اهرمی را به کار بگیرید تا بتوانید در زمانی که مهم‌ترین چیز است، هر چیزی را که دارید ارائه دهید
 • و بیشتر! نحوه گذر از لحظات پر فشارمان تاثیر زیادی بر مسیر کلی زندگی ما دارد، هم از نظر میزان موفقیت ما و هم اینکه چقدر از سفر در طول مسیر لذت می بریم.

 

معرفی نویسنده کتاب صوتی قدرت فشار

دین جنسن میدر عامل شرکت تیرد فاکتور و همچنین سخنران حرفه ای است که در دهه 80 میلادی در آمریکا متولد شد. تخصص او آموزش مدیران و افراد سرشناس حوزه کسب و کار و تجارت است که بتوانند نه تنها در شرایط فشار بهره وری خود را حفظ کنند بلکه از آن به عنوان راه حلی برای سایر مشکلات خود نیز استفاده کنند. او علاوه بر اینکه در دپارتمان تجارت دانشگاه کویینز و همچنین دپارتمان کسب و کار دانشگاه کارولینای شمالی به تدریس میپردازد، به عنوان مشاور و آموزگار در شرکت های معروف و مطرحی نظیر مایکروسافت نیز مشغول فعالیت است و همچنین در 28 کشور نیز به سخنرانی پرداخته است.

 

برشی از متن کتاب صوتی قدرت فشار

« تمرکز بر آنچه واقعا اهمیت دارد نقطه شروع خوبی است اما برای ادامه به راهکار دیگری به نام مدیریت عدم قطعیت با اقدام مستقیم نیاز دارد؛ در مواجهه با عدم قطعیت اوج فشار، باید بر روی آنچه واقعا میتوانید کنترل کنید تمرکز داشته باشید و ذهن خود را از مسائلی که کنترل آن در دستان شما نیست آزاد کنید. »

 

« خستگی و فرسودگی در اثر کار زیاد امروزه به یکی از معضلات جهانی کارمندان و کارگران تبدیل شده است. در این مواقع اقدام عمومی این است که افراد را به سمت شیوه های مدیریت زمان سوق میدهند با این عنوان که شما اگر بتوانید زمان خود را مدیریت کنید میتوانید با افزایش زمان کاری خود و تقسیم کارها بهره وری را نیز افزایش دهید. این رویکرد از منظر مدیریت فشار رویکردی کاملا غلط به شمار میرود، چرا که با افزایش زمان کار و تقسیم فعالیت ها در زمان طولانی تر تنها استرس و خستگی را طولانی تر کرده و از نتیجه دلخواه خود دورتر میشویم؛ در مقابل رویکرد مدیریت تحت فشار به ما میگوید که در مواقع حساس تمرکز خود را بر روی مسائلی که واقعا مهم هستند میگذاریم و هر آنچه که به نتایج فوری نمی انجامد را به زمانی دیگر موکول میکنیم. »

 

« در هنگام مواجهه با شرایط پرفشار به عزیزان خود فکر کنید، با خود تکرار کنید که این شرایط را به خاطر چه کسانی تحمل میکنید، به خود یاداوری کنید که نتایج حاصل از این مسئولیت های سنگین و کارهای زیاد در زمان کوتاه چگونه باعث خوشحالی خانواده و اطرافیان شما میشود، این کار به شما امید و انگیزه ای باور نکردنی میدهد و کمک میکند که ذهنی باز و قلبی پر امید کارهای خود را سرانجام رسانده و بوسیله آن بتوانید عزیزان و دوست داران خود را شاد و خوشحال کنید. »

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی قدرت فشار اثر دین جنسن دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی 23 راه برای غلبه بر تنبلی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی 23 راه برای غلبه بر تنبلی با دانلود رایگان

« موفقیت واقعی شما زمانی اتفاق می‌افتد که اقدامات روزانه خود را به درستی و به شکلی کاملا منظم انجام دهید » همه ما در زندگی روزهایی را…

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

« لازم است بدانید که افراد بسیار ثروتمند، به‌جز چند استثناء، اصلاً دوست ندارند که شما راز ثروتمند شدنشان را بدانید » کتاب پیش روی شما…

پادکست کتاب صوتی قورباغه را بخور با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی قورباغه را بخور با دانلود رایگان

« این اثر به شما می‌آموزد که بهتر است هرکاری را، چه سخت و چه آسان، بی‌معطلی انجام دهید » تا به حال حس کرده­اید که برای کارهایی…

پادکست کتاب صوتی والدین سمی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی والدین سمی با دانلود رایگان

« سامانه‌ی تربیتی والدین مجموعه‌ای از باورها و رفتارهای آن‌هاست » والدین هر کس نخستین افرادی هستند که او میشناسد و در کنار…

پادکست کتاب صوتی قدرت عادت‌ ها با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی قدرت عادت‌ ها با دانلود رایگان

« عادت‌ها کارهایی هستید که ما یک روز آگاهانه شروع به انجامشان کردیم » گاهی اشخاصی را در زندگی میبینیم که در گوشه‌ای نشسته و بدون…

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

« ایده‌ها زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. ایده‌ای که در حال حاضر دارید و بر پایه آن عمل می‌کنید می‌تواند برای دستیابی…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

 • کمال سلمانی
  1403/02/27 01:11
  چرا نصب نمیشه برنامتون
  پاسخ دادن
  • ادمین نویدک
   1403/02/27 02:37
   عزیزم نویدک به صورت وب اجرا میشه و نیازی به نصب نداره
   پاسخ دادن
 • کمال سلمانی
  1403/02/27 01:10
  سلام برنامتون خیلی خوبه ممنونم
  پاسخ دادن
  • ادمین نویدک
   1403/02/27 02:37
   سلام عزیزم ؛ شما لطف دارید
   پاسخ دادن