تولید متن تصادفی لورم ایپسوم

ابتدا زبان مورد نظر را انتخاب سپس تعداد جمله یا پاراگرف را وارد کنید تا متن لورم ایپسوم بصورت خودکار ایجاد شود


زبان

نوع متن

تعداد

متن مورد نظر

تولید متن تصادفی لورم ایپسوم آنلاین

بار ها برای هر یک از ما پیش آمده است که نیاز به متن آماده برای پروژه های خود داشته باشیم، اما نوشتن متن، بسیار زمان بر است و وقت زیادی را از شما میگیرد و همچنین استفاده تصادفی از دکمه های کیبورد نیز، می تواند ظاهر پروژه شما را به شدت زشت و ناپسند کند و ارزش کار شما را کاهش دهد. اما راه حل چیست؟ لورم ایپسوم راه حلی ساده و سریع!

 

لورم ایپسوم فارسی( Lorem Ipsum) چیست و چه کاری انجام میدهد؟

قطعا همه ما چندباری نام لورم ایپسوم را شنیده ایم، لورم ایپسوم یا Lorem Ipsum به معنای تولید متن تصادفی است، اما تولید متن تصادفی یعنی چه؟

قطعا نوشتن متن برای پروژه های بزرگ، وقت و زمان زیادی را از شما خواهد گرفت، استفاده تصادفی از دکمه های صفحه کلید نیز، می تواند ظاهری بد شکل و ناخوانا را به پروژه شما بدهد، لورم ایپسوم با استفاده از کلمات با معنی، جملات و متن هایی، بی معنی را برای شما تولید می کند، شاید مقداری گیج شده باشید، بنابراین بگذارید، با مثالی کاربردی شما را با این ابزار فوق العاده آشنا کنیم.

این ابزار به این صورت کار میکند که کلمات و جملاتی را میسازد که از نظر معنایی، بی معنی هستند و قابل خواندن نیستند، اما کاملا ساختار یافته و زیبا هستند، به طوری که تا شما دقت کافی را به متن نکنید و آنها را مطالعه نکنید، متوجه بی معنی بودن متن نمی شوید. در این جملات تنها از کلمات با معنی استفاده میشود و جملات هیچ معنی ندارند.

 

کاربرد این ابزار چیست؟

تصور کنید شما طراح وب سایت هستید و وب سایتی را برای کارفرما خود طراحی کرده اید، اما تمامی المان های شما خالی از متن است و تنها تصاویر قرار گرفته اند، از جهتی ظاهر پروژه شما بسیار بد شکل خواهد شد، و از جهتی دیگر کارفرما نمی تواند طرح نهایی پروژه شما را  ببیند و نظر خود را بازگو کند.

استفاده تصادفی از دکمه های کیبورد، می تواند کلماتی بد ظاهری را مانند "عهلنذن"، پدید بیاورد، همانطور که میدانید این کلمات به هیچ وجه، ظاهری جذاب ندارند و حتی می توانند سبب شوند شکل ظاهری و کلی پروژه شما از بین برود و کارفرما حس خوبی از پروژه نهایی نداشته باشد، از جهتی دیگر نوشتن متن واقعی خیلی زمان بر است و می تواند هزینه های زمانی بسیاری را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

در این جا است که لورم ایپسوم به داد شما خواهد رسید و شما را از این چالش به وجود آمده، نجات خواهد داد، لورم ایپسوم با ایجاد متن های تصادفی و بی معنی، اما با ظاهری زیبا و شکیل، نه تنها  ظاهر سایت شما را خراب نخواهند کرد، بلکه سبب زیبایی پروژه نهایی شما خواهد شد.

قطعا می توان گفت هر طراحی، در هر زمینه ای، به این ابزار نیاز دارد، چرا که این ابزار می تواند در زمان شما صرفه جویی ویژه ای کند و وقت بیشتری را برای انجام و افزایش کیفیت پروژه، در اختیار شما بگذارد. به طور کلی می توان گفت از این ابزار به جهت تولید متن های تصادفی، برای پیش نمایش پروژه ها، استفاده میشود.

 

ویژگی های بی نظیر لورم ایپسوم!

این ابزار ویژگی های منحصر به فرد بسیاری دارد و میتواند همیار بسیار خوبی در انجام پروژهای شما باشد، تا هر وقت به متن نیز داشتید، تنها با چند کلید ساده هر متنی با هر طولی، را در اختیار شما بگذارد!

 

پشتیبانی از تمام زبان ها

مهم نیست شما به چه زبانی پروژه های خود را به انجام میرسانید، امروزه به هر زبانی که فکرش را بکنید، لورم ایپسوم برایتان یه متن فوق العاده زیبا خواهد ساخت، بنابراین قطعا این ابزار برای تولید متون فارسی نیز موجود است و شما میتوانید در پروژه های خود از متن فارسی استفاده کنید و هیچ جای بحثی را در زیبایی پروژه خود بر جای نگذارید.

به طور معمول در وب سایت های ایرانی که تولید متن لورم ایپسوم را به انجام می رسانند، از جملات با معنی استفاده می شود و این جملات با معنی، با الگو از تعریفی که ویکی پدیا از این ابزار دارد، یکسان است و تنها به تعداد کلمات درخواستی شما متن را تکرار میکند، بنابراین پیشنهاد میشود، اگر متن های بسیار طولانی و بدون تکرار می خواهید، از متن انگلیسی استفاده کنید.

 

بدون محدودیت متن بسازید!

از مهم ترین ویژگی های این ابزار، وجود نداشتن محدودیت در تولید کلمات است. بنابراین شما میتوانید به هر مقدار کلمه ای که نیاز داشته باشید، تنها با چند کلید ساده، متن خود را بسازید و در پروژه های خود استفاده کنید.

از ویژگی های خارق العاده لورم ایپسوم، می توان به فیلتر کردن متن ساخته شده اشاره کرد، اما فیلتر متن به چه صورت است؟ در این ابزار شما می توانید به انواع مختلفی، نیاز های خود را بیان کنید و با توجه به نوع نیازتان، دست به تولید متن بزنید، برای مثال شما میتوانید متن خود را بر حسب حرف، کلمه، جمله و پاراگراف بسازید.

 

پشتیبانی توسط ویرایشگرها

شاید برایتان جالب باشد بدانید می توانید بدون نیاز به نرم افزار و وب سایت خاصی، متن تصادفی خود را ایجاد کنید! اما چگونه؟ در بیشتر نرم افزار های طراحی که کاربر نیاز به متن در طراحی خود دارد، مانند نرم افزار های طراحی سایت، شما می توانید تنها با صدا کردن نام Lorem Ipsum و زدن دکمه ،Tab متن خود را دریافت کنید و حتی نیاز نداشته باشید از برنامه خارج شوید.

بنابراین شما می توانید بدون نیاز به هیچ نرم افزار و وب سایتی، تنها از طریق ویرایشگر خود، اقدام به استفاده از متن تصادفی کنید و در این صورت زمان بسیاری را برای خود ذخیره کنید. واقعا شگفت انگیز نیست؟!

قطعا از حیاتی ترین ابزار های مورد نیاز هر طراحی، می توان به لورم ایپسوم اشاره کرد، این ابزار با تولید متن های تصادفی بی معنی پیش نمایشی بی نظیر را از پروژه شما خواهد ساخت، که چشم هر کارفرمایی را مجذوب خود خواهد کرد، لورم ایپسوم به معنای واقعی کلمه شگفت انگیز است! همانطور که گفته شد می توانید از این ابزار حتی در ویرایشگر ها نیز استفاده کنید و  در زمان خود صرفه جویی کنید!

 

پیشنهادات و نظرات ارزشمند خود را نسبت به این ابزار از طریق ثبت دیدگاه برای ما ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید