پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید

پادکست رایگان کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین مهارت انسان صحبت می‌کند و به شما می‌آموزد که چگونه روی دیگران تأثیر بگذارید و ارتباط خود را با اطرافیان‌تان بهبود ببخشید و در زندگی‌تان تغییر و تحول ایجاد کنید.


قسمت 1 : 

 

قسمت 2 : 

 

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

« ایده‌ها زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. ایده‌ای که در حال حاضر دارید و بر پایه آن عمل می‌کنید می‌تواند برای دستیابی به آرزوهایتان بسیار تأثیرگذار باشد »

کمتر کسی پیدا میشود که نخواهد یک زندگی خوب و ایده آل داشته باشد، همه ما انسان ها علاقه مندیم که بهترین ها را داشته باشیم، اما چرا بسیاری از انسان ها دارای زندگی متوسطی هستند و رویاهایشان را فراموش کرده اند؟ جیم ران، سخنران انگیزشی و کار افرین به این سوال اینگونه پاسخ میدهد که این دسته از افراد کنترل زندگی خود را به دست نگرفته اند و در سیستم برده داری نوین صرفا برای ثروتمند کردن صاحبین مشاغل و سرمایه تلاش میکنند. جیم ران در این کتاب علاوه بر اینکه به بررسی ریشه ای موضوعاتی میپزدازد که از نگاه وی مانع ثروتمند شدن افراد میشود، راهکار ها و مسائلی را آموزش میدهد که با کمک آن میتوانید قدم به قدم در مسیر پیشرفت حرکت کنید.

 

یکی از نکاتی که جیم ران را از سایر افراد متمایز میکند این است که وی یکی از قدیمی ترین ثروتمندان جهان است که بر خلاف افراد مشابه خود تصمیم به اشتراک تجارب و اندیشه های خویش با سایر افراد گرفته است تا آنها نیز راه ثروتمند شدن را بیاموزند. جیم ران تاکید میکند که اصلی ترین و مهمترین قدم در راه رسیدن به رویاهای هر فرد باور داشتن است، اما نه باوری تنها و بدون پشتوانه بلکه باید به میزان بزرگی هر آرزو انسان تلاش کند که خودش هم رشد کند. در حقیقت ران اعتقاد دارد که تمرکز کردن بر روی خود، پیشرفت فردی، بهبود و گسترش شخصیت هرکس بسیار مهم تر از تلاش برای انجام کار و کسب درامد است، چرا که با پیشرفت و تغییرات مثبت ذهنیت فرد جایگاه او نیز تغییر خواهد کرد و به همان نسبت دیدگاهی تازه به زندگی پیدا میکند که این امر خود سبب افزایش چشمگیر ثروت و سرمایه هر فرد میشود.

 

از مهمترین دلایلی که این کتاب را خاص میکند میتوان به این نکته اشاره کرد که کتاب صوتی کنترل زندگیتان را در دست بگیرید از یکی از مهمترین و موفقیت آمیز ترین سمینار های توسعه فردی و انگیزشی جیم ران برگرفته شده است و به همین جهت دارای ارزش بسیار زیادی میباشد. جیم ران در این کتاب تمامی باور های انسان را به چالش میکشد و آنها را از نو میسازد، به طوری که پس از مطالعه این کتاب دیدگاه های هر فرد با قبل بسیار متفاوت خواهد بود، او در قالب آموزش مهارت های رهبری، تمام نکاتی که هر فرد برای موفقیت در کار و مدیریت مجموعه خود لازم دارد را آموزش میدهد، همچنین نوع آموزش این مهارت ها به گونه ای است که برای هرکسی با هر مدرک تحصیلی و مرتبه شغلی مفید خواهد بود و باعث میشود در مسیر راه اندازی کسب و کار خود موفق تر عمل کند.

 

یکی دیگر از نکات قابل ذکر کتاب کنترل زندگیتان را در دست بگیرید این است که جیم ران بر اساس تجربه چندین ساله خود به خواننده پیشنهاد های کارامد میدهد و علاوه بر مشخص کردن هدف چگونگی رسیدن به آن را نیز توضیح میدهد، به طور مثال زمانی که از متقاعد کردن افراد یا برقراری ارتباط با دیگران یا ساخت و گسترش شبکه صحبت میکند به تفضیل مسیر لازم و کارهای مورد نیاز هر یک را ترسیم کرده و مرحله به مرحله همچون یک مربی آگاه و با سواد با خواننده پیش میرود و در هر قدم تمامی اطلاعات مورد نیاز او را در اختیارش قرار میدهد. اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب کنترل زندگیتان را بدست بگیرید را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

 

معرفی نویسنده کتاب کنترل زندگیتان را بدست بگیرید

جیم ران کار آفرین و سخنران انگیزشی در سال 1930 در مزرعه ای در آمریکا چشم به جهان گشود. جیم ران خیلی زود تحصیل را رها کرد و به کار آزاد پرداخت. آشنایی با کارافرینی به نام جان شف در اوایل دهه 50 میلادی نقطه عطف زندگی وی محسوب میشود، چرا که پس از این ملاقات و همکاری جیم ران به گسترش بازاریابی شبکه رو آورد و موفق شد تا پیش از رسیدن به سی سالگی وارد کلوپ میلیونر ها شود. پس از آن جیم ران علاوه بر گسترش کسب و کار خود 17 کتاب نیز به رشته تحریر دراورد که هر کدام در صدر جدول پرفروش ها قرار گرفتند و از بین آنها کتاب هایی نظیر: دوازده ستون موفقیت، جادوی کار پاره وقت، هفت کلید طلایی ثروتمند شدن به موفقیت جهانی دست یافتند، به بیش از چهل زبان دنیا ترجمه شدند و برای جیم ران ثروت و شهرت فراوانی را حاصل کردند.

 

جیم ران همواره بخش عمده ای از وقت و ثروت خود را در مسیر آموزش سایر افراد قرار داد و تا آخر عمر از برگزاری سمینارهای انگیزشی و آموزشی دست نکشید، جالب است بدانید که آنتونی رابینز سخنران انگیزشی معروف خود از شاگردان جیم ران است و موفقیت خود را مدیون وی میداند. جیم ران در سال 2009 در سن 79 سالگی با ثروتی بالغ بر 500 میلیون دلار چشم از جهان فرو بست.

 

برشی از متن کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید

« انسان های معمولی تنها به فکر اتمام کار و خلاص شدن هستند در حالی که افراد ثروتمند مشتاقانه منتظر آغاز کار هستند، آنها همیشه پیش از اتمام کار در پی شروع کردن فعالیت و بیزنس دیگری هستند »

 

« ممکن است عمل شما باعث نتایج ضعیف شود، هرگز نباید حرکت کردن را با پیروزی اشتباه گرفت؛ بسیاری از افراد میگویند که ما دائما مشغول هستیم و نتیجه ای هم دریافت نمیکنیم، در حالی که اشتباه متوجه شده اند، نکته این نیست که افراد صرفا مشغول باشند بلکه این است که مشغول چه کاری هستند و در چه جهتی حرکت میکنند. برای تشخیص جهت درست زندگی باید همواره به نتایج نگاه کرد و اگر از مقصد نهایی ما فاصله داشت باید مسیر را تغییر داد. »

 

« تکرار مهمترین اصل آموزشی است، هر انسانی برای پیشرفت و آموختن نیاز به تکرار و تمرین مکرر دارد. برای اینکه یک مهارت به صورت کامل در ذهن انسان نقش ببندد لازم است که بارها و بارها تمرین شود تا در نهایت بتواند به سادگی و بدون مشکل از آن استفاده کند، اما باید همواره به این نکته توجه داشت که تکرار باید همراه با اشتیاق بهتر شدن باشد چرا که اگر جز این باشد برای انسان عادی میشود و بازدهی را به طرز قابل ملاحظه ای کاهش میدهد. »

 

« خواندن نشانه های عاطفی مهارتی است که هر فردی باید بیاموزد، با استفاده از خواندن نشانه های عاطفی میتوان فهمید که در حال حاضر باید آرام تر یا محکم تر سخن گفت و یا اینکه با چه لحن و گفتاری صحبت را ادامه دهیم تا بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم. بسیار اهمیت دارد که ذهن شنونده ها رو بخوانیم و احساسات آنها را درک کنیم. این مسئله ای است که در آن خانم ها به طور غریزی از آقایان عملکرد بهتری دارند و از آنجایی که آموختن این مهارت کار راحتی نیست، بهتر است که آقایان تمرین و تلاش بیشتری داشته باشند. »

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید اثر جیم ران دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها با دانلود رایگان

« شما باید به این باور داشته باشید که موفقیت‌های بیشتر و ثروت فراوان برای شما وجود دارد » کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها اثر مایک لیتمن،…

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

« ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که پول در کیفیت زندگی‌مان اثرگذاری بسیار زیادی دارد » از سالیان گذشته والدین همیشه فرزندان را به سمت…

پادکست کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3 با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3 با دانلود رایگان

« برنامه‌ای که تنها یک هدف دارد: تحقق تحول واقعی در زندگی هر کدام از شما » کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3 در واقع برگردانی از یک…

پادکست کتاب صوتی مدیریت امور مالی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی مدیریت امور مالی با دانلود رایگان

« ارزش شما به اندازه درآمدتان نیست، بلکه به اندازه ارزشی است که ایجاد میکنید » جمله بالا قسمتی از کتاب بی نظیر و پر اهمیت « مدیریت امور…

پادکست کتاب صوتی خودباوری و اعتماد به نفس با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی خودباوری و اعتماد به نفس با دانلود رایگان

« اعتماد به نفس، پایه موفقیت هر انسانی محسوب می‌شود » آیا تا به حال برای شما پیش آمده که تنها به این دلیل که جسارت لازم را نداشته اید،…

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

« مهمترین ابزار لازم برای ثروتمند شدن ذهن انسان است. » کتاب پیش روی شما یکی از تاثیرگذار ترین عناوین موجود در زمینه توسعه فردی و کسب ثروت…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید