پادکست کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

پادکست رایگان کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها با روش‌های بسیار ساده به افراد آموزش می‌دهد که چگونه سحرخیز بودن را به یک عادت مثبت در زندگی خودشان تبدیل کنند


فصل 1 :

 

فصل 2 : 

 

فصل 3 : 

 

فصل 4 : 

 

فصل 5 : 

 

فصل 6 : 

 

فصل 7 : 

 

فصل 8 : 

 

فصل 9 : 

 

فصل 10 : 

 

فصل 11 : 

 

فصل 12 : 

 

فصل 13 : 

 

فصل 14 : 

 

فصل 15 : 

 

فصل 16 : 

 

فصل 17: 

 

دانلود رایگان همه فایل های کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها بصورت یکجا

پادکست کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها با دانلود رایگان

« واقعا چرا من بعضی وقت‌ها، قبل از خوردن صبحانه، به بیش از شش موضوع غیرممکن فکر میکنم »

باشگاه پنج صبحی‌ها  ( The 5 AM Club ) اثری خارق‌العالده و تاثیرگذار از رابین شارما (Robin Sharma) است که قاطعانه میتوان گفت با عمل به نکات این کتاب میتوانید بزرگترین تحول زندگی خود را رقم بزنید.این کتاب،اثری داستانی است که در حین روایت داستان نکاتی را بیان میکند که بسیار ساده و عمل پذیر اما مهم هستند.این کتاب به نکات و آموزه‌های بسیاری در طول داستان اشاره میکند اما اولین دستور آن سحرخیز بودن است.

 

درباره کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

رابین شارما در باشگاه پنج صبحی‌ها،داستان پیرمردی ثروتمند،زنی کارآفین و مردی هنرمند را بیان میکندکه در زندگی خود فراز و نشیب‌هایی دارند و داستان در مدار ارتباط این سه کاراکتر و راه حل‌هایشان برای مشکلات خود و یکدیگر میگردد.نکات کلیدی و مسیرهای کامیابی که کتاب سعی در بیانش دارد در همین گفت و گو‌ها میگنجد.

ممکن است بر اساس عنوان کتاب این تصور اشتباه برایتان ایجاد شود که تمام محتوای این شاهکار رابین شارما،درباره سحرخیزی و اثرات آن بر زندگی است که در این صورت باید گفت سخت در اشتباه هستید؛زیرا که داستان و محتوای ارائه شده در باشگاه پنج صبحی‌ها بسیار عمیق‌تر و فراتر از این حرف‌ها است.

 

از آنجایی که به عمق این اثر اشاره کردم بگذارید بخشی از آموزه‌های این کتاب را بیان کنم تا بهتر درک کنید.رابین شارما در این کتاب بیان میکند که درون انسان چهار امپراطوری وجود دارد که عبارتند از قلب،ذهن،سلامتی و روح و شما زمانی میتوانید به زندگی خود نظم دهید که بتوانید به این چهار امپراطوری به یک اندازه توجه کرده و برای مدیریت هرکدام تدبیری منحصر به فرد بیندیشید.

 

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها دارای هفده فصل است که عنوانین آنها به شرح زیر است :

فصل ۱ : تصمیم خطرناک
فصل ۲ : فلسفه‌ای روزانه برای اسطوره شدن
فصل ۳ : برخورد غیرمنتظره با یک غریبۀ تعجب‌برانگیز
فصل ۴ : رها کردن همۀ چیزهای متوسط و معمولی
فصل ۵ : یک ماجراجویی عجیب در به‌دست گرفتن کنترل صبح
فصل ۶ : پروازی برای رسیدن به حداکثر بهره‌وری، مهارت و شکست‌ناپذیری
فصل ۷ : آماده‌شدن برای یک تحول، در بهشت آغاز می‌شود.
فصل ۸ : روش ۵ ‌صبحی‌ها: روال صبحگاهی سازندگان دنیا
فصل۹ : چهارچوبی برای بیان عظمت
فصل ۱۰ : چهار کانون تمرکز افراد تاریخ‌ساز
فصل ۱۱ : کنترل فراز و نشیب‌های زندگی
فصل ۱۲ : اعضای باشگاه 5‌صبحی‌ها، روش نهادینه‌کردن عادت‌ها را کشف می‌کنند
فصل ۱۳ : اعضای باشگاه 5‌صبحی‌ها، فرمول۲۰/۲۰/۲۰ را یاد می‌گیرند
فصل ۱۴ : اعضای باشگاه 5‌صبحی‌ها، متوجه ضرورت خواب کافی هستند
فصل ۱۵ : اعضای باشگاه ۵ ‌صبحی‌ها، ده ترفند برای نبوغی مادام‌العمر آموزش می‌بینند
فصل ۱۶ : اعضای باشگاه ۵ ‌صبحی‌ها، مشتاقانه، چرخۀ دوگانۀ عملکرد نخبگان را یاد می‌گیرند
فصل ۱۷ : اعضای باشگاه  ۵ ‌صبحی‌ها، قهرمانان زندگی خودشان می‌شوند.
سخن آخر : پنج سال بعد

 

پادکست کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها با دانلود رایگان

 

معرفی نویسنده

رابین شارما (Robin Sharma) نویسنده ۵۹ ساله هندی‌الاصل که در سال ۱۹۶۴ در کانادا متولد شد.وی در حوزه مثبت اندیشی و روانشناسی،نویسندگی و سخنرانی میکند اما رشته‌ی دانشگاهیه شارما حقوق بوده است.

رابین شارما از سال ۱۹۹۴ فعالیتش را شروع کرده و تا به امروز ۱۳کتاب چاپ کرده و یکی از تاثیرگذارترین نویسنده‌های حوزه آثار انگیزشی و روانشناختی بوده است.وی با شرکت‌هایی همچون مایکروسافت، ام.بی.ام ، نایکی و فدرال اکسپرس همکاری داشته است.

او باکتاب «راهبه‌ای که فِراری‌اش را فروخت» که به ۷۰ زبان ترجمه شد به شهرت رسید و از دیگر آثار ارزشمندش میتوان به « باشگاه پنج صبحی‌ها» و «مانیفست قهرمان هر روزه» اشاره کرد.

 

کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها به چه کسانی پیشنهاد میشود

این اثر بی‌ظیر به کسانی پیشنهاد میشود که به دنبال روش‌هایی ساده برای متحول کردن زندگی خود هستند؛کسانی میخواهند با تغییراتی کوچک،اتفاق‌های بزرگی را در زندگی‌شان رقم بزنند.

 

جملات برگزیده کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

  • یک کودک، در باورکردن چیزهای غیرقابل‌باور هیچ مشکلی ندارد، درست مثل نابغه‌ها و دیوانه‌ها. فقط این من و شما هستیم که با مغزهای بزرگ و قلب‌های کوچک خود، بیش از حد فکر می‌کنیم و دچار شک و تردید می‌شویم.
  • طوری زندگی نکنید که انگار قرار است ده‌هزار سال عمر کنید. سرنوشت شما به شخص خودتان مربوط است. تا وقتی هنوز زندگی می‌کنید، تا وقتی که هنوز روی زمین خدا نفس می‌کشید، تلاش کنید تا به انسانی از همه لحاظ عالی تبدیل شوید.
  • مثل یک قهرمان زندگی کن. این همان چیزی است که افراد موفق به ما یاد می‌دهند. شخصیت اصلی داستان زندگی خودتان باشید، وگرنه زندگی چه ارزشی دارد؟

 

برشی از کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها

لحظات خوب کارآفرین در سمینار سخنران و گذراندن روزهایی شگفت‌انگیز در این جزیرۀ بکر در کنار مردمی خونگرم که هنوز با لبخند به یکدیگر «صبح بخیر» می‌گویند، به غریبه‌ها لبخند می‌زنند و در رفتارشان با غریبه‌ها از خود صمیمیت محض نشان می‌دهند، باعث شده بود به‌مرور، تغییرات کوچک و بزرگی در درک او از ماهیت ذات واقعیِ یک زندگی کارآمد، مرفه و رضایت‌بخش ایجاد بشود.

 

خلاصه کتاب صوتی باشگاه ۵ صبحی‌ها

در کتاب حاضر شما درباره داستان افرادی می‌شنوید که غرق در مشکلات هستند؛ اما با توصیه‌هایی که از باشگاه پنج صبحی‌ها دریافت می‌کنند، زندگی‌شان به کلی زیر و رو می‌شود و با تغییر عادت‌های خود، تبدیل به افراد بسیار موفق می‌شوند. در این کتاب یک بی‌خانمان میلیار درباره اهمیت پنج صبح بیدار شدن و چگونه پنج صبح بیدار شدن توصیه‌هایی به شخصیت‌های دیگر کتاب می‌کند که برای آن‌ها مثل یک چراغ راهنما می‌ماند و عاملی برای نجات زندگی‌شان می‌شود. این کتاب در قالب داستانی آموزنده به شما کمک می‌کند تا برنامه زندگی خود را تغییر بدهید و با بیدار شدن در ساعات ابتدایی روز از آرامش و انرژی آن نهایت استفاده را ببرید.

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها اثر رابین شارما دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن با دانلود رایگان

« چیز های کوچکی که میتواند زندگی­ات و شاید دنیا را تغییر دهند » کتاب تختخوابت را مرتب کن یکی از کتاب های موفق در حوزه توسعه فردی به شمار…

پادکست کتاب صوتی اثر مرکب با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی اثر مرکب با دانلود رایگان

« ایجاد تحولی شگفت انگیز در زندگی ، درامد و موفقیت شما » اگر اهل مطالعه کتاب های توسعه فردی باشید، اگر از کتاب فروشی ها دیدن کرده باشید و…

پادکست کتاب صوتی راز با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی راز با دانلود رایگان

« آن‌ چیزی که دائم ذهن تو را درگیر می‌کند و تو را وادار میکند که به صورت مداوم به آن فکر کنی، روزی واقعیت زندگی تو خواهد شد »…

پادکست کتاب صوتی معجزه شکرگزاری با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی معجزه شکرگزاری با دانلود رایگان

« این اثر زندگی شما را به طرزی خارق‌العاده دگرگون می‌کند » راندا برن نویسنده و یکی از صد شخصیت تاثیرگذار قرن، پس از موفقیت کتاب…

پادکست کتاب صوتی شفای زندگی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی شفای زندگی با دانلود رایگان

« روابطی که با اشیا و غذاها و حمل‌ونقل و مردم دارید، جملگی بازتاب رابطه‌یی است که با خود دارید » بدون شک یکی از بهترین کتاب ها در…

پادکست کتاب صوتی قلعه حیوانات (مزرعه حیوانات) با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی قلعه حیوانات (مزرعه حیوانات) با دانلود رایگان

« داستان کتاب، داستان مزرعه‌ای است که به دست شخصی به نام جونز اداره می‌شود و ظلم‌های زیادی در آن نسبت به حیوانات اتفاق می‌افتد.…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید