پادکست کتاب صوتی مدیریت امور مالی

پادکست رایگان کتاب صوتی مدیریت امور مالی به شما نشان می‌دهد که چگونه با تغییر دادن رفتارهای مالی‌تان، فرصت‌هایی برای ثروتمند شدن و غنا بخشیدن به زندگی شما پدید می‌آیند‌


پادکست کتاب صوتی مدیریت امور مالی با دانلود رایگان

« ارزش شما به اندازه درآمدتان نیست، بلکه به اندازه ارزشی است که ایجاد میکنید »

جمله بالا قسمتی از کتاب بی نظیر و پر اهمیت « مدیریت امور مالی » نوشته نویسنده جوان جین برت است که در حقیقت برگردانی از کلاس های وی تحت همین نام است. با اینکه جین برت هم اکنون همین کلاس خود را به زبان انگلیسی و در بستر لینکدین با قیمت بیش از 2 میلیون تومان برگزار میکند، ما در نویدک امکانی را فراهم کرده ایم که شما عزیزان بتوانید بدون صرف هزینه و به صورت کاملا رایگان از این کلاس بی نظیر بهره مند شوید.

 

مدیریت امور مالی از دروسی است که به هیچکدام از ما در مدارس آموزش داده نشده است و این نقص سیستم آموزشی باعث شده با ما به طور کلی بدون آمادگی به سمت مهمترین بخش زندگی خود که اشتغال و کسب درامد است حرکت کنیم. کمبود اطلاعات ما در زمینه مالی باعث شده تا همواره در زندگی از جایگاهی که لایق آن هستیم عقب باشیم و به صورت آزمون و خطا در پی کسب تجربه برای بدست آوردن پول تلاش کنیم؛ در حالی که کسب درامد اصول و قوانین مربوط به خود را دارد و مانند هر مبحث دیگری نیازمند آموزش است.

 

خوشبختانه امروزه با گسترش اینترنت و افزایش ارتباطات میتوان به عالی ترین و بهترین منابع جهانی دست پیدا کرد و با کسب مهارت مدیریت امور مالی تغییرات بزرگی در زندگی خود ایجاد کرد. یکی از کتاب های خوب و مفید در حوزه کسب درامد کتاب مدیریت امور مالی اثر جین برت است که با استفاده از آموزه های آن میتوان به شناخت مالی رسید و کیفیت زندگی خود را بهبود داد.

 

مدیریت امور مالی از آن جهت کتاب خاصی است که در مدت کوتاه تقریبا یک ساعته خود اطلاعات حیاتی و مفیدی را نه تنها در زمینه چگونگی کسب درامد به ما می آموزد، بلکه بر خلاف سایر کتب این حوزه نگاه خویش را صرفا بر کسب و کار های آزاد و گسترش آنها متکی نکرده است و آموزه ها و نکات بسیار خوبی را در ارتباط با انواع مشاغل حقوق بگیری آموزش میدهد و تاکید میکند که حتی با درامدی ثابت و ماهیانه نیز میتوان با قدم های صحیح و گام به گام به سمت ثروتمند شدن حرکت کرد. در کنار توضیح این مطالب حتی پا را فراتر نیز نهاده و به آموزش رفتارهایی در شرکت ها و مجموعه ها پرداخته که با استفاده از آنها میتوان کیفیت کار را به طرز مطلوبی افزایش داد و درامد بیشتری نیز کسب کرد.

 

یکی از نکاتی که در این کتاب به آن پرداخته میشود این است که عموما افزایش درامد و حقوق ربطی به میزان شایستگی فرد ندارد بلکه بسته به اعتماد به نفسی است که آن فرد در مجموعه از خود نشان میدهد، در اغلب موارد کسی به صورت خودکار حقوق شما را افزایش نخواهد داد پس باید جسارت داشته باشید و خودتان برای افزایش حقوق دریافتی درخواست دهید. جین برت اعتقاد دارد راز موفقیت در زمینه مالی ارتباطی به میزان درامد ندارد بلکه مستقیما مربوط به مقدار پولی است که خرج میکنیم؛ به همین جهت در کتاب آموزش هایی را در جهت هدفمند خرج کردن می دهد و با اطمینان میگوید که در صورت رعایت این آموزه ها خییلی زود تاثیر آن را در زندگی خود خواهید دید.

 

جین برت در این کتاب علاوه بر آموزش مطالبی که گفته شد به خواننده یاد میدهد چگونه سرمایه گذاری کند، چرا که بسیاری از ما روش های سرمایه گذاری و سود و زیان هر یک آشنا نیستیم و به همین جهت در معرض از دست دادن سرمایه خود هستیم، اما برت گزینه های سرمایه گذاری را به طور مفصل توضیح میدهد و به ما آموزش میدهد که دقیقا کدام یک از انواع سرمایه گذاری مناسب شخصیت، نیاز و سبک زندگیمان است، همچنین با کمک موارد خوانده شده میتوانیم کلاه بردارها و شیادانی که ممکن است سودای سو استفاده از پول و ثروتمان را داشته باشند تشخیص دهیم و در دام آنها گرفتار نشویم. 

اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب مدیریت امور مالی را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 

معرفی نویسنده کتاب مدیریت امور مالی 

جین برت نویسنده و مدرس امریکایی است، او هم اکنون مشاور ارشد شرکت ام ایکس تکنولوژی است و پیش از آن نیز رییس هیئت مدیره شرکت گلدبین، شرکتی در زمینه مشاورات مالی و سرمایه گذاری است که توسط خود جین برت پایه گذاری شد و امروزه مشتریان بسیار زیادی دارد. به گفته برت در جوانی وقتی دانشی از سرمایه گذاری نداشته است به شدت نیازمند شرکتی شبیه به گلدبین بوده است تا به مسیر درست را نشان بدهد، از آنجایی که همچین چیزی وجود نداشت وی خود تصمیم به تاسیس آن گرفت. برت در حال حاضر دوره های آموزشی آنلاین برگزار میکند و به علاقه مندان کمک میکند تا سرمایه خود را افزایش دهند.

 

موضوعات کتاب صوتی مدیریت امور مالی 

  • به حداکثر رساندن ظرفیت درآمدی 
  • مالیات 
  • برنامه‌ریزی برای درآمدهای آیند 
  • بودجه‌بندی و هزینه 
  • پی بردن به امتیاز اعتباری خود 
  • سرمایه‌گذاری

پادکست کتاب صوتی مدیریت امور مالی با دانلود رایگان

برشی از متن کتاب صوتی مدیریت امور مالی 

« تفکر هوشمندانه در پس انداز یکی از ستون های بسیار مهم برای موفقیت مالی در دراز مدت محسوب میشود. زمانی که به فراتر از بانک فکر میکنید و سرمایه گذاری های سودمند تر انجام میدهید، آینده شما در حال ساختن است. »

 

 « بسیاری از افراد رویای یک شبه پولدار شدن را در سر دارند و احساس میکنند اگر زندگی به نحوی تغییر کنند که در مدت کوتاهی صاحب پول هنگفتی شوند تا آخر عمر راحت زندگی خواهند کرد، اما جالب است بدانید که به طور میانگین بیش از نیمی از افرادی که لاتاری یا بخت آزمایی برنده شده اند در کمتر از 5 سال تمام آن پول را خرج کرده و دوباره به خانه اول بازگشته اند؛ چرا که نمیدانستند با آن پول باید چه کار کنند و  این اتفاقی است که اگر سواد مالی خود را افزایش ندهید میتواند در انتظار شما نیز باشد. »

 

« نکته مهمی که باید درباره اعتماد به نفس، ریسک و ارزش سرمایه بدانید این است که هیچ کدام از موارد ذکر شده عوامل ثابتی نیستند و با کسب تجربه بیشتر درباره نوع و طرز ارزش گزاری سرمایه گذاری های خود اعتماد به نفس شما افزایش پیدا میکند و  مقدار ریسک نیز تغییر خواهد کرد. باید توجه داشته باشید که سرمایه گذاری اتفاقی گذرا نیست بلکه همچون سفری است که در تمام عمر جریان دارد و بنابراین هر چه  بیشتر به خودشناسی و شناخت بازار هدف خود برسید موفق تر خواهید بود. »

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی مدیریت امور مالی اثر جین برت دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی مدیریت مالی موفق با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی مدیریت مالی موفق با دانلود رایگان

« راه‌های زیادی برای پولدار شدن وجود دارد، اما اکثر مردم تمایل به پرداخت هزینه‌ی آن‌ها ندارند » انسان های زیادی در سراسر جهان…

پادکست کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل با دانلود رایگان

« این کتاب با شیوه‌ای متفاوت به شما می‌آموزد که چگونه دارایی و اموال‌تان را افزایش دهید » کتاب ثروتمند ترین مرد بابل اثر جورج…

پادکست کتاب صوتی ضریب هوشی اقتصادی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی ضریب هوشی اقتصادی با دانلود رایگان

« چه کارهایی انجام دهید که در امور مالی و اقتصادی باهوشتر شوید » کتاب ضریب هوشی اقتصادی در سال 2008 توسط رابرت کیوساکی منتشر شد. این کتاب…

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

« ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که پول در کیفیت زندگی‌مان اثرگذاری بسیار زیادی دارد » از سالیان گذشته والدین همیشه فرزندان را به سمت…

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

« مهمترین ابزار لازم برای ثروتمند شدن ذهن انسان است. » کتاب پیش روی شما یکی از تاثیرگذار ترین عناوین موجود در زمینه توسعه فردی و کسب ثروت…

پادکست کتاب صوتی پول با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پول با دانلود رایگان

« سرمایه و سیاست آن‌قدر بر یکدیگر تأثیر می‌گذارند که روابط آن‌ها بحث داغ گفتگوی اقتصاددانان، سیاستمداران و عموم مردم است »…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید