پادکست کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت

پادکست رایگان کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت روزنه‌ای از بعد برتر وجودتان را برای شما شرح می‌دهد، روزنه‌ای که هیچ‌گاه به آن توجهی نکرده‌اید، غافل از اینکه فقط اوست که برای شما باقی می‌ماند


مقدمه :

 

قسمت 1 : 

 

قسمت 2 : 

 

قسمت 3 : 

 

قسمت 4 : 

 

قسمت 5 : 

 

قسمت 6 : 

 

قسمت 7 : 

 

قسمت 8 : 

 

قسمت 9 : 

 

قسمت 10 : 

 

قسمت 11 : 

 

قسمت 12 : 

 

قسمت 13 : 

 

قسمت 14 : 

 

قسمت 15 : 

 

قسمت 16 : 

 

قسمت 17 : 

 

قسمت 18 : 

 

قسمت 19 : 

 

قسمت 20 : 

 

قسمت 21 : 

 

قسمت 22 : 

 

قسمت 23 : 

 

قسمت 24 : 

 

قسمت 25 : 

 

قسمت 26 : 

 

قسمت 27 : 

 

قسمت 28 : 

 

قسمت 29 : 

 

قسمت 30 : 

 

قسمت 31 : 

 

قسمت 32 : 

 

قسمت 33 : 

 

قسمت 34 : 

 

قسمت 35 : 

 

قسمت 36 : 

 

قسمت 37 : 

 

قسمت 38 : 

 

قسمت 39 : 

 

قسمت 40 : 

 

قسمت 41 : 

 

قسمت 42 : 

 

قسمت 43 : 

 

قسمت 44 : 

 

قسمت 45 : 

پادکست کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت با دانلود رایگان

« راز شادی ساده است: کاری را که عاشق انجام دادنش هستی، پیدا کن و سپس همه‌ی انرژی‌ات را صرف آن کن »

کتاب راهبی که فراری اش را فروخت در سال 1996 توسط رابین شارما منتشر شد. این کتاب یکی از پر فروش ترین کتاب های رابین شارما است که با استقبال بسیار زیادی از سوی مخاطبین مواجه شد و در حال حاضر به 70 زبان مختلف ترجمه شده و به چاپ رسیده است. داستان این کتاب در مورد یک وکیل ثروتمند و موفق است که به دنبال پیشرفت و توسعه درونی میگردد و در تلاش است تا ابعاد معنوی درون خود را تقویت کند. این کتاب علاوه بر مطالب آموزنده، روایتگر داستان بسیار جذابی نیز هست که این امر یکی از دلایل محبوبیت آن در بین مخاطبین است. بیشتر آموزه های کتاب، از طریق مکالمه دو شخصیت اصلی داستان یعنی جولیان و جان روایت میشود و هرکدام از آنها در مورد تجارب خود در زندگی گفتگو میکنند.

 

کتاب راهبی که فراری اش را فروخت، در تلاش است تا افراد را به سمت زندگی بهتر و رسیدن به آرامش راهنمایی کند و به آنها در جهت کسب موفقیت در زندگی کمک کند. شارما در این کتاب میکوشد تا با آموزه های خود  بتواند به افراد کمک کند تا به خوشنودی درونی برسند و بتوانند از زندگیشان لذت ببرند. بدون شک شادی و لذت بردن از زندگی یکی از مهم ترین مسائلی است که انسان ها در طول زندگی با آن سر و کار دارند و حتی بعضی افراد هدف نهایی تلاش کردن و زحمت کشیدن در زندگی را کسب شادی و لذت بردن از زندگی میدانند. شارما معتقد است که راه لذت بردن از زندگی، شناخت کامل انسان از حفره های درونی خود است. انسان ها میتوانند با شناسایی ابعاد درونی وجود خود، به شادی برسند و راه موفقیت و خوشبختی را درون خود جسنجو کنند.

 

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که میخواهید راه شادی و لذت بردن از زندگی را پیدا کنید و به شناخت بهتری از ابعاد درونی خود برسید، به شما کتاب راهبی که فراری اش را فروخت را پیشنهاد میکنیم و اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب راهبی که فراری اش را فروخت را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 

معرفی نویسنده کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت

رابین شارما متولد 18 مارس 1965 در پورت هاوکسبری کانادا، نویسنده و سخنران کانادایی است. ار مهم ترین آثار او میتوان به باشگاه پنج صبحی ها و راهبی که فراری اش را فروخت اشاره کرد. او تا 25 سالگی وکیل بود و بعد از آن این شغل را رها کرد و مشغول به نویسندگی شد. شارما در سال 1994 اولین متابش را با نام " زندگی خارق العاده " منتشر کرد.

پادکست کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت با دانلود رایگان

نکوداشت‌های کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت

 • مارک ویکتور هانسن : داستانی جذاب که به زندگی شما برکت می‌دهد.  
 • الین سنت جیمز : رابین شارما داستانی فریبنده خلق کرده است که ابزارهای کلاسیک تحول شخصیتی را با فلسفه‌ی ساده‌ی زندگی درهم می‌آمیزد، کتابی لذت بخش که زندگی‌تان را متحول خواهد کرد. 
 • پائولو کوئلیو : داستانی جذاب که در عین یادگیری، از آن لذت خواهید برد. 
 • برایان تریسی : سفری ماجراجویانه، مفرح، جذاب و خیالی در قلمرو رشد و کارایی و شادی فردی است که در برگیرنده‌ی گنجینه‌ی دانشی است که به زندگی هر کسی ارزش می‌بخشد و باعث رشد آن می‌شود.  
 • اسکات دگارمو : رابین اس شارما، پیامی مهم برای همه‌ی ما دارد، پیامی که می‌تواند زندگی مان را تغییر دهد. او نوعی کتاب راهنما درباره‌ی خشنودی فردی در این روزگار آشفته نوشته است.  

 

جملات برگزیده کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت

 • انسان‌های خوب دائم خود را قوی می‌کنند.
 • در زندگی کردن هنرمندم، اثر هنری‌ام زندگی‌ام است.
 • زمانی که به درستی سازمان می‌یابد، نشانه‌ی قطعی ذهنی سازمان یافته است.
 • مبارزه‌ی خود را در برابر افکار ضعیفی آغاز کن که مخفیانه، وارد قصر ذهنت شده‌اند.
 • همه‌ی ما به علت خاصی اینجا هستیم. زندانی گذشته‌ات نباش. معمار آینده‌ات باش.
 • ناب‌ترین کاری که می‌توانی انجام دهی، بخشش به دیگران است. روی هدف برترت تمرکز کن.
 • زندگی برایم شمعی با عمری کوتاه نیست، مشعلی با شکوه است که برای آن لحظه‌ی بخصوص، باید نگهش دارم، و می‌خواهم قبل از اینکه آن را به دست آیندگان بسپارم، تا جایی که امکان دارد، به درخشندگی، روشن نگهش دارم.
 • اکثر آدم‌ها از نظر جسمی، عقلی یا اخلاقی در دایره‌ای محدودتر و کوچک‌تر از آنچه می‌توانند باشند، زندگی می‌کنند. همه‌ی ما گنجینه‌ای از زندگی در دست داریم که می‌توانیم از آن برای چیزهایی استفاده کنیم که حتی خوابشان را هم نمی‌بینیم.

 

برشی از متن کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت

« تو باید هر روز وقتی را به تمرین تجسمهای خلاقانه و مثبت اختصاص دهی؛ حتی اگر چند دقیقه در روز باشد. خودت را به آن شکلی ببین که دوست داری، چه به عنوان یک قاضی فوق العاده؛ و چه به عنوان پدری عالی و یا حتی یک شهروند ممتاز در جامعه. از جولیان پرسیدم: آیا باید حتماً به دریاچه ی مخصوصی بروم تا تمرین راز دریاچه را انجام دهم؟ پاسخ داد: نه، راز دریاچه صرفاً نامی بود که آن خردمندان برای این طرفند باستانی تعیین کرده بودند. تکنیکی که با استفاده از تجسمهای مثبت، ذهن را تحت تأثیر خود قرار میدهد. تو میتوانی این تمرین را در اتاق نشیمن یا حتی اداره هم انجام دهی. در را ببند، تماسهای تلفنی ات را جواب نده و چشمانت را ببند. بعد چند نفس عمیق بکش و پس از گذشت دو یا سه دقیقه متوجه خواهی شد که احساس آرامش پیدا میکنی. سپس تصاویر ذهنی مورد علاقه ات را که در زندگی خواستار آنها هستی تجسم کن.»

 

« افرادی که واقعاً به رستگاری رسیده اند میدانند که از لحاظ عاطفی، مادی، جسمانی و معنوی از زندگیشان چه چیزی میخواهند. اولویتها و اهداف به دقت تعریف شده، برای هر بعد از زندگی ات شباهت زیادی با آن فانوس دریایی دارند. این اولویتها و اهداف همانند فانوس دریایی راهنما و پناهگاه تو در زمان مواجه شدن با دریای متلاطم زندگی خواهند بود. میدانی جان، اگر افراد مسیری را که در آن حرکت میکنند دگرگون کنند؛ هر کسی میتواند در زندگی خود انقلابی برپا کند. اما اگر ندانی به کجا میروی، چگونه میتوانی دریابی که چه زمانی به آن جا خواهی رسید؟»

 

« اگر خویشتن بینی یا تصویر درونی ات بگوید که هنوز خیلی جوان هستی تا به یک وکیل موفق تبدیل شوی و یا این که خیلی پیر شدی تا بتوانی عادت هایت را تغییر بدهی، هیچوقت به اهدافت نخواهی رسید.  اگر تجسم درونی ات بگوید یک زندگی هدفمند، سلامتی عالی و خوشبختی تنها مخصوص افرادی خاص میباشد که تو جزوی از آنها نیستی، این تصور در نهایت به واقعیت زندگی ات تبدیل میشود. اما وقتی که تصورات الهام بخش و هیجان انگیز داشته باشی که در صفحه  نمایش ذهنت به تصویر درآیند، زندگی ات سرشار از اتفاقات خارق العاده خواهد شد. انیشتن میگوید: نیروی تخیل مهم تر از دانش است.»

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی راهبی که فراری اش را فروخت اثر رابین شارما دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی باشگاه پنج صبحی‌ها با دانلود رایگان

« واقعا چرا من بعضی وقت‌ها، قبل از خوردن صبحانه، به بیش از شش موضوع غیرممکن فکر میکنم » باشگاه پنج صبحی‌ها  ( The 5 AM Club…

پادکست کتاب صوتی تجربه هوش قلبی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی تجربه هوش قلبی با دانلود رایگان

« آنچه ما و دنیای پیرامون ما را شکل می دهد احساسات و عواطفی ما هستند. کلیه اطلاعات پیرامون ما به واسطه هوش قلبی کنترل بدن را در دست می گیرند »…

پادکست کتاب صوتی زمانتان را مدیریت کنید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی زمانتان را مدیریت کنید با دانلود رایگان

« همه افراد موفق می‌گویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند » کتاب زمانتان را مدیریت کنید اثر برایان تریسی، به شما کمک میکند…

پادکست کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی با دانلود رایگان

« این مرغ دریایی سرشار از امید است و می‌خواهد تندتر و بالاتر پرواز کند؛ اما سایر همنوعانش حاضر به پذیرش این تغییر نیستند » جاناتان مرغ…

پادکست کتاب صوتی خودت را به فنا نده با دانلود رایگان 

پادکست کتاب صوتی خودت را به فنا نده با دانلود رایگان 

« زندگی شما اعمال شماست، نه افکار شما » کتاب خودت را به فنا نده : کمتر فکر کن و دل به زندگی بده اثر گری جان بیشاپ در سال ۲۰۱۶ منتشر شد.این…

پادکست کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید با دانلود رایگان

« همه دوست دارند ثروتمند باشند و به همه چیزهایی که می‌خواهند برسند اما رسیدن به ثروت واقعی که مطابق با روحیات خود ما باشد و در نهایت با اتکای…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید