پادکست کتاب صوتی قدرت من هستم

پادکست رایگان کتاب صوتی قدرت من هستم به صورت کامل درباره قدرت کلام و "من هستم"‌هایی که بر زبان می‌آوریم صحبت کرده است. چرا که من هستم‌هایی که از زبان شما بیرون می‌آید، موفقیت و یا شکست را برای شما به ارمغان می‌آورند


قسمت 1 : 

 

قسمت 2 : 

 

قسمت 3 : 

 

قسمت 4 : 

 

قسمت 5 : 

 

قسمت 6 : 

 

قسمت 7 : 

 

قسمت 8 : 

 

قسمت 9 : 

 

قسمت 10 : 

 

قسمت 11 : 

 

قسمت 12 : 

 

قسمت 13 : 

 

قسمت 14 : 

 

قسمت 15 : 

 

قسمت 16 : 

 

قسمت 17 : 

 

قسمت 18 : 

 

قسمت 19 : 

پادکست کتاب صوتی قدرت من هستم با دانلود رایگان

« یا مثبت اندیش باشید، یا ساکت شوید »

کتاب قدرت من هستم در سال 2015 توسط جول اوستین منتشر شد. اوستین در این کتاب به اهمیت کلمات و نقش بسیار مهم کلمات و واژه ها در زندگی و تاثیرات مثبت و منفی آنها میپردازد. کتاب قدرت من هستم در تلاش است تا قدرت کلمات و وازه هایی که انسان ها در مورد خود به کار میبرند را شرح دهد و نشان دهد که چگونه میتوان از این قدرت در جهت پیشرفت و توسعه خود بهره ببریم و به توانایی های خود بی افزاییم. این کتاب به ما کمک میکند تا با استفاده از قدرت کلام به مشکلات خود قلبه کنیم و جریان مثبتی به زندگی خود جاری کنیم. اوستین در این کتاب با بیان ماجرا هایی از زندگی افراد گوناگون به بررسی این موضوع میپردازد و معتقد است که تنها خود ما هستیم که میتوانیم در زندگی خود تغییر ایجاد کنیم.

 

 این کتاب مناسب افرادی با اعتماد به نفس پایین نیز می باشد و میتواند به آن ها نیز کمک کند تا با استفاده از معجزه کلمات, به نقاط قوت و ویژگی های مثبت خود بیشتر توجه کنند. افرادی که مدام عیب های خود را به خود یادآوری میکنند و یا به تحقیر و تخریب خود میپردازند در حقیقت از این قدرت بر ضد خود استفاده میکنند و به طور پیوسته و روزمره مورد تاثیرات منفی این کلمات قرار میگیرند.

اوستین معتقد است وقتی صفتی را به خود نسبت می دهید, در واقع دارید آن صفت را به زندگی خود می آورید و این ویژگی جمله «من هستم» است. برای مثال شما با گفتن جمله «من موفق هستم»  در های موفقیت و سعادتمندی را به زندگی خود باز میکنید و باعث می شوید تا موفقیت به سوی شما جاری شود. حال بهتر متوجه خواهید شد که وقتی از خود با الفاظ و واژه های منفی یاد میکنید و خود را با ضعف هایتان خطاب قرار میدهید چقدر در معرض تاثیرات منفی این کلمات قرار میگیرید.

 

در مجموع کتاب قدرت من هستم در تلاش است تا اهمیت نگرش در زندگی و تاثیر کلمات بر نگرش افراد را توضیح دهد. این کتاب میکوشد تا به ما بگوید وقتی ما کلامی را بر لب خود جاری میکنیم آن کلام تبدیل به نگرش و طرز تفکر ما میشود و این نگرش کلید اصلی حل و یا به وجود آمدن بسیاری از مشکلات در زندگی هر کسی است و انسان ها میتوانند با تغییر نگرش خود بسیاری از جنبه های زندگی خود را بهبود ببخشند. اگر وقت کافی برای مطالعه قدرت من هستم را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

پادکست کتاب صوتی قدرت من هستم با دانلود رایگان

معرفی نویسنده کتاب قدرت من هستم

جوئل اسکات اوستین متولد 5 مارس 1963 (60 ساله) در شهر هوستون ایالت تگزاس ، کشیش، تاجر، نویسنده و مجری تلویزیونی محبوب آمریکایی است. او کشیش ارشد بزرگ ترین کلیسای پروتستان شهر هوستون تگزاس یعنی کلیسای لیکوود است. عقاید و صحبت های اوستین بسیار مورد پسند و توجه مردمان در سراسر دنیا قرار گرفته است به طوری که برنامه تلویزیونی اوستین به طور میانگین در طول یک ماه 20 میلیون بیننده و به طور هفتگی 7 میلیون بیننده دارد که از تقریبا 100 کشور جهان پای صحبت های او می نشینند. نوشته های اوستین نیز در سر تا سر جهان بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت و 7 کتابش در فهرست پر فروش ترین آثار نیویورک تایمز قرار دارد.

اوستین در سخنرانی هایش از روش ها و تکنیک های به خصوص و جذابی استنفاده میکند که این فن بیان خاص او یکی از دلایل علاقمندی مخاطبان به سخنرانی های او می باشد.او تاکید بسیاری بر مثبت اندیشی و انرژی مثبت در زندگی دارد و خودش نیز همیشه با خوشرویی به صحبت می پردازد و طرفداران او در سراسر جهان او را با نام «کشیش خنده رو» نیز خطاب قرار میدهند.

 

برشی از متن کتاب صوتی قدرت من هستم

در حال حاضر طرز تفکر اشتباهی در جامعه رواج پیدا کرده که موجب این امر شده است که اگر بهترین نباشیم،اگر سریع ترین و با استعدادترین زیباترین و موفق ترین نباشیم، حس خوبی نسبت به خود نداریم. اگر یکی از آشنایان به خانه ای بزرگتر و زیباتر نقل مکان کند به جای این که برای او خوشحال شویم احساس سرخوردگی میکنیم و میگوییم این کار او باعث میشود من پایین تر به نظر برسم. باید سخت تر کار کنم تا از او جلو بزنم. اگر یکی از همکاران ما ترفیع بگیرد، احساس میکنیم که از او عقب افتاده ایم.

 

همیشه کسی وجود دارد که از شما با استعدادتر زیباتر و موفق تر باشد مهم نیست الان در چه جایگاهی هستید، همیشه شخصی که از شما در زمینه ای بالاتر است پیدا خواهد شد. باید متوجه این حقیقت شوید که زندگی مسابقه دادن با یکدیگر نیست. در واقع مسیر زندگی هر فرد با دیگری متفاوت است. شرایط و امکانات هر فردی با فرد دیگر کاملاً تفاوت دارد. همه در مسیر یکسانی حرکت نمیکنند. شما سرنوشت به خصوصی دارید، شما در مسیری کاملاً منحصر به فرد زندگی میکنید و خداوند تمام آنچه را برای پیمودن این مسیر نیاز دارید برای شما فراهم کرده است.

 

شاید این طور به نظر بیاید که همکار یا دوست و یا فامیل شما از موهبت های ویژه ای برخوردارند. شاید توانایی انجام کارهایی را داشته باشند که از توانایی شما خارج است. این موضوع مهمی نیست، شما که در رقابت با آنها نیستید. آنها سرنوشتی دارند و مطابق با همان سرنوشت از شرایط و امکانات به خصوصی برخوردارند و شما هم متناسب با سرنوشت و مسیر منحصر به فرد خودتان از شرایط و امکانات لازم برخوردارید. تلاش نکنید با آنها در رقابت باشید و بگویید: «پس کی میتوانم به سطح زندگی آنها دست یابم؟ چرا من همانند آنها خانه و خودرویی لوکس ندارم؟ به شما هشدار میدهم که اگر نسبت به موهبتهای خودتان راضی و شاکر نباشید و از آنچه که هستید خشنود نباشید در تمام طول زندگی احساس سرخوردگی و ناامیدی خواهید داشت.

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی قدرت من هستم اثر جول اوستین دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی خودت را به فنا نده با دانلود رایگان 

پادکست کتاب صوتی خودت را به فنا نده با دانلود رایگان 

« زندگی شما اعمال شماست، نه افکار شما » کتاب خودت را به فنا نده : کمتر فکر کن و دل به زندگی بده اثر گری جان بیشاپ در سال ۲۰۱۶ منتشر شد.این…

پادکست کتاب صوتی شفای زندگی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی شفای زندگی با دانلود رایگان

« روابطی که با اشیا و غذاها و حمل‌ونقل و مردم دارید، جملگی بازتاب رابطه‌یی است که با خود دارید » بدون شک یکی از بهترین کتاب ها در…

پادکست کتاب صوتی موفقیت نا محدود در بیست روز با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی موفقیت نا محدود در بیست روز با دانلود رایگان

« زندگی مقصد نیست، زندگی حرکت به سوی مقصده و باید بشه ازش لذت برد » کتاب موفقیت نا محدود در 20 روز در سال 1987 توسط آنتونی رابینز منتشر شد.…

پادکست کتاب صوتی تجربه هوش قلبی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی تجربه هوش قلبی با دانلود رایگان

« آنچه ما و دنیای پیرامون ما را شکل می دهد احساسات و عواطفی ما هستند. کلیه اطلاعات پیرامون ما به واسطه هوش قلبی کنترل بدن را در دست می گیرند »…

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی آرزوی تو دستور توست با دانلود رایگان

« لازم است بدانید که افراد بسیار ثروتمند، به‌جز چند استثناء، اصلاً دوست ندارند که شما راز ثروتمند شدنشان را بدانید » کتاب پیش روی شما…

پادکست کتاب صوتی 23 راه برای غلبه بر تنبلی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی 23 راه برای غلبه بر تنبلی با دانلود رایگان

« موفقیت واقعی شما زمانی اتفاق می‌افتد که اقدامات روزانه خود را به درستی و به شکلی کاملا منظم انجام دهید » همه ما در زندگی روزهایی را…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

 • علی
  1403/03/03 00:14
  سلام چرا کامل پخش نمیشه
  پاسخ دادن
  • ادمین نویدک
   1403/03/03 01:37
   سلام علی عزیز؛ ضمن تشکر از انتخاب سایت نویدک

   پخش آنلاین و لینک‌های مربوطه رو چک کردیم و مشکلی مشاهده نشد لطفا از شرایط اینترنت خودتون مطمئن شید و یکبار صفحه رو رفرش کنید.
   پاسخ دادن