پادکست کتاب صوتی موفقیت نا محدود در بیست روز

پادکست رایگان کتاب صوتی موفقیت نا محدود در بیست روز راهنمایی جذاب و کاربردی برای کسانی است که می‌خواهند به رویاهای شخصی خود رنگ واقعیت ببخشند و با تمرین و تلاش، قدرت درونی خود را آزاد کنند


قسمت 1 : 

 

قسمت 2 : 

 

قسمت 3 : 

 

قسمت 4 : 

 

قسمت 5 : 

 

قسمت 6 : 

 

قسمت 7 : 

 

قسمت 8 : 

 

قسمت 9 : 

 

قسمت 10 : 

 

قسمت 11 : 

 

قسمت 12 : 

 

قسمت 13 : 

 

قسمت 14 : 

 

قسمت 15  : 

 

قسمت 16 : 

 

قسمت 17 : 

 

قسمت 18 : 

 

قسمت 19 : 

 

قسمت 20 : 

پادکست کتاب صوتی موفقیت نا محدود در بیست روز با دانلود رایگان

« زندگی مقصد نیست، زندگی حرکت به سوی مقصده و باید بشه ازش لذت برد »

کتاب موفقیت نا محدود در 20 روز در سال 1987 توسط آنتونی رابینز منتشر شد. رابینز در این کتاب می کوشد تا افراد را به سمت موفقیت هدایت کند و مسیر درست را به آنها نشان دهد. کتاب موفقیت نا محدود یک راهنمای خوب برای کسانی است که همواره به دنبال تحولات مثبت در زندگی هستند و دائما آماده اند تا مسیر زندگی خود را به سمت موفقیت تغییر دهند. رابینز معتقد است که ذهنیتتان در زندگی شما بسیار تاثیر گذار است. در حقیقت تمرکز و نگرش شما است که باعث لذت بردن یا رنج کشیدن شما در بسیاری از مسائل می شود و همچنین این نگرش و ذهنیت، تاثیر بسیار زیادی روی موفقیت شما نیز دارد. خواندن این کتاب به شما کمک می کند تا در موقعیت های مختلف زندگی، تصمیمات بهتری بگیرید و علاوه بر بهبود تصمیماتتان، به شما کمک می کند تا بتوانید راحت تر موقعیت ها را درک کنید و تصمیم گیری برایتان آسان تر شود. کتاب موفقیت نا محدود افرادی را برای ما مثال میزند که بسیار شکست خورده اند اما همچنان بسیار موفقند. در حقیقت به ما نشان می دهد که افراد موفق در طول عمرشان بسیار شکست خورده اند و شکست خواهند خورد، اما با این تفاوت که پس از شکست خوردن، راهکار های بسیار مفید تر و بهتری را برای رسیدن به هدفشان امتحان می کنند.

 

قرار نیست که شما با خواندن کتاب موفقیت نا محدود شکست نخورید، بلکه قرار است تا یاد بگیرید که افراد موفق در مسیر موفقیت، بار ها شکست خواهند خورد اما هر بار از این شکست ها درس می گیرند و مسیری که به شکست منتهی شده را بدون پایبندی کنار گذاشته، و مسیر بهتر اصلاح شده تری انتخاب می کنند؛ چرا که آن ها تغییر و اصلاح مسیر را شکست نمی دانند. رابینز در نگارش این کتاب روش خاصی را استفاده کرده است تا مخاطبان کتاب مطالب را ترتیب و نظم به خصوصی بخوانند. رابینز مطالب این کتاب را برای خواندن در چهار هفته و در هر هفته پنچ روز در نظر گرفته است؛ او پیشنهاد کرده است که مخاطبان در هر روز یک فصل از این کتاب را مطالعه کنند.

 

کتاب موفقیت نا محدود از آن دست از کتاب هایی است که با درک و دریافت مطالب آن و انجام تمرینات مخصوصی که نویسنده برای شما در نظر گرفته است به شما کمک می کند تا در مسیر موفقیت قدم بردارید و تحولات مثبتی برای خود رقم بزنید. اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب موفقیت نامحدود در بیست روز را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 

معرفی نویسنده کتاب موفقیت نا محدود در بیست روز 

آنتونی رابینز متولد 29 فوریه 1960 در ایالت کالیفورنیا کشور آمریکا، مربی، بازیگر، نویسنده و سخنران است. او نویسنده آثار مهم و پر فروشی از جمله قدرت نا محدود و افکار بزرگ است. او یکی از مشهور ترین سخنران های انگیزشی در جهان است و توانست در مدت کوتاهی درآمد خود را به یک میلیون دلار در سال برساند و در حال حاضر سالیانه نزدیک به 30 میلیون دلار در سال درآمد دارد. رابینز در سنین جوانی زندگی بسیار فقیرانه ای داشت اما توانست پس از موفقیت به بسیاری از آرزو های جوانی خود دست پیدا کند. رابینز بنیانگذار بنیاد آنتونی رابینز است که در جهت کمک به افراد برای دست یابی به موفقیت های شخصی و حرفه ای شکل گرفته است.  

 

پادکست کتاب صوتی موفقیت نا محدود در بیست روز با دانلود رایگان

 

جملاتی از آنتونی رابینز 

  • اگر نمی‌توانی، باید انجام دهی و اگر باید انجام دهی پس حتما می‌توانی.
  • زندگی را کاملاً زندگی کنید در حالی که هنوز زنده‌اید. همه چیز را تجربه کنید؛ مراقب خود و دوستان‌تان باشید؛ لذت ببرید؛ دیوانه باشید؛ عجیب باشید.
  • من به این باور رسیده‌ام که تمام شکست و ناامیدی گذشته برای من سخت بوده اما انگار پایه و بنیانی شد برای درک جدید من از زندگی امروز که باید از آن لذت ببرم.
  • از فرصت‌ها استفاده کنید و از اشتباهات خود بیاموزید؛ علت مشکل خود را پیدا کنید و آن را برطرف کنید. سعی نکنید کامل باشید بلکه فقط یک نمونه عالی از انسان باشید.

 

برشی از متن کتاب صوتی موفقیت نا محدود در بیست روز 

« اکثر ما میدانیم که داروهای آرام بخش چه تأثیراتی دارند. افرادی که می گفتند یک دارو تأثیر خاصی دارد، حتی اگر دارویی بدون خاصیت به آنها میدادند همان تأثیر را حس میکردند. نورمن کازینس وقتی که برای اولین بار از تأثیر قدرت اعتقاد در بهبودی بیماری خود اطلاع یافت نوشت: دارو خوردن همیشه الزامی نیست. برای بهبود یافتن تنها اعتقاد و تلقین ضروری است. در مورد تأثیر داروها در بیماران مبتلا به خونریزی معده تحقیقات جالبی انجام شده است. این بیماران را به دو گروه تقسیم کردند؛ گروه اول بیمارانی که به آنها گفته شده بود که تحت درمان داروی جدیدی هستند و آنها کاملاً دردشان تسکین یافته بو و گروه دوم که به آنها گفتند که تحت درمان یک داروی آزمایشی هستند که تأثیر آن هنوز مشخص نشده است. ۷۵ درصد گروه اول به طور قابل توجهی از معده درد خلاص شدند اما در گروه دوم تنها ۲۵ درصد از درد معده خلاص شدند. در هر دو گروه به بیماران داروهای بی خاصیت داده شده بود. تنها تفاوت در سیستم تلقین آنها بود. حتی جالب تر این است که به گروهی از آنها داروهای مضر داده شده بود، اما به آنها گفته شده بود که تأثیر این داروها مثبت است و در نتیجه آن داروها هیچ ضرری برایشان نداشت.»

 

« اعتقادات و تصوراتتان شبیه به هم عمل میکنند. اگر از آنها خوشتان نمی آید، می توانید تغییرشان دهید. همه ما سلسله عقایدی داریم. بعضی از آنها محوری هستند. آنقدر مهم و اساسی که حاضریم جانمان را هم در راهشان بدهیم. مثل میهن پرستی، خانواده و عشق. اما زندگی ما تحت کنترل و تسلط اعتقاداتی درباره احتمالات موفقیت یا خوشبختی است، که آنها را در سالیان زیاد و نا آگاهانه انتخاب کردیم. باید مطمئن شویم که این اعتقادات به نفع ما هستند و کاربردشان مؤثر و نیروزا است.»

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی موفقیت نامحدود در بیست روز اثر آنتونی رابینز دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

« ایده‌ها زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. ایده‌ای که در حال حاضر دارید و بر پایه آن عمل می‌کنید می‌تواند برای دستیابی…

پادکست کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها با دانلود رایگان

« شما باید به این باور داشته باشید که موفقیت‌های بیشتر و ثروت فراوان برای شما وجود دارد » کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها اثر مایک لیتمن،…

پادکست کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز با دانلود رایگان

« همه می‌دانیم که مسیر موفقیت راهی سخت و دراز است که هر فرد طی آن بارها با شکست روبه‌رو می‌شود ولی بالاخره به چیزی که می‌خواهد…

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

« مهمترین ابزار لازم برای ثروتمند شدن ذهن انسان است. » کتاب پیش روی شما یکی از تاثیرگذار ترین عناوین موجود در زمینه توسعه فردی و کسب ثروت…

پادکست کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن با دانلود رایگان

« این کتاب راهنمایی منحصر به فرد و کاربردی است که نشان می دهد چگونه فراتر از زندگی عادی قدم برداریم و وارد یک زندگی خارق العاده شویم » تا…

پادکست کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید با دانلود رایگان

« همه دوست دارند ثروتمند باشند و به همه چیزهایی که می‌خواهند برسند اما رسیدن به ثروت واقعی که مطابق با روحیات خود ما باشد و در نهایت با اتکای…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید