پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست

پادکست رایگان کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست به شما ابزارهایی می‌دهد تا بتوانید با استفاده از قانون جذب، به خواسته‌های خود برسید و شما را در مسیر تحقق رویاها و آرزوهایتان راهنمایی می‌کند.


قسمت 1  : 

 

قسمت 2 : 

 

قسمت 3 : 

 

قسمت 4 : 

 

قسمت 5 : 

 

قسمت 6 : 

 

قسمت 7 : 

 

قسمت  8: 

 

قسمت 9 : 

 

قسمت 10 : 

 

قسمت 11 : 

 

قسمت 12 : 

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

« لازم است بدانید که افراد بسیار ثروتمند، به‌جز چند استثناء، اصلاً دوست ندارند که شما راز ثروتمند شدنشان را بدانید »

کتاب پیش روی شما برگرفته از سمیناری با همین نام است که در سال 2009 برگزار شد و ورودی آن برای هر نفر بیش از 60 میلیون تومان هزینه داشت، پس از اتمام سمینار کتابی که از روی آن تهیه شده بود نیز با همان قیمت به علاقه مندان در سرار جهان عرضه و به طبع آن به زبان های مختلف ترجمه شد و به فروش رسید. با توجه به اهمیت مطالب گفته شده نویدک نسخه ای با کیفیت و کامل از این کتاب را به خاطر رفاه حال شما عزیزان به صورت کاملا رایگان قرار داده است.

تا کنون به این فکر کرده اید که چرا آرزوهای انسانها با یکدیگر متفاوت است؟ چرا کمال هرکس با دیگری فرق میکند؟ کوین ترودو اذعان میکند که خواسته های قلبی هر فرد از عمق وجودش بر می آید و ریشه هایی باور نکردنی دارد به همین دلیل است که آرزوهای هرکس منحصر به فرد است؛ اما این ریشه مجزا کجا و چگونه است؟ در ادامه با نویدک همراه باشید تا به سوالات شما پاسخ دهیم.

کوین ترودو اعتقاد دارد ریشه تمامی آرزوهای انسان در سرنوشت اوست، به این معنا که اگر سودایی در سر شما شکل گرفت، حتما کائنات آن را در ذهن شما قرار داده و برای شما دستوری صادر کرده است که به آن برسید. شگفت انگیز است نه؟ ترودو اعتقاد دارد رویاها و آرزوهای هر فرد تماما مسائلی هستند که آن فرد نه تنها میتواند به آنها برسد بلکه باید آنها را داشته باشد، چرا که خواسته جهان از شما چنین است.

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

کوین ترودو در آرزوی تو دستور توست به تشریح این نظریه میپردازد که برخلاف آنچه مردم عادی میپندارند، تنها عامل عدم موفقیت افراد در رسیدن به اهداف و آرزوهای خویش فقط و فقط خود آنها و ذهنیتشان است. به این علت که وقتی انسان هدفی را در ذهن خود پرورش میدهد رسیدن به آن در توان او قرار دارد و تنها با یادگیری اصولی و صحیح « خواستن » میتواند به راحتی به آنچه در سر دارد برسد، اما اغلب انسانها با اشتباهات خود و تمرکز بر کاستی ها و سستی ها، بزرگنمایی ضعف ها و فرستادن انرژی منفی مسیر رستگاری خود را بسته و مانع از پیشرفت و بهروزی خود میشوند، از همین رو ترودو به نگارش این کتاب روی آورد، کتابی با مطالعه آن روش صحیح رسیدن به خواسته های خویش را فرا خواهید گرفت.

آرزوی تو دستور توست یک کتاب ساده در حوزه کتب انگیزشی و توسعه فردی نیست، بلکه راهکاری تامل برانگیز و جذاب است که با روشی نوین و پویا میتواند به شما کمک کند تا به تمامی اهداف خود برسید. ترودو در این کتاب تمرکز خود را بر روی ارتباط موثر و پی در پی با کائنات و جهان هستی قرار داده و شما می آموزد که چگونه و با چه فرکانسی باید ارتعاش خواسته های خود را از به کائنات فرستاده و چطور عافیت و خوشبختی را طلب کرده تا با هم راستایی فرکانسها جهان آنچه میخواهید را در اختیارتان قرار دهد.

نکته مهم در ارتباط با این کتاب بی نظیر این است که آرزوی تو دستور توست صرفا به توضیح مباحث پیش پا افتاده و اولیه قانون جذب، فرکانس و ارتعاشات نمیپردازد، بلکه این کتاب راهنمایی جامع است که تمامی موارد ذکر شده به صورت عملی به کار میبرد و با ایجاد فضایی کارگاهی و عملیاتی کاربرد آنها را در زندگی به شما آموزش میدهد.

 

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که در این کتاب بر خلاف سایر کتب این حوزه نویسنده پس از پایان هر مبحث از شما سوالاتی میپرسد و بر حسب پاسخ های شما ادامه مسیر مشخص میشود، این ویژگی خاص که کمتر کتابی آن را داراست سبب میشود تا شما به تعامل سازنده با مطالب کتاب برسید و بتوانید بر اساس نوع زندگی خود و همچنین عادات رفتاری خویش بهترین راهکار و مطمئن ترین مسیر را برای رسیدن به اهداف و آرزوهای خود پیدا کنید. اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب آرزوی تو دستور توست را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 

معرفی نویسنده کتاب آرزوی تو دستور توست

کوین ترودو نویسنده و کارافرین تریلیاردر آمریکایی است که در زمستان 1963 در ماساچوست ایالات متحده امریکا به دنیا آمد. او که از زمان دستان استعداد خاصی داشت پس از فارغ التحصیلی دبیرستان با نمرات بسیار عالی، ادامه تحصیل نداد و اعتقاد داشت که اهداف وی با حضور در بازار معاملات و خرید و فروش به حقیقت میپیوندند. او در ابتدا با چند تن از دوستان خود به خرید محصولات مختلف روی آورد و سپس وارد کار نقل و انتقالات اتومبیل شد. کوین ترودو در سال 1987 با نگارش کتاب ابر حافظه که در آن تکنیک ها و تمریناتی را برای افزایش قدرت و ظرفیت حافظه ارائه داده بود، به شهرت جهانی رسید و در سراسر دنیا تبدیل به چهره ای شناخته شده بدل گشت.

 

وی در سالهای آغازین دهه 2000 میلادی کتاب هایی را در زمینه رژیم های غذایی، کاهش وزن، لاغری و روش های مشابه پزشکی به رشته تحریر دراورد که به زبان های متعددی ترجمه شد و برای او ثروت بسیاری را به همراه داشت. در سال 2009 میلادی نقطه عطفی در زندگی ترودو رخ داد، او سمیناری با عنوان « آرزوی تو دستور توست » برگزار کرد و سر و صدایی جهانی به پا کرد، چرا که هزینه شرکت در این سمینار به ازای هر نفر 10 هزار دلار قرار داده شده بود و او در آن از رموز و مسیر هایی پنهان رسیدن به خواسته ها و آرزوهای افراد پرده برداشت. برگزاری آن سمینار و سمینار هایی از این دست موجب شد تا شهرت ترودو چندین برابر شود و او در زمره ثروتمندترین افراد جهان قرار بگیرد به طوری که هم اکنون صاحب بیش از 60 شرکت جهانی است.

 

چرا باید کتاب‌ صوتی آرزوی تو دستور توست را گوش کنید

کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست می‌تواند به‌راحتی ذهن مخاطب را برای مبارزه با چالش‌ها و رشد و رسیدن به موفقیت آماده کند. مولف در این کتاب به‌شکلی ویژه به راز و رمزهای ذهن، برای رسیدن به اهداف و آرزوها می‌پردازد و با ارائه تمرین‌هایی در هر بخش، مخاطبین را به شیوه قانون جذب برای حرکت در مسیر موفقیت و ثروت همراهی می‌کند. نکته مثبت دیگر این کتاب صوتی این است که شنیدن آن باعث افزایش اعتماد به نفس و رشد انگیزه در خوانندگان می‌شود.

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

برشی از متن کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست

« همه چیز دقیقا همان گونه است که باید باشد. شما ممکن است ندانید که چرا لحظات به ظاهر بد و منفی ارزشمند هستند اما دفعه بعدی که خود را در شرایط سخت یافتید همانجا توقفی کرده و نفسی عمیق بکشید، بنگرید و تلاش کنید که در پس آن اتفاقات ناگوار دلیلی مثبت بیابید چرا که اگر شما موفق شوید نکته مثبتی در مورد آن واقعه در درون ذهن خود و یا در بین اطرافیان پیدا کنید تمامی آن فرکانس ها و انرژیهای منفی را به مثبت تغییر میدهید. این کارد در ابتدا ممکن است دشوار به نظر برسد چرا که داشتن ذهنیت مثبت در شرایط سخت کار آسانی نیست. از طرفی بسیاری از افراد دچار شک و تردید فراوانی هستند. آنها دائما به این فکر مشغولند که خواسته آنها از حد توانشان بیشتر است و به این نکته توجه نمیکنند که نقطه عطف فرکانس زمانی اتفاق می افتد که حجم انرژی مثبت شما بزرگتر و قوی تر از حجم انرژی منفی موجود باشد. »

 

« یک اندیشه مثبت قدرتی شدید تر از ده هزار اندیشه منفی دارد. انرژی مثبتی که در درون شما نهفته است در صورت آزاد شدن میتواند بسیاری از انسانهای منفی در اطرافتان  را تبدیل به ادم هایی مثبت کند. پس همیش مثبت فکر کنید و با تغییر ارتعاش خود دنیای اطرافتان را نیز تغییر دهید. شما هرگز نباید اجازه دهید که سایر انسانها بر افکار و عقاید شما اثر بگذارند و مسیر زندگی شما را به دلخواه خود تغییر دهند. در زمان برخورد با احساسات منفی لازم است دائما با خود تکرار کنید که این حس را نمیخواهید. سپس باید از خود بپرسید که چه احساسی را همین الان میخواهید تجربه کنید و با شگفتی متوجه میشوید که کائنات همان را برای شما به ارمغان می آورد. باید به این نکته ایمان داشته باشید که در پس هر تجربه ناگوار در زندگی درسی برای شما نهفته است است تا شما را در راه رسیدن به آنچه میخواهید یاری کند. »

 

« شما باید توجه داشته باشید که مسئولیت تمام اتفاقات و مسائل زندگی شما بر عهده خودتان است خود هستید و تنها پس از پذیرش این نکته است که میتوانید هدف و مسیر رسیدن به آن را مشخص کنید. این جا است که باید انتخاب کنید چه فرکانس و ارتعاشی را ارسال کنید تا کائنات پاسخ درست و شایسته ای به شما بدهد. برای این منظور باید در خود شور و هیجانی آتشین ایجاد کنید و آسان ترین روش برای ایجاد شوری سوزان در قلب خود دوری از هر گونه شک، شبهه و تردید است. همانطور که میدانید ایمان نقطه مقابل شک و تردید است. با افزایش ایمان و باور شک و تردید خود به خود کاهش پیدا میکند و فرکانس مثبت شما افزایش می یابد در نتیجه از این پس افکار و احساساتتان را از شک تردید به باور تغییر دهید »

 

« برای اینکه هر چه سریعتر به آرزوها و اهداف زندگی خود دست یابید لازم است که بگذارید کائنات به جای شما اختیار را در دست بگیرد تا بتوانید سوار بر امواج انرژی های کیهانی به خواسته خود برسید. در حقیقت شما باید بیخیال سوالاتی نظیر چگونه و کی شوید و اجازه دهید همه چیز در همان زمانی که مقدر شده است اتفاق بیوفتد. در اینصورت جهان به نیاز های شما پاسخ خواهد داد. »

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست اثر کوین ترودو دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی پله پله تا اوج با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پله پله تا اوج با دانلود رایگان

« فرق بین خوب و عالی فقط اندکی تلاش بیشتر است » پله پله تا اوج اثری که معتقد است اگر حالت خوب باشد، مسیر موفقیتت هموار شده و خود را به اوج…

پادکست کتاب صوتی تجربه هوش قلبی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی تجربه هوش قلبی با دانلود رایگان

« آنچه ما و دنیای پیرامون ما را شکل می دهد احساسات و عواطفی ما هستند. کلیه اطلاعات پیرامون ما به واسطه هوش قلبی کنترل بدن را در دست می گیرند »…

پادکست کتاب صوتی راز با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی راز با دانلود رایگان

« آن‌ چیزی که دائم ذهن تو را درگیر می‌کند و تو را وادار میکند که به صورت مداوم به آن فکر کنی، روزی واقعیت زندگی تو خواهد شد »…

پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت با دانلود رایگان

« این کتاب به سراغ متخصصان و کارآفرینان برجسته جهان رفته است و آن‌ها اسرار خود را درباره داشتن یک زندگی شادتر، سالم‌تر و ثروتمندتر…

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

« ایده‌ها زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. ایده‌ای که در حال حاضر دارید و بر پایه آن عمل می‌کنید می‌تواند برای دستیابی…

پادکست کتاب صوتی قدرت فشار با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی قدرت فشار با دانلود رایگان

« با ابزارها و تاکتیک های موثر از تله های فشار فرار کنید »  همه ما در زندگی و کار روزهای پر استرس و پرفشاری را از سر گذرانده ایم، روزهایی…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

 • فریبا
  1403/01/21 19:12
  عالیی بود خیلیی ممنون
  پاسخ دادن
  • ادمین نویدک
   1403/01/21 19:22
   خواهش می کنم عزیزم
   پاسخ دادن