پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت

پادکست رایگان کتاب صوتی استراتژی های موفقیت رازهایی را درمورد زندگی شادتر و سالم‌تر فاش می‌کند که با یادگیری آنها می‌توانید به شکلی کارآمد به اهداف خود دست پیدا کنید


قسمت 1 : 

 

قسمت 2 :

پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت با دانلود رایگان

« این کتاب به سراغ متخصصان و کارآفرینان برجسته جهان رفته است و آن‌ها اسرار خود را درباره داشتن یک زندگی شادتر، سالم‌تر و ثروتمندتر فاش می‌کنند »

کتاب استراتژی های موفقیت دقیقا از جنس آن کتاب هایی است که هر یک از ما به آن احتیاج داریم، کتابی که سر راست و بدون حاشیه نقشه راه را برایمان ترسیم کند و در این مسیر پر پیچ و خم زندگی ما را همراهی کند. استراتژی موفقیت از آن جهت یکی از بهترین کتاب های حوزه توسعه فردی و افزایش بازدهی کسب و کار است که در آن میتوان سخنان و آموزش های چندین نفر از مهمترین، ثروتمندترین و موفق ترین انسان های کره زمین را به صورت یک جا و در یک کتاب مطالعه کرد.

نویسندگان این کتاب با تکیه بر تجارب و دانش خود در زمینه کسب و کار راهکار ها و فرمول های مفیدی را برای خواننده جمع آوری کرده اند که هر کدام به تنهایی میتواند باعث سعادتمندی انسان شود و در هر فصل با اختصاص به یکی از افراد تاثیرگذار جهان به توضیح و تشریح یکی از آن راهکار ها پرداخته اند.

 

این کتاب دقیقا یک دفترچه راهنمای با ارزش برای افرادی است که میخواهند در مسیر موفقیت گام بردارند چرا که از ابتدایی ترین قدم یعنی انتخاب و ایجاد هدف با فرد همراه شده؛ این قسمت شاید به نظر بسیار پیش پا افتاده باشد اما نویسندگان استراتژی موفقیت عقیده دارند اکثر افرادی که در مسیر خود به اهداف مورد نظرشان نمیرسند در همین بخش مشکل دارند و ایراد آنها این است که دقیقا نمیدانند چه میخواهند. در بخش اول کتاب نویسندگان ما به شما می آموزند که باید خواسته های خود را به صورت شفاف و مشخص بیان و ثبت کنید تا بتوانید برای رسیدن به آنها گام بردارید. این کتاب در ادامه به خواننده یاد میدهد چگونه در راه موفقیت ثابت قدم باشد، چگونه زمان ارزشمند و وقت گران بهای خود را تلف نکند، از چه طریقی در زندگی خود تعادل ایجاد کند و همچنین چگونه با تکیه بر دانش و تخصص منحصر به فرد خویش به خودباوری برسد و اعتماد به نفس لازم برای برداشتن قدم های بزرگ را داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که از نکات مثبت این کتاب میتوان به این مبحث اشاره داشت که تمامی راهکار ها و تمریناتی که در کتاب با آنها مواجه میشوید حقیقی بوده و نویسندگان خودشان با تکیه بر همین اصول به موفقیت رسیده اند، به همین منظور نیز در لا به لای صفحات کتاب برای هر تمرین مثالی عینی و واقعی آورده شده تا خواننده بداند با اثری صرفا تئوری و رویا فروشی سر و کار ندارد. اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب استراتژی های موفقیت را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 

معرفی نویسنده

کتاب استراتژی های موفقیت توسط گروه نویسندگان نوشته شده است، این گروه بزرگ متشکل از بیش از ده ها تن از افراد تاثیرگذار، ثروتمند، کارافرین و تاجر بزرگ جهان است که به رهبری جک کنفیلد و به همت نیک ننتون، جی‌ دابلیو دیکز در کنار هم جمع شده اند.

جک کنفیلد کارافرین نمونه و سخنران انگیزشی آمریکایی است که در سال 1944 در تگزاس به دنیا آمد. جک کنفیلد که در زمینه تاریخ تحصیل میکرد پس از ملاقات با میلیاردر معروف کلمت استون دچار تحول شد و با کمک آموزه هایی که از او آموخت توانست خیلی زود مسیر پیشرفت را طی کرده و به موفقیت برسد. وی خالق مجموعه کتاب هایی با نام سوپ مرغ برای روح است که بالغ بر 240 جلد دارد و بیش از 500 میلیون بار به فروش رفته اند. کتاب های کنفیلد به 50 زبان دنیا ترجمه شده اند و او را به میلیاردی با شهرت جهانی تبدیل کردند.

پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت با دانلود رایگان

جملات برگزیده کتاب صوتی استراتژی‌های موفقیت

  • شما به آنچه فکر می‌کنید تبدیل می‌شوید، آنچه را احساس می‌کنید جذب می‌کنید و چیزی را که تصور می‌کنید خلق می‌کنید.
  • هدف شما در زندگی این است که با بها دادن به زندگی مردم انسانیت را به‌پیش ببرید و به آن خدمت کنید.
  • وقتتان را با پرسیدن این که هدفتان چیست تلف نکنید.
  • به محض اینکه با نظم و ترتیب سرنوشت خودتان را مشخص کنید، بقیه چیزها سرانجام مرتب می‌شوند.
  • ما متولد شدیم تا خدمت کنیم؛ چه به عنوان یه کارآفرین که یک نیاز یا خواسته را رفع می‌کند چه به عنوان یه کارمند که به دیدگاه کارفرمای خودش ارزش می‌دهد.

 

برشی از متن کتاب صوتی استراتژی های موفقیت

« اگر میخواهید موفق شوید باید مسئولیت زندگی خود را به طور کامل بر عهده بگیرید. این مسئولیت کامل به معنای آن است که شما باید بپذیرید که مسئول صد در صد همه مسائل زندگی خود هستید. مسئولیت میزان موفقیت شما، وضع زندگیتان، وضعیت سلامتی و حتی احساسات شما بر عهده شخص شما است. »

« برای موفقیت ابتدا باید خواسته های خود را مشخص کنید، منظور از خواسته ها دقیقا آن چیزی است که قلب شما میخواهد نه مسائلی که اطرافیان یا جامعه شما را به سمت آن سوق میدهند. در این زمینه باید بسیار با احتیاط و صادقانه رفتار کنید چرا که اگر غیر از این باشد ممکن است در اواسط راه متوجه شوید که در حال ساخت رویای دیگران هستید. هرگز رویای کسی را زندگی نکنید، چرا که پس از تلاش های فراوان از نتیجه راضی نخواهید بود. »

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت اثر گروه نویسندگان دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها با دانلود رایگان

« شما باید به این باور داشته باشید که موفقیت‌های بیشتر و ثروت فراوان برای شما وجود دارد » کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها اثر مایک لیتمن،…

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

« مهمترین ابزار لازم برای ثروتمند شدن ذهن انسان است. » کتاب پیش روی شما یکی از تاثیرگذار ترین عناوین موجود در زمینه توسعه فردی و کسب ثروت…

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

« لازم است بدانید که افراد بسیار ثروتمند، به‌جز چند استثناء، اصلاً دوست ندارند که شما راز ثروتمند شدنشان را بدانید » کتاب پیش روی شما…

پادکست کتاب صوتی دانش کسب ثروت با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی دانش کسب ثروت با دانلود رایگان

« با شنیدن این کتاب دیگر هیچ آرزویی برایتان محال نخواهد بود » یکی از نکاتی که این کتاب را از سایر کتب حوزه ثروتمند شدن و توسعه فردی متمایز…

پادکست کتاب صوتی پله پله تا اوج با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پله پله تا اوج با دانلود رایگان

« فرق بین خوب و عالی فقط اندکی تلاش بیشتر است » پله پله تا اوج اثری که معتقد است اگر حالت خوب باشد، مسیر موفقیتت هموار شده و خود را به اوج…

پادکست کتاب صوتی خودت باش دختر با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی خودت باش دختر با دانلود رایگان

« شما مسئول زندگی خودتان هستید و هیچ چیز وجود ندارد که به شما بگوید حق زندگی کردن ندارید » شما برای کوچک بودن آفریده نشده اید! اگر بخواهیم…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید