پادکست کتاب صوتی هنر اغواگری

پادکست رایگان کتاب صوتی هنر اغواگری راهکارهای مفید و قابل توجهی برای نفوذ بر دیگران و در نهایت ارتباطاتی بهتر را آموزش می‌دهد


درباره کتاب : 

 

مقدمه : 

 

قسمت 1 : 

 

قسمت 2 : 

 

قسمت 3 : 

 

قسمت 4 : 

 

قسمت 5 : 

 

قسمت 6 : 

 

قسمت 7 : 

 

قسمت 8 : 

 

قسمت 9 : 

 

قسمت 10 : 

پادکست کتاب صوتی هنر اغواگری با دانلود رایگان

« یاد بگیرید در هر موقعیتی بر اطرافیانتان تاثیر بگذارید »

آیا تا به حال به فردی برخورد کرده اید که وقتی وارد یک جمع میشود تمام نگاه ها را به سوی خود جذب کند؟ حتما همینطور است، و قطعا دیده­ اید که در بسیاری از موارد، شخص مورد نظر صرفا خوشتیپ و خوش پوش نیست، بلکه مجموعه ای از رفتارها و اعمالی که انجام میدهد باعث میشود توجه همگان به او جلب شود و دیگران را مجاب میکند در جهت منافع او تلاش کنند، اما چه چیزی باعث میشود که برخی افراد به این مرحله از جذابیت و اغواگری برسند؟ برای پاسخ به این سوال با نویدک همراه باشید.

 

رفتارهای افراد جذاب شامل موارد گوناگونی از جمله کاریزما، زبان بدن، نوع نگاه کردن، سخن گفتن و موارد دیگری است که بر خلاف تصور بسیاری از افراد، مادرزادی نبوده و مانند یک علم و تجربه کسب شده است، رابرت گرین در این کتاب با تکیه بر تجربیات و مطالعات خویش دست به آموزش مواردی میزند که با یادگیری آنها به طرز معجزه آسایی شاهد افزایش چشمگیر سطح موفقیت خود خواهید بود، چرا که از این پس مطالعه این کتاب میدانید چگونه با استفاده از اغواگری باید به خواسته های خود برسید، نویسنده در ابتدا توضیح میدهد که اغواگری قدرتی عظیم به قدمت تاریخ است ولی قدرتی جسمی نیست، بلکه قدرتی ذهنی و روانی است که میتواند بسیار مفیدتر از زور بازو باشد، چرا که با قدرت فیزیکی شما میتوانید تعداد بسیار کمی از انسان ها را وادار کنید به خواسته شما تن دهند و همان تعداد محدود نیز اگر فرصتی در اختیارشان قرار بگیرد درصدد برخاستن علیه شما برمی آیند، در حالی که وقتی با استفاده از اغواگری قدرت را به دست میگیرد افراد مقابل شما با میل و رغبت خودشان برای خدمت گزاری به شما حاضر میشوند و حتی نیازها و خواسته های شما را مقدم بر علایق و احتیاجات خود قرار میدهند.

 

رابرت گرین در این کتاب اغواگران را به چند دسته اصلی شامل افراد کاریزماتیک، عاشقان ایده آل، افراد افسونگر و غیره دسته بندی میکند و در ادامه علاوه بر آموزش طرز صحیح استفاده از هر یک برای کسب موفقیت در کسب و کار و روابط اجتماعی، نکات و مطالب بسیار مهمی را به خواننده می آموزد که در باعث میشود در صورت مواجهه با افرادی که میخواهند از اغواگری علیه شما سو استفاده کنند، اماده باشید و بتوانید رفتار مناسب و پاسخ صحیح را در مقابل این افراد به کار ببرید.

اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب هنر اغواگری را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

پادکست کتاب صوتی هنر اغواگری با دانلود رایگان

نکوداشت‌های کتاب صوتی هنر اغواگری

  • نیویورک‌ تایمز ( روزنامه معتبر و مشهور آمریکایی ) : تخصص گرین تجزیه‌وتحلیل زندگی و فلسفه شخصیت‌های تاریخی مانند سان تزو و ناپلئون و استخراج نکاتی از آن‌ها در مورد نحوه انجام کارها بامهارت زیاد است.  
  • نیویورک مگزین ( مجله‌ مشهور اقتصادی آمریکا ) : گرین لیستی از رفتارهای بلندپروازانه افراد را در این کتاب تنظیم کرده است. فقط خواندن فهرست مطالب برای برانگیختن کمی شهوت برای کسب قدرت کافی است.
  • فوربز ( یکی از مشهورترین مجله‌های اقتصادی آمریکا و جهان ) : بسیار متقاعدکننده.  
  • گاردیَن ( روزنامهٔ بریتانیایی ) بسیار شفاف و روشن‌کننده.  

 

کتاب صوتی هنر اغواگری مناسب چه کسانی است

اگر دوست دارید در اجتماع، توجه افراد زیادی را به خود جلب کنید و دیگران را تحت نفوذ خود قرار دهید، این کتاب مناسب شما است. همچنین علاقه‌مندان به کتاب‌های خودسازی و توسعه فردی از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

 

معرفی نویسنده کتاب هنر اغواگری

رابرت گرین در سال 1959 در  لس آنجلس آمریکا چشم به جهان گشود. دوران دبیرستان را در شهر زادگاه خویش گذراند و پس از آن برای تحصیل در زمینه مطالعات کلاسیک به شهر برکلی رفت. به گفته خودش دوران کارشناسی بیشترین تاثیر را در روحیه نویسندگی او داشت، زیرا در این همین زمان بود که با ادبیات روم و یونان باستان و همچنین تاریخ، جامعه شناسی، فلسفه و مردم شناسی آشنا شد. با اینکه به نظر می آمد آینده درخشانی سر راه گرین باشد  اما زندگی او بعد از به پایان رساندن دانشگاه دستخوش تغییر شد. او نتوانست شغل مناسبی پیدا کند و هرچند از هیچ تلاشی برای گذران زندگی خود فروکش نمیکرد اما در انتها موفق نمیشد. از اویل دهه 80 تا اواسط دهه 90 میلادی رابرت گرین به انجام کارهای مختلفی مانند پیشخدمتی، کارگر روزمزد، مترجمی، ویراستاری مجلات ودستیاری در  هالیوود پرداخت.

 

اما روزی در سال 1995 همه چیز تغییر کرد، رابرت در ایتالیا با صاحب یک انتشارات آشنا شد و این آشنایی باعث شد در سال 1998 کتاب چهل و هشت قانون قدرت چاپ شود. این کتاب برای گرین دری به دنیای جدیدی بود چرا که خیلی زود معروف شد و پس به زبان های مختلفی ترجمه گردید و به در سر تا سر جهان به فروش رسید. رابرت پس از سه سال کتاب بعدی خود به نام « هنر اغواگری » را چاپ کرد که این کتاب نیز با استقبال جهانی همراه شد.  رابرت گرین در سالهای بعد کتاب هایی از جمله  « سی و سه استراتژی جنگ » و « قانون طبیعت انسان » را به رشته تحریر دراورد که آنها نیز هر کدام در زمره کتاب های پر فروش دنیا  قرار دارند.  

پادکست کتاب صوتی هنر اغواگری با دانلود رایگان

برشی از متن کتاب صوتی هنر اغواگری

« اگر مردم باور داشته باشند که شما برنامه ای دارید و می دانید به کجا می روید، به طور غریزی از شما پیروی می­کنند. جهت مهم نیست: یک علت، یک ایده آل، یک چشم انداز را انتخاب کنید و نشان دهید که از هدف خود منحرف نخواهید شد. »

 

« کلید قدرت ابهام است. در اجتماعی که هر کس نقش هایی آشکار ایفا میکند، امتناع از انطباق با هر استانداردی باعث ایجاد علاقه میشود. باید هم مردانه و هم زنانه، گستاخ و جذاب، مظلوم و ظالمانه در یک آن باشید. اجازه دهید دیگران نگران مقبولیت اجتماعی باشند، چرا که شما به دنبال قدرتی بیشتر از آن هستید که آنها تصور کنند. »

 

« منبع لذت باشید. یادتان باشد که هیچ کس نمی خواهد در مورد مشکلات شما بشنود. در عوض شما باید به شکایات و مشکلات افرادی که میخواهید تحت نفوذ بگیرید گوش دهید؛ اما در همان حین نیز به خاطر داشته باشید که مهمتر از شنیدن این است که با ایجاد لذت، آنها را از مشکلاتشان دور کنید. شما باید این این کار را به اندازه کافی انجام دهید تا آنها تحت تأثیر طلسم شما قراربگیرند. سبک دل وسرگرم کننده بودن همیشه بهتر و جذابتر از جدی و انتقادگر بودن است. حضور پرانرژی نیز جذابتر از بی حالی است، زیرا بی حالی حکایت از کسالت دارد، که خود یک تابو اجتماعی عظیم است. ظرافت و وقار معمولاً بر ابتذال پیروز میشود، چرا که مردم بیشتر دوست دارند خود را با هر چیزی که فکر می کنند والا و با فرهنگ است همراه کنند. در مواجهه با مشکلات، به جای راهکار های واقعی ، توهم و افسانه ارائه د هید، در حقیقت لازم نیست راهکار شما عملی باشد صرفا نیاز دارید تا چیزی را به آنها بگویید که دوست دارند بشنوند. به جای اینکه از مردم بخواهید به یکدیگر کمک کنند، از مسائل اخلاقی بزرگ و کارهای خیر خود صحبت کنید. این گونه جذابیت به مردم احساس خوبی می دهد و در نهایت منجر به پیروزی و قدرتمند شدن شما خواهد شد. »

 

« در مواجهه با سختی ها آرامش را حفظ کنید و تسلط خود بر امور را نشان دهید. بر خلاف چیزی که ممکن است به نظر بیاید نا ملایمات و ناکامی ها در واقع محیطی عالی و بی نظیر برای جذابیت فراهم میکنند، به شرط آنکه بدانید در این مواقع باید چه کار کنید. نخستین گام برای اینکار این است که خود را بسیار آرام و مطمئن نشان دهید و با رفتار و کردار خود این نکته را به اطرافیانتان القا کنید که اطمینان دارید کائنات مشکلات شما را حل خواد کرد و همه چیز در انتها تحت کنترل شما خواهد بود. به یاد داشته باشید هرگز نباید احساساتی از قبیل عصبانیت، کینه توزی، انتقام جویی، خشم و غیره را از خود بروز دهید چرا که با این رفتار باعث خواهید شد مردم نسبت به شما رفتاری پرخاشجویانه بگیرند. »

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی هنر اغواگری اثر رابرت گرین دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی 48 قانون قدرت با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی 48 قانون قدرت با دانلود رایگان

« بهتر است به جای گله وشکایت، قدرتتان را افزایش دهید. هر چقدر که قدرتمند تر باشید به دوست، عاشق و شهروند بهتری تبدیل خواهید شد » آیا تا به…

پادکست کتاب صوتی ضریب هوشی اقتصادی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی ضریب هوشی اقتصادی با دانلود رایگان

« چه کارهایی انجام دهید که در امور مالی و اقتصادی باهوشتر شوید » کتاب ضریب هوشی اقتصادی در سال 2008 توسط رابرت کیوساکی منتشر شد. این کتاب…

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

« ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که پول در کیفیت زندگی‌مان اثرگذاری بسیار زیادی دارد » از سالیان گذشته والدین همیشه فرزندان را به سمت…

پادکست کتاب صوتی والدین سمی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی والدین سمی با دانلود رایگان

« سامانه‌ی تربیتی والدین مجموعه‌ای از باورها و رفتارهای آن‌هاست » والدین هر کس نخستین افرادی هستند که او میشناسد و در کنار…

پادکست کتاب صوتی مدیریت مالی موفق با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی مدیریت مالی موفق با دانلود رایگان

« راه‌های زیادی برای پولدار شدن وجود دارد، اما اکثر مردم تمایل به پرداخت هزینه‌ی آن‌ها ندارند » انسان های زیادی در سراسر جهان…

پادکست کتاب صوتی بیشعوری با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی بیشعوری با دانلود رایگان

« بیشعوری دردی است که عموما افراد نمی‌دانند به آن مبتلا هستند و یا اطرافیانشان با آن درگیرند » اگر ویترین کتاب فروشی ها، سایتهای فروش…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید