پادکست کتاب صوتی تجربه هوش قلبی

پادکست رایگان کتاب صوتی تجربه هوش قلبی به شما راهکارهای عملی ارائه می دهد تا با قلبتان ارتباطی عمیق بگیرید و در دنیای مدرن و پر سرعت امروز، با سهولت و قدرت بیشتری بر چالش ها غلبه کنید


قسمت 1 : 

 

قسمت 2 : 

 

قسمت 3 : 

 

قسمت 4 : 

 

قسمت 5 : 

 

قسمت 6 : 

 

قسمت 7 : 

 

قسمت 8 : 

 

قسمت 9 : 

پادکست کتاب صوتی تجربه هوش قلبی با دانلود رایگان

« آنچه ما و دنیای پیرامون ما را شکل می دهد احساسات و عواطفی ما هستند. کلیه اطلاعات پیرامون ما به واسطه هوش قلبی کنترل بدن را در دست می گیرند »

دنیای پر استرس امروزه محققان بسیاری را به تحقیق و پژوهش پیرامون چگونگی القای حس خوب و مثبت و افزایش امید به زندگی در افراد سوق داده است. در یکی از این پژوهش ها، محققان به حقیقت هوش قلبی دست یافته و به این نتیجه رسیدند که مغز انسان به تنهایی مرکز هوشیاری کل بدن نبوده و قلب نیز در این روند نقش موثری دارد. قلب تنها عضوی از بدن است که بدون فرمان گرفتن از مغز و با ایجاد یک میدان مغناطیسی، عضلات خود را منقبض و منبسط می کند. در واقع قلب دارای مرکز فرماندهی منحصر به فردی است که اطلاعات را دریافت و جابجا می کند.

در این کتاب صوتی شما را با هوش قلبی که یک هوش شهودی است، بیشتر آشنا می کنیم. این حس، احیاکننده عواطف و احساسات بوده و با ایجاد حس امنیت در افراد سبب کاهش استرس در آنها خواهد شد.

 

دوران فرمانروائی قلب

در دوران کودکی فرمانروایی جسم بر عهده قلب است. با گذشت زمان به ما می آموزند که از ذهن و عقل خود برای پیشبرد زندگی کمک بگیریم. به همین دلیل با گذشت زمان، ارتباط ما با قلب کمتر شده و دیگر متوجه صدای آن نمی شویم.

ما میخواهیم شما در دنیایی قدم بگذارید که فرماندهی آن را قلب شما بر عهده داشته و سرشار از عشق، نشاط و امید است.کافی است دوباره به قلب خود وصل شده و همراه با ذهن و روح به قدرت بینهایت هوش قلبی متصل شوید. دنیایی که با خالق و کل کائنات در ارتباط است.

 

قلب هوشمند

آیا تا به حال به صدای ضربان قلب خود گوش داده و به عملکرد شگفت انگیز آن فکر کرده اید؟ آنچه در طول زندگی به ما آموخته اند این بوده که قلب عضوی از بدن است که وظیفه خون رسانی به کل ماهیچه ها و سلول ها را بر عهده دارد. اما از لحاظ عرفانی قلب بعد دیگری نیز دارد. قلب راه ارتباطی ما با جهان هستی و انرژی کل بوده و نوعی گیرنده می باشد که با درک و دریافت حقایق و قوانین جهان پیرامون می تواند انسان را به شهود، تعالی، هوش و خرد رسانده و او را هدایت نماید.

 

شناخت قلب

قلب عضوی است که سیستم عصبی خاص خود را داشته و با رد و بدل کردن اطلاعات با مغز به کنترل فعالیت های آن نیز کمک می کند. تعاملی که بین قلب و مغز وجود دارد دو طرفه می باشد. ما این ارتباط دو جانبه را مدیون هوش قلبی هستیم.

قلب این عضو همیشه در حرکت، قویترین میدان مغناطیسی را در کل بدن ایجاد کرده و شعاع 360 درجه ای بدن را پوشش می دهد. قدرت این میدان به حدی است که تا حدود 91 سانتی متر از اطراف فرد قابل اندازه گیری و تشخیص می باشد. هرگونه تغییر در احساسات ما، این میدان را دستخوش تغییر خواهد کرد. هر گونه تغییر در این میدان، بر افراد و جهان پیرامون ما اثرگذار است.

 

تجربه انسجام سریع

برای داشتن یک زندگی آرام و بدون استرس، می بایست به اهمیت انسجام قلب، مغز و بدن پی برده و شبکه ارتباطی این سه عضو مهم را با یکدیگر هماهنگ ساخت. تقویت هوش قلبی و ارتباط آن با بخش های دیگر، با یک تکنیک ساده و در عین حال کاربردی، امکان پذیر است. آنچه به عنوان تجربه انسجام سریع نام گذاری شده در واقع به تعادل رسیدن این سه عضو و هماهنگی کامل آنها با یکدیگر می باشد. یک ارتباط قلبی قوی به همراه انسجام بدنی، ذهنی و احساسی. یکی از روش ها برای رسیدن به این انسجام، تنفس آگاهانه است.

پادکست کتاب صوتی تجربه هوش قلبی با دانلود رایگان

جهانِ بر مبنای احساسات

زندگی و دنیای پیرامون ما را احساسات درونی مان شکل می دهند. این احساسات می توانند شادی یا غم، ترس و شجاعت، فقر یا ثروت باشند. احساسات به واسطه هوش قلبی، دنیای درونی ما را ملموس و زنده می سازند. ما در زندگی با موقعیت های مختلفی روبرو می شویم که هر کدام بار احساسی متفاوتی را برای ما به همراه دارند. وجود این احساسات انکار ناپذیرند اما آنچه اهمیت دارد مدیریت صحیح آنهاست.

هر نوسان احساسی، سبب رخداد 1400 تغییر شیمیایی، زیستی در بدن ما می شود. این تغییرات ممکن است از حالت شادی به غم، عصبانیت به آرامش یا هر تغییر احساسی دیگر باشد. اما آنچه به حساسیت موضوع می افزاید اثراتی است که این تغییرات بر بدن دارند. تغییرات عمقی و نه سطحی و موقتی. احساسات منفی سبب ترشح هورمون های مخرب استرس زا در بدن و اثرات نامطلوب در فیزیولوژی آن خواهند شد. در عوض، احساس مثبت که نشات گرفته از قلب است، سبب ترشح هورمون های ضد پیری و هورمون عشق شده و به افزایش شادابی و انرژی بدن کمک بسزایی خواهد کرد.

برای پی بردن به نوع احساس درونی و اثراتی که بر بدن دارد، نموداری مصور به عنوان نمودار وضعیت آب و هوایی درونی وجود دارد. این نمودار نشان می دهد که چه احساساتی مخرب بوده و انرژی زیادی را از بین می برند و چه احساساتی مثبت بوده و اثرات سازنده ای بر بدن خواهند داشت.

 

تکنیک تنفس نگرش جدید

وجود تکنیک های فراوان به شما کمک خواهند کرد که از قسمت چپ نمودار وضعیت آب و هوایی درونی که وضعیت طوفانی و ابری است چرخش کرده و به سمت راست نمودار یعنی وضعیت آفتابی و صاف  تغییر حالت داشته باشید. تکنیک تنفس نگرش جدید که راهی برای تقویت هوش قلبی است به ما در نهادینه کردن نگرش های جدید و سازنده و حفظ انرژی در بدن کمک خواهد کرد.

 

دسترسی به شهود بیشتر

گاهی ما به اطلاعات و آگاهی هایی در درون خود دست پیدا می کنیم که بسیار واضح، ساده و صادقانه بوده و ما را به پاسخ هایی می رسانند که در حالت عادی رسیدن به آنها محال به نظر می رسید. به این اطلاعات، شهود گفته می شود. درک این شهود همیشگی نبوده و گاه و بی گاه به قلب ما خطور می کنند.

ما می توانیم به گونه ای زندگی کنیم که همواره به شهودمان دسترسی داشته و از آنها کمک بگیریم. به کمک برخی از تکنیک ها امکان تقویت هوش قلبی، دستیابی به شهود و غلبه بر چالش ها و مشکلات به سادگی امکان پذیر می باشد.

 

 انسجام اجتماعی

زمانی که افراد بیشتری با قلب خود انسجام پیدا کرده و با هوش قلبی خود ارتباط برقرار کنند، تعامل و همکاری سازنده و مثبتی را با دیگر انسان ها خواهند داشت. بدین ترتیب شاهد یک انسجام اجتماعی در یک جامعه خواهیم بود. ارتباطات در دنیای امروز پیشرفت فزاینده ای داشته است. اطلاعات در کسری از ثانیه بین هزاران هزار انسان رد و بدل می شوند. با استفاده از همین بستر امکان برپایی جنبشی که از قلب نشات گرفته، به سادگی امکان پذیر خواهد بود. ارتباطی برخاسته از صفات و احساسات خوب و مثبت همچون شکرگزاری از خالق یا محبت و کمک کردن به دیگران. همه شواهد حاکی از ظهور زمین جدید در دل زمین قدیم است. زمینی بر پایه عشق و احساس.

 

به کمک تکنیک هایی که آموزش داده می‌شوند، قدرت هوش قلبی و شدت میدان مغناطیسی قلب افزایش پیدا خواهد کرد. افراد آموزش دیده این انرژی فوق العاده را به سوی دیگر افراد جامعه ارسال می کنند تا جهان را از خوبی، نشاط، سرزندگی و امید سرشار کنند.

 

انسجام جهانی

همه ما انسان ها و دیگر موجودات زنده به هم متصلیم. همه به واسطه انرژی به یکدیگر متصل اند. تنها راه رویارویی با چالش های پیش رو، رسیدن به یک وحدت و انسجام جهانی است. به کمک دستگاه های دقیق اندازه گیری، فرکانس پرقدرت زمین قابل اندازه گیری شده است. جالب است بدانید که قلب و مغز ما در همان محدوده فرکانسی زمین به کار مشغولند. این امر بیانگر آن است که قلب و مغز ما قادرند اطلاعات را بین انسان ها، جهان هستی و زمین رد و بدل کند.

 

در این کتاب صوتی با هوش قلبی و کنترل منحصر به فردی که قلب بر کل بدن انسان و احساسات آن دارد آشنا شدید. کلیه احساسات ما چه مثبت و چه منفی، بر میدان مغناطیسی قلب ما و افرادی که در ارتباط نزدیک با ما قرار دارند، اثرگذار خواهند بود. به کمک برخی از تکنیک‌ها قادر خواهیم بود این احساسات را کنترل کرده و راه ارتباط با قلب را قوی تر کنیم. افکار و احساسات ما به کمک میدان مغناطیسی اطراف ما به بیرون ساطع می شوند و بر آگاهی جمعی اثر می گذارند.

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی تجربه هوش قلبی اثر هوارد مارتین و رولین مک کراتی دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

« لازم است بدانید که افراد بسیار ثروتمند، به‌جز چند استثناء، اصلاً دوست ندارند که شما راز ثروتمند شدنشان را بدانید » کتاب پیش روی شما…

پادکست کتاب صوتی تنفس هوای تازه با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی تنفس هوای تازه با دانلود رایگان

« از انسان وازدۀ امروزى دعوت می‌کند تا لحظه‌ای خود را از قید و بندهای زندگی مدرن برهاند و به آرامش گذشته بازگردد » کتاب تنفس هوای…

پادکست کتاب صوتی قدرت فشار با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی قدرت فشار با دانلود رایگان

« با ابزارها و تاکتیک های موثر از تله های فشار فرار کنید »  همه ما در زندگی و کار روزهای پر استرس و پرفشاری را از سر گذرانده ایم، روزهایی…

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

« ایده‌ها زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. ایده‌ای که در حال حاضر دارید و بر پایه آن عمل می‌کنید می‌تواند برای دستیابی…

پادکست کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم با دانلود رایگان

« فراتر از شناختتان از دنیا زندگی کنید » مطمئنا تا کنون اسم چشم سوم به گوشتان خورده و راجب قدرت‌های آن شنیده‌اید؛ اما تا به حال…

پادکست کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن با دانلود رایگان

« این کتاب راهنمایی منحصر به فرد و کاربردی است که نشان می دهد چگونه فراتر از زندگی عادی قدم برداریم و وارد یک زندگی خارق العاده شویم » تا…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید