طراحی متن انگلیسی

ابتدا متن خود را در کادر زیر تایپ کنید و سپس می توانید آن را با ظاهرهای مختلف و فونت های خاص انگلیسی مشاهده و کپی کنید


طراحی متن و فونت آنلاین انگلیسی

حتما شما هم دیده­اید که بعضی از افراد خوش ذوق در پروفایل های فضای مجازی خود برای نگارش اسمشان از فونت های خاصی استفاده کرده­اند؛ با یک نگاه میتوان فهمید که این فونت های عجیب به صورت پیش فرض داخل تلفن همراه هیچکدام از ما یافت نمی­شود، پس این اشخاص چگونه موفق شده­اند که نام خود را با فونت های زیبا و جدید بنویسند؟ برای پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

 

فونت چیست؟

همانطور که میدانید فونت مجموعه­ای از حروف، اعداد و اشکال در گوشی ها و رایانه ها است. فونت ها انواع مختلفی دارند و از هر یک در جای خاصی استفاده میشود، در این میان تعدادی فونت موجود است که استفاده­ی آنها زیبا سازی اسم، لوگو، متن و نوشته افراد است، طراحی متن دیجیتالی به وسیله این فونت ها انجام میشود.

 

چرا ابزار آنلاین طراحی متن و فونت انگلیسی نویدک بهترین گزینه برای استفاده است؟

 زبان انگلیسی پرکاربرد ترین زبان دنیا است و بیش از میلیون ها فونت در سراسر جهان به زبان انگلیسی ساخته شده است، برای طراحی متن با استفاده از این فونت ها باید فایل آنها را دانلود کرده و سپس تک تک اقدام به نصب آنها نمود، لازم به ذکر است که بسیاری از فونت های زیبا و کمیاب با قیمت های بالایی به فروش میرسند؛ در چنین شرایط نویدک امکانی را فراهم اورده است که در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هزینه بتوانید نام، متن، نوشته  و لوگوی خود را با صدها نوع طراحی ببینید و از بین آنها انتخاب کنید.

 

نحوه استفاده از ابزار آنلاین طراحی متن و فونت انگلیسی

برای استفاده از این ابزار کافی است متن یا نام خود را در قسمت قرار داده شده به انگلیسی وارد کنید و در کسری از ثانیه شاهد متن خود با انواع فونت های بینظیر باشید. در پایان اگر از نتیجه راضی نبودید روی دکمه فونت بیشتر کلیک کنید تا نتایج بیشتری برای شما نمایش داده شود.

 

پیشنهادات و نظرات ارزشمند خود را نسبت به این ابزار از طریق ثبت دیدگاه برای ما ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید