پادکست کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3

پادکست رایگان کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار به شما کمک می‌کند تا بتوانید از بالاترین حد توانتان برای رسیدن به موفقیت و بهره‌وری استفاده کنید و تاثیری شگفت‌ آوررا در تمامی بخش‌های زندگی خود مشاهده کنید


قسمت 1 : 

 

قسمت 2 :

 

قسمت 3 :

پادکست کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3 با دانلود رایگان

« برنامه‌ای که تنها یک هدف دارد: تحقق تحول واقعی در زندگی هر کدام از شما »

کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3 در واقع برگردانی از یک سمیار بسیار مهم سه بخشی است که توسط دارن هاردی کار آفرین، نویسنده و سخنران انگیزشی برگزار شد و به اندازه ای طرفدار پیدا کرد که نه تنها بلیط های سمینار خیلی زود به پایان رسید بلکه پس از آن فیلم ها، نوشته ها و پادکست های آن سمینار نیز به فروش رفت. هاردی در این سمینار سه بخشی به سه مسئله مهم اشاره میکند که میتواند میزان بهره وری و بازدهی انسان را چندین برابر کند، هر قسمت از سمینار در ارتباط با یک مفهوم مهم و طلایی است که یادگیری آن کمک شایانی به بهبود زندگی شما میکند. در ادامه با نویدک همراه باشید تا هر بخش را به طور خلاصه برای شما شرح دهیم.

هاردی در بهره وری دیوانه وار یک از اهمیت اولویت بندی صحبت میکند، چیزی که شاید همه ما در زندگی در موردش شنیده و در خصوص آن اندیشیده باشیم. اولویت بندی مفهومی است که از دیرباز تمامی مردم فارغ از جنسیت و سن با آن آشنا هستند اما درصد کمی از افراد آن را اجرا میکنند و درصد بسیار کمتری به آن پایبند می مانند.

 

در بهره وری دیوانه وار یک هاردی به این نکته اشاره میکند که اولویت بندی یکی از مهمترین اصول زندگی هر فرد موفق و ثروتمندی است، توضیح میدهد که کارافرینان و افراد ثروتمند به اندازه ای نسبت به اولویت بندی خود تعهد دارند که هیچ کاری را به جز در جهت آنچه اولویت بندی کرده اند انجام نمیدهند؛ اما هاردی تنها به توضیح اولویت بندی نپرداخته بلکه با روشی موثر و نوین بهترین نوع اولویت بندی را آموزش داده و با ذکر مثال کاری میکند تا هیچ سوالی در ذهن شنونده ایجاد نشود.

حتما به این فکر کرده اید که افراد ثروتمند و موفق چه کارهایی انجام داده اند که به این جایگاه دست پیدا کردند و حتما در صدد انجام تمامی فعالیت هایی که آنان انجام میدهند بر آمدید، اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که آنچه افراد ثروتمند را متمایز میکند کارهایی که انجام میدهند نیست، بلکه اعمالی است که انجام نمیدهند و اصلی ترین آن چیزی نیست جز اتلاف وقت. افراد موفق و مدیران نمونه میدانند که مهمترین و ارزشمندترین دارایی آنها وقت و زمان است پس به شدت روی نحوه خرج کردن آن وسواس به کار میبرند. اما چگونه میتوان از اتلاف وقت جلوگیری کرد؟ دارن هاردی در بخش دوم بهره وری دیوانه وار تمرکز خود را بر روی این موضوع گذاشته و با استفاده از روش های کارامد به شما آموزش میدهد که چگونه زمان خود را مدیریت کرده و یا به قولی « زمان بسازید » و در ادامه مهارت هایی را به شما آموزد که با استفاده از آنها نه تنها میتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید، بلکه میتوانید از دزدیده شدن وقت ارزشمند خود توسط دیگران نیز جلوگیری به عمل آورید.

در بخش سوم این سمینار هاردی به این نکته اشاره میکند که یکی از بهترین راه ها برای افزایش بهره وری فعالیت ها و کارهای شما این است که آنها را مانند بازی در نظر بگیرید. این مسئله از دو جهت سرگرمی و ساختاری حائذ اهمیت و بررسی است، اولین بخش این است که بازی ها معمولا سرگرم کننده هستند و افراد از انجام آنها خسته نمیشوند، پس لازم است شما نیز کارهای خود را تبدیل به نوعی بازی کنید تا نه تنها در حین انجام آنها احساس خستگی و خمودگی نکنید، بلکه پس از پایان هر بخش اشتیاقی شدید به آغاز قسمت بعدی داشته باشید و به سرعت به سمت تکمیل آن قدم بردارید. همانطور که میدانید هر بازی از ساختار خاصی پیروی میکند و باید اعمال مشخصی را در ترتیت درستی و زمان مناسبی انجام دهید تا بتوانید به تنیجه دلخواه برسید، هاردی در بهره وری دیوانه وار سه به شما آموزش میدهد که چگونه هر کسب و کاری را تبدیل به نوعی بازی کنید و بتوانید ساختار آن را به نوعی طراحی و برنامه ریزی کنید که درست همانند یک بازی پشت سر هم، با هیجان و شور و شوق به انجام آن بپردازید و به این ترتیت بازدهی فعالیت های خود بیش از پیش بهبود دهید.

پادکست کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3 با دانلود رایگان

یکی از اصلی ترین دلایلی که سمینار ها و کتاب های دارن هاردی مخاطبان بسیاری در سراسر جهان دارد این است که آموزش های او برای همه افراد، فارغ از جنسیت، محل تولد، سن، نژاد و شغل قابل اجراست. هر انسانی در هر جای این کره خاکی در میتواند از مطالب بهره وری دیوانه وار استفاده کرده و با انجام دادن آنچه گفته شد گام به گام، به طور مداوم و همیشگی به سمت موفقیت حرکت کند.

اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب بهره وری دیوانه وار 1،2،3 را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 

معرفی نویسنده کتاب بهره وری دیوانه وار

دارن هاردی در بهار 1971سال در غرب امریکا چشم به جهان گشود. او که از کودکی بدون مادرو تحت سرپرستی پدرش بزرگ شد، 18 سالگی توانست با راه اندازی اولین تجارت و بیزنس خود به درامدی بالغ بر یک میلیون دلار برسد و نام خود را به عنوان یکی از جوان ترین میلیونرهای تاریخ ثبت کند. موفقیت های هاردی در سالهای بعد تا آن جا پیش رفت که او موفق شد تا پیش از 30 سالگی عنوان سردبیری مجله ساکسس یا موفقیت را کسب کند. این نشریه که یکی از معروف ترین نشریات در حیطه ثروت و بهره وری میباشد نام هاردی را جهانی کرد.

اما مهمترین رخداد زندگی وی در سال 2010 اتفاق افتاد، دارن هاردی در این سال اثر مرکب را به رشته تحریر دراورد، کتابی که به فروش جهانی دست یافت و علاوه بر کسب شهرت فوق العاده درامدی 10 میلیون دلاری را نیز برای وی به همراه داشت. زندگی دارن هاردی به خوبی نشان داده که او یکی از ثروت سازان کره زمین است،مردی با استعدادی عجیب و پشت کاری بی نظیر که میتواند هر انسانی را وادار به خرید محصولات خود کند. همچنین هاردی متقاعد سازی چهان مهارتی دارد که از طرف انجمن ملی سخنرانان امریکا به او درجه استادی در سخنرانی را اعطا و او را یکی از افراد تاثیرگذار جهان نام گذاری کند.

 

برشی از متن کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 

« زمانی که گروهی از مردم را گرد هم آورید و آنها را حول یک چیز متمرکز کنید، نتیجه خارق العاده ای اتفاق خواهد افتاد. »

 

« رو به رو شدن با اولویت های زیاد باعث گیج شدن شما میشود، به همین دلیل است که دراغلب اوقات در حین کار کردن دچار پرتی حواس شده و احساس خستگی میکنید، سپس به چک کردن ایمیل و وقت گذراندن در شبکه های اجتماعی روی می آورید و به همین ترتیب بهره وری شما دائما کاهش پیدا میکند. »

 

« مهمترین مهارتی که برای موفقیت به آن نیاز دارید توانایی نه گفتن است. افراد موفق از این مهارت بسیار استفاده میکنند، چرا که این مهارت به آنها این امکان را میدهد تا زمان خود را صرف آن چیزی کنند که خودشان در نظر دارند و آن را مهم میپندارند. »

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3 اثر دارن هاردی دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی اثر مرکب با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی اثر مرکب با دانلود رایگان

« ایجاد تحولی شگفت انگیز در زندگی ، درامد و موفقیت شما » اگر اهل مطالعه کتاب های توسعه فردی باشید، اگر از کتاب فروشی ها دیدن کرده باشید و…

پادکست کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز با دانلود رایگان

« همه می‌دانیم که مسیر موفقیت راهی سخت و دراز است که هر فرد طی آن بارها با شکست روبه‌رو می‌شود ولی بالاخره به چیزی که می‌خواهد…

پادکست کتاب صوتی زمانتان را مدیریت کنید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی زمانتان را مدیریت کنید با دانلود رایگان

« همه افراد موفق می‌گویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند » کتاب زمانتان را مدیریت کنید اثر برایان تریسی، به شما کمک میکند…

پادکست کتاب صوتی 23 راه برای غلبه بر تنبلی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی 23 راه برای غلبه بر تنبلی با دانلود رایگان

« موفقیت واقعی شما زمانی اتفاق می‌افتد که اقدامات روزانه خود را به درستی و به شکلی کاملا منظم انجام دهید » همه ما در زندگی روزهایی را…

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

« ایده‌ها زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. ایده‌ای که در حال حاضر دارید و بر پایه آن عمل می‌کنید می‌تواند برای دستیابی…

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

« مهمترین ابزار لازم برای ثروتمند شدن ذهن انسان است. » کتاب پیش روی شما یکی از تاثیرگذار ترین عناوین موجود در زمینه توسعه فردی و کسب ثروت…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید