پادکست کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز

پادکست رایگان کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز راز‌ موفقیت‌ بزرگ‌ترین کارآفرینان دنیا را به خوانندگان می‌آموزد و به کارآفرینان مهارت‌ها و همه‌ی اصولی که لازم دارند تا مدیریت کسب‌و‌کار و زندگی خود را برعهده بگیرند آموزش می‌دهد


پادکست کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز با دانلود رایگان

« همه می‌دانیم که مسیر موفقیت راهی سخت و دراز است که هر فرد طی آن بارها با شکست روبه‌رو می‌شود ولی بالاخره به چیزی که می‌خواهد می‌رسد »

فکر میکنید به اندازه کافی دیوانه هستید که ثروتمند شوید؟  اگر پاسخ شما مثبت است این کتاب مخصوص شماست، چرا که این کتاب با نام دیگر « چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم؟ » مسیری پر از پیچ و خم های متفاوت و همینطور سختی ها و مشقت های کارافرینی را برای شما ترسیم میکند. کتاب دیوانگان ثروت ‌ساز، یک کتاب اموزشی و اموزگار مفید است که در آن نویسنده هر آنچه برای کارافرینی نیاز دارید را به شما می اموزد؛ به طوری که قدم به قدم با شما همراه شده و راه پر استرس و تاریک کارافرینی را روشن میکند.

 

هاردی در این کتاب به پشتوانه سالها مدیریت کسب و کار و همچنین تجارب ارزشمند کارافرینی خود، مسیر کارافرینی ر از ابتدا شرح میدهد و در مرحله به مرحله همراه و همقدم شما میشود، بطوری که احساس میکنید یک مربی و مدیر برنامه قدرتمند دارید. هاردی اعتقاد دارد در حال حاضر در دنیا موقعیت های اقتصادی خوبی فراهم است اما ضعف مدیریت و ریسک ناپذیری از موفقیت افراد جلوگیری میکند، در همین راستا در این کتاب کوشیده تا راز و رمز موفقیت در کسب و کار را در حوزه های رهبری، مدیریت، فروش و بازدهی به کارافرینان بیاموزد.

 

یکی از مهمترین نکاتی که این کتاب را از سایر کتب توسعه فردی و مدیریت کسب و کار متمایز میکند این است که هاردی در این کتاب علاوه بر اینکه برای تک تک اقداماتی که باید بکنید به شما راهکار و توصیه های دقیق و حساب شده میدهد، نقش یک مربی انگیزشی را نیز ایفا میکند و درست در جاهایی از کتاب که حس میکند برای ادامه دادن نیاز به انگیزه دارید وارد شده و به شما کمک میکند. همچنین ذکر این نکته خالی از لطف نیست که افرادی مانند دونالد ترامپ، رابرت کیوساکی، برایان تریسی و سایر مدیران و کارافرینان برتر جهان این کتاب بی نظیر را مورد تقدیر قرار داده‌اند.

پادکست کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز با دانلود رایگان

دیوانگان ثروت‌ساز کتاب تحسین‌شده‌ی ترامپ

کتاب دیوانگان ثروت‌ساز در سال 2015 منتشر شد و توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد. کتاب به سرعت به زبان‌های مختلف ترجمه شد و مورد پسند افراد برجسته‌ای از جمله «دونالد ترامپ»، «رابرت کیوساکی»، «برایان تریسی»، «آنتونی رابینز»، «جک کنفیلد»، «دیوید باخ» و «بارباراکورکوران» قرار گرفت. اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب دیوانگان ثروت‌ساز را ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

 

معرفی نویسنده

دارن هاردی در فوریه 1971 در سن دیگو امریکا متولد شد. دارن هاردی از کودکی طعم بی مادری را چشید و همراه با پدرش بزرگ شد. هاردی در 18 سالگی نخستین کسب و کار خود را راه اندازی کرد و خیلی زود به درامد یک میلیون دلار در سال رسید. در 27 سالگی به سردبیری نشریه موفقیت که یکی از پرتیراژ ترین مجلات حوزه توسعه فردی میباشد رسید. اوج موفقیت دارن هاردی در سال 2010 رقم خورد،  در این سال دارن هاردی کتاب اثر مرکب را نوشت و توانست در دنیا نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد.

دارن هاردی با که با کتاب اثر مرکب به ثروتی بالغ بر 10 میلیون دلار رسید و به یکی از موفق ترین افراد جهان تبدیل شد، در سال 2015 کتاب دیوانگان ثروت ساز را منتشر کرد که اعث تا بار دیگر نام دارن هاردی در صدر لیست پرفروش های جهان قرار گیرد.  امروزه دارن هاردی را یکی از افراد تولید کننده­ی ثروت میدانند، همچنین استعداد شگفت انگیز هاردی در متقاعد سازی باعث شده است انجمن ملی سخنرانان امریکا به خاطر تاثیرگذاری در سخنرانی ها به او درجه استادی در سخنرانی را اعطا کند. 

 

پادکست کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز با دانلود رایگان

 

فهرست کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز

  • دیوانگان ثروت‌ساز
  • فصل اول: دلیل مبارزه خود را پیدا کنید
  • فصل دوم:کمربند ایمنی را ببندید
  • فصل سوم: به موتور سوخت‌رسانی کنید
  • فصل چهارم: پر کردن صندلی‌های خالی
  • فصل پنجم: سواری در صندلی جلو
  • فصل ششم: سرعت گرفتن
  • فصل هفتم: دستها بالا
  • فصل هشتم: به دروبین لبخند بزنید
  • حسن ختام

 

برشی از متن کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز

« شما دیوانه هستید. درست است. دیوانه. من هم این‌جوری‌ام. ناراحت نشوید. این یک‌جور تحسین است. هر کسی را که روی جلد مجله‌ی موفقیت دیده‌اید، دیوانه بوده است. در واقع،آن‎ها خیلی خیلی دیوانه‌اند و احتمالا به این خاطر بوده که رفته‌اند روی جلد این مجله »

 

« چیزی به نام استعداد و نبوغ ذاتی وجود ندارد. مطمئنا هرکدام از ما قدرت‌های منحصر به فرد خودمان را داریم؛ ولی اگر به روند مداوم و دائمی ارتقادادن خودمان متعهد باشیم، همه می‌توانیم تبدیل شویم به یک «نابغه» و در هر حیطه‌ی زندگی‌مان به تسلط برسیم.در نهایت به همین خاطر است که نکته‌ی کلیدی کل این فرآیند، علاقه است. این همان چیزی‌ست که شما را در آن ده هزار ساعتِ اغلب ملال‌آور و یکنواختِ تمرین جلومی‌برد. شما هم باید عاشق آن باشید یا این که هرگز نمی‌توانید آن‌قدری مقاومت کنید تا به سطوحی برسید که می‌خواهید. همان سطحی که آدم‌های غیروسواسی نسبت به کارشان، حتی خواب‌اش را هم نمی‌بینند؛ پس حالا از خودتان بپرسید: صبح روزهای تعطیل کجایید؟ »

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی دیوانگان ثروت‌ساز اثر دارن هاردی دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی اثر مرکب با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی اثر مرکب با دانلود رایگان

« ایجاد تحولی شگفت انگیز در زندگی ، درامد و موفقیت شما » اگر اهل مطالعه کتاب های توسعه فردی باشید، اگر از کتاب فروشی ها دیدن کرده باشید و…

پادکست کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3 با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3 با دانلود رایگان

« برنامه‌ای که تنها یک هدف دارد: تحقق تحول واقعی در زندگی هر کدام از شما » کتاب صوتی بهره وری دیوانه وار 1،2،3 در واقع برگردانی از یک…

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی کنترل زندگیتان را بدست بگیرید با دانلود رایگان

« ایده‌ها زندگی‌تان را تغییر می‌دهند. ایده‌ای که در حال حاضر دارید و بر پایه آن عمل می‌کنید می‌تواند برای دستیابی…

پادکست کتاب صوتی قورباغه را بخور با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی قورباغه را بخور با دانلود رایگان

« این اثر به شما می‌آموزد که بهتر است هرکاری را، چه سخت و چه آسان، بی‌معطلی انجام دهید » تا به حال حس کرده­اید که برای کارهایی…

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

« ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که پول در کیفیت زندگی‌مان اثرگذاری بسیار زیادی دارد » از سالیان گذشته والدین همیشه فرزندان را به سمت…

پادکست کتاب صوتی مدیریت مالی موفق با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی مدیریت مالی موفق با دانلود رایگان

« راه‌های زیادی برای پولدار شدن وجود دارد، اما اکثر مردم تمایل به پرداخت هزینه‌ی آن‌ها ندارند » انسان های زیادی در سراسر جهان…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید