پادکست کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم

پادکست رایگان کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم راهنمای کامل کشف دیدگاه‌های جدید، افزایش آگاهی، توجه و رسیدن به روشن‌بینی معنوی از دریچه نگاه قدرتمند چشم سوم است.


پادکست کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم با دانلود رایگان

« فراتر از شناختتان از دنیا زندگی کنید »

مطمئنا تا کنون اسم چشم سوم به گوشتان خورده و راجب قدرت‌های آن شنیده‌اید؛ اما تا به حال برایتان سوال شده که بازکردن این چاکرا به چه دردی میخورد و اصلا چگونه باید آن را باز و ازش استفاده کرد؟ باز کردن چاکرای چشم سوم این قابلیت را به شما میدهد تا فراتر از آنچه میبیند زندگی‌ کنید و بیش‌تر از چیزی که دیگران میدانند بدانید.

بیدارسازی این چاکرا به تقویت معنوی روح و جسم شما کمک میکند. هرچند همه افراد توانایی و دانش کافی را برای بیدار کردن این چاکرا را ندارند. حتی خیلی از کسانی که دارای خودآگاهی و معنویت بالایی هستند،روش درست بیدار کردن این چاکرا را نمیدانند. الا هیوز در کتاب بیدار کردن چشم سوم به شما می‌آموز که چگونه این چاکرا را باز کنید و از قدرت‌های استفاده کنید.این کتاب به معرفی چشم سوم و قدرت‌هایش و چگونگی دستیابی به آنها میپردازد.

 

مباحثی که کتاب بیدار کردن چشم سوم به شما می‌آموزد :

  • ‌ حقایق مهم راجب چاکرای چشم سوم
  • ویژگی‌های چاکرای چشم سوم
  • مزایای بیداری چشم سوم
  • چطور بفهمیم چشم سوم‌مان بسته‌ است؟
  • روش‌های درمان چاکرا
  • قدم‌های بهبود چاکرای چشم سوم
  • ابزار‌ها و منابع برای بهبود چشم سوم

اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید پادکست کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 

معرفی نویسنده

الا هیوز نویسنده‌ای که ۳۰ سال است در زمینه تناسب اندام و طب طبیعی تخصص دارد. او در کتاب‌هایش به آموزش اینکه چگونه روح و ذهنی سالم داشته باشیم میپردازد. وی به مخاطبانش می‌آموز که چگونه بر استرس‌ها و فشارهای زندگی غلبه کنند و سلامت روح خود را تضیمن کنند.

الا هیوز کتاب‌های زیادی در حوزه ارامش ذهن و تندرستی نوشته که بهترین آنها کریستال برای مبتدیان، چاکرا برای مبتدیان و بیدار کردن چشم سوم است.

 

پادکست کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم با دانلود رایگان

 

برشی از کتاب

دو سیستم چاکرای اصلی وجود دارد، که عارفان شفابخش و متخصصان تمرکز از آنها استفاده می‌کنند. اولین آنها سیستم هفت چاکرا و دیگری سیستم دوازده چاکرا است. تمایز اصلی میان این دو سیستم، پنج چاکرای بیشتر در سیستم دوم است که شامل مراکز بالاتری از انرژی در وجود ما میشود.

سیستم هفت چاکرا بیشترین محبوبیت را در میان شفاگران معاصر دارد، زیرا هفت مرکز مهم انرژی را دربر میگیرد و مزایای حقیقی، ملموس و عملی را در زندگی روزمره‌شان نشان میدهد. این هفت چاکرا در طول ستون فقرات قرار گرفته و شامل موارد زیر هستند :

 

- چاکرای ریشه: هدف از چاکرای ریشه استوارسازی ما در کمال از خویشتن و احساس تعلق ماست.چاکرای ریشه،ما را در حقیقت خویشتن خویش قرار میدهد.

- چاکرای خاجی: چاکرای خاجی مرکز انرژی است که از آن لذت و شور را حس میکنیم.

- چاکرای خورشیدی: میان قلب و چاکرای خاجی،چاکرای خورشیدی قرار دارد.این مرکز انرژی جایی است که نفسمان قرار میگیرد و مسئول درک خود از خویشتن است.

- چاکرای قلب: چاکرای قلب در وسط هستی شما قرار گرفته و هدفش انرژی عشق است.

- چاکرای گلو: چاکرای گلو مسئول توانی شما در صحبت کردن،گوش دادن و برقراری رابطه از طریق موجودات روحانی برتر است.

- چاکرای چشم سوم: چاکرای چشم سوم در وسط پیشانی قرار گرفته و اساس توانایی‌های روانی محسوب میشود.این چاکرا میتواند به شما توانایی غیب بینی و ارتباط با موجودات روحانی را بدهد.

- چاکرای تاج: چاکرای تا در مرکز سر قرار دارد و کنترل تمامی افکار شماست. 

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی بیدار کردن چشم سوم اثر الا هیوز دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن با دانلود رایگان

« چیز های کوچکی که میتواند زندگی­ات و شاید دنیا را تغییر دهند » کتاب تختخوابت را مرتب کن یکی از کتاب های موفق در حوزه توسعه فردی به شمار…

پادکست کتاب صوتی اثر مرکب با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی اثر مرکب با دانلود رایگان

« ایجاد تحولی شگفت انگیز در زندگی ، درامد و موفقیت شما » اگر اهل مطالعه کتاب های توسعه فردی باشید، اگر از کتاب فروشی ها دیدن کرده باشید و…

پادکست کتاب صوتی راز با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی راز با دانلود رایگان

« آن‌ چیزی که دائم ذهن تو را درگیر می‌کند و تو را وادار میکند که به صورت مداوم به آن فکر کنی، روزی واقعیت زندگی تو خواهد شد »…

پادکست کتاب صوتی معجزه شکرگزاری با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی معجزه شکرگزاری با دانلود رایگان

« این اثر زندگی شما را به طرزی خارق‌العاده دگرگون می‌کند » راندا برن نویسنده و یکی از صد شخصیت تاثیرگذار قرن، پس از موفقیت کتاب…

پادکست کتاب صوتی شفای زندگی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی شفای زندگی با دانلود رایگان

« روابطی که با اشیا و غذاها و حمل‌ونقل و مردم دارید، جملگی بازتاب رابطه‌یی است که با خود دارید » بدون شک یکی از بهترین کتاب ها در…

پادکست کتاب صوتی قلعه حیوانات (مزرعه حیوانات) با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی قلعه حیوانات (مزرعه حیوانات) با دانلود رایگان

« داستان کتاب، داستان مزرعه‌ای است که به دست شخصی به نام جونز اداره می‌شود و ظلم‌های زیادی در آن نسبت به حیوانات اتفاق می‌افتد.…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید