پادکست کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

پادکست رایگان کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید راهی سالم جهت رسیدن به ثروت را به شما نشان می‌دهد که در آن همه‌چیز کاملا با اتکا به خودتان عملی می‌شود، راهی که وضعیت اقتصادی شما بیش از هر چیزی به آن نیازمند است.


قسمت 1 :

 

قسمت 2 :

 

قسمت 3 :

 

قسمت 4 :

 

قسمت 5 :

 

قسمت 6 :

 

قسمت 7 :

 

قسمت 8 :

 

قسمت 9 :

 

قسمت 10 :

 

قسمت 11 :

 

قسمت 12 :

 

قسمت 13 :

 

قسمت 14 :

 

قسمت 15 :

 

قسمت 16 :

 

قسمت 17 :

 

قسمت 18 :

 

قسمت 19 :

 

قسمت 20 :

 

قسمت 21 :

 

قسمت 22 :

 

قسمت 23 :

 

قسمت 24 :

 

قسمت 25 :

 

قسمت 26 :

 

قسمت 27 :

 

قسمت 28 :

 

قسمت 29 :

 

قسمت 30 :

 

قسمت 31 :

 

قسمت 32 :

 

قسمت 33 :

 

قسمت 34 :

 

قسمت 35 :

 

قسمت 36 :

 

قسمت 37 :

 

قسمت 38 :

پادکست کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید با دانلود رایگان

« همه دوست دارند ثروتمند باشند و به همه چیزهایی که می‌خواهند برسند اما رسیدن به ثروت واقعی که مطابق با روحیات خود ما باشد و در نهایت با اتکای کامل به خودمان باشد بسیار مهم است »

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، در سال 1937 توسط ناپلئون هیل منتشر شد. شاید در ابتدا فکر کنید که چون این کتاب سال ها پیش منتشر شده، اطلاعات آن نا کارآمد و قدیمی است و دیگر نمیتوان از آن ها استفاده کرد؛ اما سخت در اشتباهید. با اینکه نگارش و انتشار این کتاب به چندین سال پیش بر میگردد، اما هنوز می توان از راهنمایی های موجود در آن برای رسیدن به موفقیت و قدم گذاشتن در راه ثروتمندی استفاده نمود.

ناپلئون هیل با افراد بسیار زیادی در مورد ثروتمند شدن گفتگو کرد و پس از آن به این نتیجه رسید که اگر انسان ها مانند افراد ثروتمند بیندیشند و فکر کنند، موفق خواهند شد. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید تا به حال به افراد بسیار زیادی کمک کرده است تا مسیر خود را به سمت موفقیت هموار کنند و بتوانند خود را از فقر بیرون بکشند. هیل در این کتاب با فرمول سیزده گانه مخصوص خود و راز هایی که در مورد ثروتمند شدن و موفقیت جمع آوری کرده است، به شما کمک می کند تا حتی در پیچیده ترین و سخت ترین شرایط، بتوانید رفاه معیشتی قابل قبولی برای خود و اطرافیانتان رقم بزنید.

هیل در این کتاب می کوشد تا برای مخاطبین خود شرح دهد که کسانی که به سطوح بالایی از رفاه و موفقیت در زندگی رسیده اند، کسانی بوده اند که خواسته و ذهنیت آن ها موفقیت و خوشبختی در زندگی بوده است. در حقیقت کسانی که مایل به کسب موفقیت نباشند و در جهت سعادتمندی تلاش نکنند و ذهنیت آن ها جستجو برای شرایط بهتر نباشد، به این نتایج دست نخواهند یافت. یکی از مهم ترین نکاتی که در این کتاب با آن مواجه خواهید شد، تاکید به خصوص کتاب بر قدرت ذهن و تجسم است.

 

اگر شما نیز جزو کسانی هستید که به خواندن کتاب های حوضه توسعه فردی علاقه دارید و دائما در تلاش برای موفقیت در مسیر زندگیتان هستید، کتاب بیندیشید و موفق شوید میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. خواندن این کتاب و استفاده از فرمول سیزده گانه موفقیت میتواند شما را در جهت رسیدن به خواسته هایتان راهنمایی کند و باعث شود تا به انسان موفق و ثروتمندی تبدیل شوید.

اگر وقت کافی برای مطالعه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ندارید، نگران نباشید چرا که نویدک امکانی را فراهم آورده است که شما همراهان گرامی بتوانید این کتاب را با بهترین ترجمه موجود و صدایی دلنشین به صورت رایگان بشنوید و لذت ببرید.

پادکست کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید با دانلود رایگان

نکوداشت‌های کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

  • جان وانامیکر:  باور دارم که اصول موفقیت هیل کاملاً درست هستند؛ چون بیش از سی‌سال است که از آن‌ها در تجارتم استفاده می‌کنم. 
  • دبلیو. ام. ریگلی : هر موفقیتی را که به دست آورده‌ام، به سیزده اصل اساسی این کتاب مدیونم. 
  • جورج ایستمن : این اثر آموزه‌هایی را به شما یاد خواهد داد که به‌مراتب باارزش‌تر از ثروتند. 

 

چرا باید به کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را گوش دهیم

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نتیجه بیش از 20 سال تحقیق ناپلئون هیل است که به شما می آموزد اگر می خواهید زندگی خود را تغییر دهید و به آزادی مالی برسید، چگونه باید قدم بردارید. در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، ناپلئون هیل ضمیر ناخودآگاه را مورد بررسی قرار می دهد و توضیح می دهد که افکار و باورهای ما چگونه بر دنیای اطرفمان تاثیر می گذارند. با گوش دادن به این کتاب خواهید آموخت که چگونه افکار خود را به سمت افکار مثبت تغییرداده و برای رسیدن به خواسته های خود تلاش کنید و زندگی خود را دگرگون سازید.

 

معرفی نویسنده کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل متولد متولد 26 اکتبر 1883 در ایالت ویرجینیای آمریکا، نویسنده آمریکایی، یکی از پیشگامان ادبیات مدرن و کتاب های موفقیت بود. از مهم ترین آثار او میتوان به کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اشاره کرد. او از سنین کودکی به نویسندگی و داستان نویسی علاقه داشت و در 13 سالگی به عنوان خبرنگار در روزنامه ویرجینیا شروع به کار کرد. فعالیت او در روزنامه با استقبال خوبی رو به رو شد، تا جایی که سر دبیر روزنامه مصاحبه با افراد سرشناس را به سپرد. هیل از این فرصت به خوبی استفاده می کرد و تجربیات و دیدگاه های افراد برجسته را در زندگی خود به کار میبرد. هنری فورد و توماس ادیسون از جمله افرادی بودند که هیل موفق به مصاحبه با آن ها شد.

او تمام سخنان این افراد را به دقت یادداشت میکرد و راز موفقیت آن ها را از آن ها میپرسید. نخستین کتاب او به نام قوانین موفقیت در سال 1928 منتشر شد که با استقبال بسیار زیادی از سوی مخاطبان رو به رو شد. او پس از این کتاب یازده عنوان دیگر نیز منتشر کرد که تقریبا همه آن ها جزو آثار پر فروش بوده اند. هیل یکی از اساتید حوضه موفقیت و ثروت بود و از سال 1933 تا 1935 به عنوان مشاور رئیس جمهور آمریکا، فرانکلین روزولت فعالیت میکرد. او سرانجام در 8 نوامبر 1970 در ایالت کارولینای جنوبی، در حال نوشتن کتاب جدیدش به نام "تو میتوانی کار کنی و معجزه ببینی" درگذشت.

پادکست کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید با دانلود رایگان

برشی از متن کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

« چندین سال پیش یکی از همکارانم بیمار شد. به مرور زمان حال او بدتر شد و کارش به بیمارستان و عمل جراحی کشید. درست قبل از این که به اتاق عمل برود، نگاهی به او کردم و به خود گفتم آدم به این لاغری و ضعیفی چه طور میتواند زیر این عمل جراحی دوام بیاورد؟ دکتر به من هشدار داد که احتمال زنده ماندن او بسیار کم است؛ اما این نظر دکتر بود نه نظر بیمار. درست پیش از این که او را روی تخت بگذارند، آهسته زمزمه کرد: نترس چند روز دیگر سالم از بیمارستان مرخص میشوم. »

 

پرستارها با دلسوزی به من نگاه میکردند؛ اما بیمار از آن عمل جان سالم به در برد. پس از عمل پزشک گفت که فقط اشتیاق به زندگی بیمار را نجات داده است. اگر احتمال مرگ را میپذیرفت، از اتاق عمل زنده بیرون نمی آمد. من به قدرت خواستن و ایمان باور دارم، زیرا دیده ام که این قدرت مردم را از فقر به ثروت و قدرت رسانده است و افراد پس از این که به صد ها روش شکست خورده اند، دوباره مانند پسرم که بدون گوش متولد شد؛ شاد و موفق به زندگی برگشته اند.»

 

نظرات و پیشنهادات

اگر شما نیز پیشنهاد و یا انتقادی نسبت به کیفیت پادکست کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل دارید، میتوانید آن را در قسمت نظرات ثبت کرده و با نویدک به اشتراک بگذارید. از اینکه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

کتاب های مرتبط

پادکست کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی ثروتمند ترین مرد بابل با دانلود رایگان

« این کتاب با شیوه‌ای متفاوت به شما می‌آموزد که چگونه دارایی و اموال‌تان را افزایش دهید » کتاب ثروتمند ترین مرد بابل اثر جورج…

پادکست کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها با دانلود رایگان

« شما باید به این باور داشته باشید که موفقیت‌های بیشتر و ثروت فراوان برای شما وجود دارد » کتاب صوتی گفتگو با میلیونر ها اثر مایک لیتمن،…

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند با دانلود رایگان

« مهمترین ابزار لازم برای ثروتمند شدن ذهن انسان است. » کتاب پیش روی شما یکی از تاثیرگذار ترین عناوین موجود در زمینه توسعه فردی و کسب ثروت…

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول با دانلود رایگان

« ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که پول در کیفیت زندگی‌مان اثرگذاری بسیار زیادی دارد » از سالیان گذشته والدین همیشه فرزندان را به سمت…

پادکست کتاب صوتی راز با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی راز با دانلود رایگان

« آن‌ چیزی که دائم ذهن تو را درگیر می‌کند و تو را وادار میکند که به صورت مداوم به آن فکر کنی، روزی واقعیت زندگی تو خواهد شد »…

پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت با دانلود رایگان

پادکست کتاب صوتی استراتژی های موفقیت با دانلود رایگان

« این کتاب به سراغ متخصصان و کارآفرینان برجسته جهان رفته است و آن‌ها اسرار خود را درباره داشتن یک زندگی شادتر، سالم‌تر و ثروتمندتر…

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید