محاسبه کمیسیون فروش و رهن ملک

ابتدا مشخص کنید قصد انجام چه نوع معامله ای را دارید سپس اطلاعات درخواست شده را در کادر مربوطه و برحسب ریال وارد کنید


 • کمیسیون فروشنده:
 • کمیسیون خریدار:
 • مالیات بر ارزش افزوده:
 • جمع کل برای هر طرف قرارداد (فروشنده یا خریدار):
 • کمیسیون فروشنده:
 • کمیسیون خریدار:
 • مالیات بر ارزش افزوده:
 • جمع کل برای هر طرف قرارداد (فروشنده یا خریدار):
 • کمیسیون فروشنده:
 • کمیسیون خریدار:
 • مالیات بر ارزش افزوده:
 • جمع کل برای هر طرف قرارداد (فروشنده یا خریدار):

محاسبه آنلاین حق کمیسیون فروش و رهن ملک

بنگاه های معاملات املاک قشر زحمت کشی هستند که به شما در خرید، فروش، رهن و اجاره واحد مسکونی، تجاری، ملک، زمین، ویلا و ... کمک میکنند. بنگاه های معاملات املاک کار های زیادی انجام می دهند که اصلی ترین آنها پیدا کردن و مرتبط کردن فروشنده و خریدار با یکدیگر است. هزینه­ای که بنگاه های معاملات املاک بابت خدمات خود دریافت میکنند به کمیسیون معروف است. اما سوالاتی پیش می­آید که اساسا کمیسیون چیست و مبلغ آن چگونه محاسبه میشود؟ از خریدار گرفته میشود یا از فروشنده؟ برای پاسخ به این سوالات با نویدک همراه باشید.

کمیسیون یک عدد مشخص ندارد، بلکه درصد معینی دارد و این امر باعث شده است تا با توجه به مبلغ معامله، میزان کمیسیون نیز تغییر میکند

 

چرا ابزار آنلاین محاسبه کمیسیون فروش و رهن ملک نویدک بهترین گزینه برای استفاده است؟

میزان کمیسیون بنگاه های معاملات املاک از دیر باز محل بحث و اختلاف بوده است؛ چرا که قانون درصد مشخصی را تعیین کرده است اما بسیاری از بنگاه داران درصد دیگری را مد نظر قرار میدهند و اصطلاحا میگویند: « عرف این است » و همین اختلاف نظر ها باعث گیج شدن خریدار و فروشنده میشود و در خیلی از مواقع نیز معامله را بهم میزند. به جز این مورد محاسبه­ی درصد کمیسیون برای اعداد غیر رند و بزرگ عموما کار سختی است و کوچکترین اشتباهی منجر به ضرر های چند میلیون تومانی میشود. ابزار آنلاین محاسبه کمیسیون خرید، فروش، رهن و اجاره نویدک به منظور جلوگیری از همین گونه اتفاقات راه اندازی شد. این ابزار آنلاین از سه بخش مجزا تشکیل شده است و برای هر قسمت از فرمول ها و محاسبات ریاضی مختص به خود مطابق قانون و تبصره های اتحادیه مشاورین املاک استفاده میکند و بسیار دقیق است. با کمک این ابزار شما میتوانید تنها با وارد کردن مبلغ ملک مورد نظر خود به راحتی میزان کمیسیون پرداختی را بدست آورید و با خیال آسوده معامله کنید.

 

روش کار با ابزار آنلاین محاسبه کمیسیون فروش و رهن ملک نویدک

ابزار آنلاین محاسبه کمیسیون فروش و رهن ملک نویدک از سه قسمت تشکیل شده است که شما میتوانید مطابق نیاز خود از هر کدام به صورت رایگان استفاده کنید.

اگر قصد محاسبه­ کمیسیون برای خرید و فروش خانه را دارید از گزینه فروش ملک استفاده کنید. سپس در قسمت مشخص شده مبلغ ملک یا زمین خود را وارد کرده و گزینه­ی محاسبه را فشار دهید؛ سپس مشاهده خواهید کرد ابزار محاسبه­ی آنلاین کمیسیون خرید و فروش ملک نویدک به سرعت میزان کمیسیون خریدار و فروشنده و همینطور مالیات بر ارزش افزوده و مجموع کلی را برای شما به نمایش میگذارد.

اگر قصد محاسبه کمیسیون رهن کامل ملک را دارید این گزینه را انتخاب کنید و سپس مبلغ رهن کامل را داخا کادر قرار گرفته وارد کنید؛ بر روی محاسبه کلیک کنید و سپس ابزار آنلاین به صورت لحظه­ای تمام اطلاعات مورد نیاز و مبالغ کمیسیون طرفین را به شما نشان میدهد.

در صورتی که قصد محاسبه­ی کمیسیون اجاره منزل را داشته باشید میتوانید از آخرین گزینه استفاده کنید. در پنجره­ی باز شده در قسمت بالا میزان پیش پرداخت یا ودیعه را و در قسمت پایین میزان اجاره­ی ماهیانه را وارد کنید و محاسبه را فشار دهید. خواهید دید که ابزار محاسبه کمیسیون اجاره ملک نویدک به سرعت میزان کمیسیون موجر و مستاجر را محاسبه کرده و همراه با دیگر اطلاعات مورد نیاز برای شما به نمایش در می­آورد.

 

پیشنهادات و نظرات ارزشمند خود را نسبت به این ابزار از طریق ثبت دیدگاه برای ما ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

 • قادر سیفی
  1402/02/05 21:17
  سلام میخوام این برنامه رو نصب کنم روشش چه جوریه
  پاسخ دادن