پادکست کتاب صوتی خودباوری و اعتماد به نفس

پادکست رایگان کتاب صوتی خودباوری و اعتماد به نفس به شما یاد می‌دهد که برای موفقیت آفریده شدید پس در حین انجام هر کاری، فرصت ها را تشخیص دهید و با تدبیرتر عمل کنید.


قسمت 1 : 

 

قسمت 2 : 

 

قسمت 3 : 

 

قسمت 4 : 

 

قسمت 5 : 

 

قسمت 6 : 

پادکست کتاب صوتی خودباوری و اعتماد به نفس با دانلود رایگان

« اعتماد به نفس، پایه موفقیت هر انسانی محسوب می‌شود »

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که تنها به این دلیل که جسارت لازم را نداشته اید، فرصتی را از دست بدهید؟ یا شاید زمانی پیش خود فکر کرده اید که به اندازه کافی خوب نیستید و اصلا در آزمونی شرکت نکرده اید؟ اگر پاسخ شما به این سوالات مثبت است، احتمالا دچار کمبود اعتماد به نفس هستید. با نویدک همراه باشید تا یکی از بهترین کتاب ها برای حل این مشکل بزرگ را به شما معرفی کنیم. اعتماد به نفس چیزی است که همه ما در کودکی نام آن را شنیده ایم، اما میتوان گفت که اکثریت انسانها با مشکلات مرتبط با آن درگیر هستند، چرا که اصلی ترین پایه های اعتماد به نفس در کودکی بنا نهاده میشود و ممکن است والدین، مدارس و حتی اطرافیان کودک ناخود آگاه به گونه ای با وی رفتار کرده باشند که موجب کمبود اعتماد به نفس در بزرگسالی فرد شود.

 

زیگ زیگلار در کتاب خود باوری و اعتماد به نفس به این موضوع پرداخته است که بسیاری از مشکلاتی که فرد در زندگی به آن برمیخورد ناشی از عدم اعتماد به نفس و خود کم بینی است. او نخست به تعریف اعتماد به نفس میپردازد و حد و حدود آن را مشخص میکند، در ادامه راهکارها و تمریناتی را ارائه میکند که با کمک آنها میتوان به خود باوری رسید و اعتماد به نفس از دست رفته خود را باز ستاند. یکی از نکات قابل ذکر در مورد این کتاب معروف این است که زیگلار با تکیه بر دانش و تجربه خود نکاتی را در رابطه با اعتماد به نفس بیان میکند که شاید کمتر کسی به آنها توجه کرده باشد، همچنین همچون یک متخصص با بررسی علل ریشه ای خود کم بینی و کمبود اعتماد به نفس، راه را برای درست کردن اصولی آن هموار میکند و خواننده پس از استفاده از نکات و تمرینات او نتیجه را به طور ملموس حس خواهد کرد.

 

یکی از بزرگترین ویژگی های این کتاب این است که زیگ زیگلار علاوه بر اینکه به آموزش مهارت ها و راهکار های افزایش اعتماد به نفس پرداخته است، اطلاعات بسیار خوبی را از خطراتی که خود کم بینی برای انسان به وجود می آورد در اختیار ما قرار میدهد. زیگلار گوش زد میکند که افراد خود کم بین در زندگی دچار مشکلات فراوانی خواهند شد که نه تنها خود آنها را بلکه سایر اطرافیان و خانواده آنان را نیز تحت شعاع قرار میدهد، همچنین در ادامه با ارائه نشانه ها و ویژگی های رفتاری افراد بی اعتماد به نفس و دارای خود کم بینی، به خواننده کمک میکند تا این نوع رفتار ها را در خود ریشه یابی کرده و از گسترش آنها جلوگیری کند و علاوه بر آن، با بررسی اطرافیان و دوستان خود متوجه بروز مشکل در شخصیت و رفتار آنان نیز بشود که خود این امر از دو جهت حائذ اهمیت است، اول اینکه ممکن است بتوان به فرد آسیب دیده کمک کرد و او را به مشکل خود آگاه نمود تا درصدد برطرف کردن آن بر بیاید و دیگری اینکه با شناخت این افراد میتوان از ضرر و زیانی که از جانب آنها انسان را تهدید میکند جلوگیری کرد، از همین رو حتی اگر اعتماد به نفس بالایی دارید و خود را انسانی دارای عزت نفس سالم میدانید به شما پیشنهاد میکنیم تا این کتاب بی نظیر را خوانده و از نقطه نظرات ارزشمند آن استفاده کنید.

 

اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب خود باوری و اعتماد به نفس را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

پادکست کتاب صوتی خودباوری و اعتماد به نفس با دانلود رایگان

معرفی نویسنده کتاب خود باوری و اعتماد به نفس

 هنری هینتون ملقب به زیگ زیگلار در پاییز 1926 در آمریکا متولد شد. این سخنران حرفه ای و فروشنده جهانی عمده شهرت خود را مدیون سخنرانی های انگیزشی و فوق العاده خود در سازمان برترین فروشنده های امریکایی است. همچنین وی از سال 1974 به نوشتن کتب انگیزشی و آموزش فروش حرفه ای روی آورد و در کنار تاسیس شرکت و سخرانی برای افراد مختلف، بیش از 17 عنوان کتاب نوشت که با اقبال خوبی رو به رو شد. زیگلار در سال 2007 بازنشسته شد و سرانجام در سال 2012 چشم از جهان فرو بست.

 

برشی از متن کتاب صوتی خود باوری و اعتماد به نفس

« انسانی که خود کم بینی دارد بی دلیل به دیگران حسادت میکند، چرا که در نگاه خود آنها را برتر از خویش میداند و این مسئله باعث میشود تا ناخودآگاه به حسادت روی آورده و موارد شدید دست به تخریب فرد یا موقعیت او بزند. »

 

هرگز تجربیات خود را با دیگران مقایسه نکنید، اگر کسی کاری را بهتر از شما انجام میدهد به این خاطر است که تجربیات متفاوتی دارد، همانگونه که مثلا یک پزشک میتواند اسم هزاران دارو را حفظ کرده و بیماری ها را تشخیص دهد، یک مکانیک نیز میتواند انواع ایرادات و مشکلات ماشین آلات را بررسی کرده و آنها را تعمیر کند و هر دو این موقعیت ها به این خاطر است که هر دو فرد در زمینه تخصصی خود ساعت ها و روزها وقت گذرانده، مطالعه کرده و تمرین نموده اند؛ در نتیجه هیچکدام برتری خاصی نسبت به یکدیگر نداشته و صرفا در مسیر های متفاوتی قدم گذاشته اند. »

 

« خود کم بینی در تمام جنبه های زندگی خود را نشان میدهد و ارتباطی با سن و موقعیت اجتماعی ندارد. افراد خود کم بین برای اینکه مورد قبول سایر افراد قرار بگیرند کارهایی را انجام میدهند که خودشان مایل به انجام آن نیستند، تفریحاتی میکنند که از آن لذت نمیبرند، در مسیر هایی قدم میگذارند که خواسته خود آنان نیست و تقریبا هر کاری انجام میدهند تا در جمع مورد نظر خود پذیرفته شوند و متاسفانه نه تنها پذیرفته نمیشوند بلکه نتیجه آن چیزی جز سواستفاده و سرخوردگی بیشتر نیست. »

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت کتاب صوتی پادکست کتاب صوتی خود باوری و اعتماد به نفس اثر زیگ زیگلار دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی والدین سمی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی والدین سمی با دانلود رایگان

« سامانه‌ی تربیتی والدین مجموعه‌ای از باورها و رفتارهای آن‌هاست » والدین هر کس نخستین افرادی هستند که او میشناسد و در کنار…

پادکست کتاب صوتی پله پله تا اوج با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پله پله تا اوج با دانلود رایگان

« فرق بین خوب و عالی فقط اندکی تلاش بیشتر است » پله پله تا اوج اثری که معتقد است اگر حالت خوب باشد، مسیر موفقیتت هموار شده و خود را به اوج…

پادکست کتاب صوتی مدیریت امور مالی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی مدیریت امور مالی با دانلود رایگان

« ارزش شما به اندازه درآمدتان نیست، بلکه به اندازه ارزشی است که ایجاد میکنید » جمله بالا قسمتی از کتاب بی نظیر و پر اهمیت « مدیریت امور…

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

« ایده‌ها زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. ایده‌ای که در حال حاضر دارید و بر پایه آن عمل می‌کنید می‌تواند برای دستیابی…

پادکست کتاب صوتی پول با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پول با دانلود رایگان

« سرمایه و سیاست آن‌قدر بر یکدیگر تأثیر می‌گذارند که روابط آن‌ها بحث داغ گفتگوی اقتصاددانان، سیاستمداران و عموم مردم است »…

پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت با دانلود رایگان

« این کتاب به سراغ متخصصان و کارآفرینان برجسته جهان رفته است و آن‌ها اسرار خود را درباره داشتن یک زندگی شادتر، سالم‌تر و ثروتمندتر…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید