پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند

پادکست رایگان کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند به شما کمک می‌کند تا با تغییر افکار، بتوانید تغییراتی در وضع اقتصادی خود ایجاد کنید و گامی موثر و تاثیرگذار در پیشرفت مالی خود بردارید.


قسمت 1 :

 

قسمت 2 :

 

قسمت 3 :

 

قسمت 4 :

 

قسمت 5 :

 

قسمت 6 :

 

قسمت 7 :

 

قسمت 8 :

 

قسمت 9 :

 

قسمت 10 :

 

قسمت 11 :

 

قسمت 12 :

 

قسمت 13 :

 

قسمت 14 :

 

قسمت 15 :

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

« مهمترین ابزار لازم برای ثروتمند شدن ذهن انسان است. »

کتاب پیش روی شما یکی از تاثیرگذار ترین عناوین موجود در زمینه توسعه فردی و کسب ثروت میباشد که توسط تی هارو اکر نویسنده کانادایی نوشته شده است و در آن به توضیح مواردی میپردازد که میتواند شما را به سمت پیشرفت و ثروتمند شدن سوق دهد، اما با اینکه این موضوع مبجثی کلی است که در طی سالیان سال افراد بی شماری در مورد آن سخن گفته اند، پس چه چیزی این کتاب را تا این حد خاص میکند که بیش از 15 سال در فهرست کتب پرفروش باشد و همواره مردم سراسر دنیا برای مطالعه آنچه هارو اکر نوشته وقت و هزینه صرف کنند؟ در ادامه با نویدک همراه باشید تا وجه تمایز این کتاب را سایر کتب بازار برای شما شرح دهیم.

اولین موردی که میشود در رابطه با اسرار ذهن ثرتمند بیان کرد و سبب تفاوت این اثر با بقیه کتاب ها میشود این است که شما برای مطالعه این کتاب ارزشمند نیاز به هیچ پیش مطالعه ای ندارید و نویسنده مفاهیم بعضا پیچیده مالی را طوری بیان میکند که به سادگی برای تمام افراد قابل درک باشد و همه بتوانند از مطالب این اثر بی نظیر استفاده کنند.

 

تی هارو اکر در این کتاب به این موضوع میپردازد که ثروتمند شدن هم مانند تمام مسائل دنیا دارای دو نوع قوانین است که آنها را درونی و بیرونی مینامد. در ادامه پس از تشریح کامل قوانین بیرونی و درونی توضیح میدهد که افراد فقیر صرفا تلاش خود را معطوف انجام قواعد بیرونی میکنند و عموما در این راه با شکست مواجه میشوند، چرا که به عقیده هارو اکر عوامل و قواعد درونی آن چیزی است که باعث شده ثروتمندان به جایگاهی که دارند برسند. در حقیقت نخستین و مهمترین گام انسان برای کسب ثروت و فراوانی این است که آنچه برای ثروتمند شدن نیاز است را بیاموزد و از آنها در زندگی بهره ببرد.

یکی از مهمترین نکاتی که میتوان در ارتباط با این کتاب به آن اشاره داشت این است که آکر به وضعیت ذهنی افراد فقیر کاملا واقف است، چرا که خودش انتهای فقر را چشیده و از زیر صفر به عالی ترین سطوح مالی رسیده است؛ در نتیجه در خلال این کتاب به شکلی رسا و واضح ایرادات وضعیت ذهنی انسان های فقیر را بیان میکند و میکوشد تا به خواننده این نکته را توضیح دهد که باید ذهنیت خود را شبیه به افراد ثروتمند کند مگرنه تا ابد محکوم به تکرار در شکست است.

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

از دیگر نکاتی که اسرار ذهن ثروتمند را از سایر کتاب ها متمایز میکند این است که هارو اکر تک تک جملات و عبارت های مورد نیاز برای اینکه ذهنی ثروتمند داشته باشید را در این کتاب جمع آوری کرده است، از فلسفه بافی و صحبت های رویاگونه دست کشیده و با کلمات عینی نه تنها مشکلات رفتاری و فکری شما را هدف قرار میدهد بلکه خط به خط به شما کمک میکند تا مانند یک ثروتمند فکر کنید و دیدگاه و ذهینت خود را به روی فراوانی باز کنید، تنها کاری که شما لازم است انجام دهید این است که آموزه های او را با روش هایی که در داخل کتاب قرار داده شده است تمرین و تکرار کنید.

همچنین لازم به ذکر است که شما پس از خواندن این کتاب متوجه فرق بین ثروتمندان حقیقی با شیادانی که با لباس ها و خانه هایی مجلل سعی در رویا فروشی و کلاه برداری دارند، میشوید. پس از مطالعه این کتاب دیگر کسی نمیتواند با عناوین و القابی نظیر استاد شما را گول زده و سرمایه، وقت، انرژی و توان شما را به بازی بگیرد و از شما سو استفاده کند، چرا که هارو اکر تمامی راه هایی که این شیادان از آن استفاده میکنند را شناسایی کرده و آنها را در اختیار شما قرار میدهد.

اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب  اسرار ذهن ثروتمند را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 

معرفی نویسنده

تی هارو اکر نویسنده کانادایی در سال 1969 در تورنتو چشم به جهان گشود. او پس از گذراندن دوران کودکی در کانادا، در جوانی به آمریکا مهاجرت کرد و پس از امتحان کردن چندین کسب و کار مختلف بالاخره موفق شد با تاسیس باشگاه بدنسازی به ثروت محدودی برسد، او آرام آرام با سرمایه گذاری های مختلف موفق شد تا تعداد زیادی شعبه برای باشگاه خود راه اندازی کند و در این مسیر چندین و چند بار سرمایه خود را از دست داد. این اتفاقات باعث شد تا او پس از تحقیقات فراوان بر روی زندگی افراد پولدار و ثروتمند و همچنین استفاده از تجربیات خود، تئوری هایی را در ارتباط با اسرار و رموز ثروتمند شدن بنویسد و آنها را در کتاب اسرار ذهن ثروتمند چاپ کند. پس از چاپ این کتاب او به ثروت فراوانی دست یافت و از شهرتی جهانی بهره مند شد. وی اکنون یکی از سخنرانان انگیزشی برتر جهان است و میلیون ها نفر پای سمینارهای او مینشینند.

 

نکوداشت‌های کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند

  • آنتونی رابینز: این کتاب را آنگونه مطالعه کنید که گویی زندگی شما به آن وابسته است. امید است که از نظر مالی اینگونه باشد.
  • جان گری: اگر با پول در حال مبارزه هستید، احتمالا به این خاطر است که طرح‌های اولیه پول در ذهن شما با آن جور نیست. این کتاب را بخوانید و ببینید که روابط شما تغییر می‌کند.
  • مارسی شیموف: تی. هارو اکر استاد ساختن جاده‌های ساده به سوی ثروتمند شدن است. اصول قدرتمند او در این کتاب در دسترس همگان قرار گرفته است.

 

برشی از متن کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند

« وقتی از هر چیزی شکایت می کنید، تبدیل به انسانی می شوید که تمام بدبختی ها را به سوی خودش جذب می کنید. »

« باور کنید وقتی همیشه تشنه توجه هستید، غیرممکن است که واقعا شاد و موفق شوید. چرا که اگر دنبال این نوع توجه باشید، در حقیقت باعث ترحم دیگران می شوید و عموما در نهایت تبدیل به کسی می شوید که برای تایید شدن، نیازمند دلسوزی دیگران است. به دنبال جلب توجه بودن همیشه تبدیل به مشکل می شود؛ زیرا مردم معمولا علاقه دارند با انجام اعمال احمقانه به دستش آورند. »

 

« یکی از اصولی که در برنامه های خود به شما یاد می دهیم این است که اگر به سمت ستاره ها شلیک کنید، تیرتان لااقل به ماه می رسد. ایراد فقرا این است که حتی تا سقف خانه شان هم شلیک نمی کنند و سپس متعجب اند که چرا موفق نیستند. خب با گفتن جمله بعدی همه چیز مشخص می شود. شما آن چیزی را به دست می آورید که واقعا می خواهید. اگر می خواهید ثروتمند شوید، هدف تان باید ثروت باشد؛ نه این که فقط به اندازه ی پرداخت صورت حساب یا صرفا به اندازه راحت بودن پول داشته باشید. ثروتمند یعنی ثروتمند. »

 

« دلیل اصلی که اکثر مردم به آن چه که می خواهند نمیرسند، این است که آن ها نمی دانند چه می خواهند. ثروتمندان به شکل کاملا روشن و دقیقی می دانند که ثروت می خواهند. در مورد خواسته خود هیچ وقت دچار تردید نمی شوند. به ایجاد ثروت کاملا تعهد دارند البته تا زمانی که قانونی و اخلاقی باشد و هر کاری را که لازم است انجام می دهند تا ثروت داشته باشند. هیچ وقت پیام های درهم برهم به کائنات ارسال نمی کنند. ولی فقرا این کار را زیاد انجام میدهند. »

 

« معیار واقعی ثروت، ارزش خالص دارایی ها است، نه درآمد حاصل از کار. همیشه همین بوده و خواهد بود. ارزش خالص دارایی یعنی ارزش مالی هر آنچه که متعلق به شماست. برای تعیین ارزش خالص دارایی، اول، ارزش هر آن چه را که دارید، با هم جمع بزنید؛ مانند پول نقد و سرمایه گذاری مثل سهام، اوراق بهادار، املاک و مستغلات، ارزش فعلی کسب وکار در صورت وجود، ارزش دفتر کار در صورت وجود؛ و بعد، همه ی بدهی های تان را از آن کم کنید. ارزش خالص دارایی معیار نهایی ثروت است؛ چون در صورت لزوم و در نهایت مایملک شما قابلیت تبدیل شدن به پول نقد را دارد. ثروتمندان فرق واضح بین درآمد در گردش و ارزش خالص دارایی را درک می کنند. »

 

« فقرا و اغلب افراد طبقه متوسط بازی پول را فقط روی یک چرخ انجام می دهند. اعتقاد دارند تنها راه کسب ثروت، درآوردن پول زیاد است و باورشان شده که فقط به این خاطر است که آن ها هیچ وقت ثروتمند نبوده اند. آن ها نمی توانند قانون پارکینسون را درک کنند که می گوید افزایش مخارج همیشه رابطه ی مستقیمی با افزایش درآمد دارد. »

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند نوشته تی هارو اکر دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل با دانلود رایگان

« این کتاب با شیوه‌ای متفاوت به شما می‌آموزد که چگونه دارایی و اموال‌تان را افزایش دهید » کتاب ثروتمند ترین مرد بابل اثر جورج…

پادکست کتاب صوتی مدیریت مالی موفق با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی مدیریت مالی موفق با دانلود رایگان

« راه‌های زیادی برای پولدار شدن وجود دارد، اما اکثر مردم تمایل به پرداخت هزینه‌ی آن‌ها ندارند » انسان های زیادی در سراسر جهان…

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

« ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که پول در کیفیت زندگی‌مان اثرگذاری بسیار زیادی دارد » از سالیان گذشته والدین همیشه فرزندان را به سمت…

پادکست کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها با دانلود رایگان

« شما باید به این باور داشته باشید که موفقیت‌های بیشتر و ثروت فراوان برای شما وجود دارد » کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها اثر مایک لیتمن،…

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

« ایده‌ها زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. ایده‌ای که در حال حاضر دارید و بر پایه آن عمل می‌کنید می‌تواند برای دستیابی…

پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت با دانلود رایگان

« این کتاب به سراغ متخصصان و کارآفرینان برجسته جهان رفته است و آن‌ها اسرار خود را درباره داشتن یک زندگی شادتر، سالم‌تر و ثروتمندتر…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید