طالع بینی ازدواج با ابجد

ابتدا نام خود و مادرتان را وارد کنید و سپس نام معشوقه تان و نام مادرش را بنویسید


طالع‌ بینی و پیشگویی ازدواج با حروف ابجد بصورت آنلاین

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که قصد ازدواج دارید و به طالع بینی اعتقاد دارید و یا علاقه مند هستید که از طالع خود در مورد ازدواج با شریک آینده زندگی تان با خبر شوید ، میتوانید از ابزار  طالع بینی آنلاین ازدواج با ابجد نویدک استفاده کنید.

البته شما میتوانید از این ابزار برای طالع بینی ازدواج دوستان و یا عزیزانتان نیز استفاده کنید ، تنها کافی است که نام کوچک مرد ، نام کوچک زن ، نام کوچک مادر مرد و نام کوچک مادر زن را بدانید.

برای آشنایی بهتر شما با طالع بینی و حروف ابجد ، آن را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

ابجد چیست 

ابجد به صورت کلی یک روش برای مرتب سازی حروف عربی است. در این شیوه که بر پای اولیه خط فنیقی شکل گرفته است ، به هر کدام از حروف یک ارزش عددی داده می‌شود. در واقع اعداد ۱ تا ۱۰۰۰ بین ۲۸ حرف عربی  به صورتی خاص تقسیم شده است.ترتیب حروف ابجد به این صورت می باشد :

 "الف، ب، ج، د، ه، و، ز، ح، ط، ی، ک، ل، م، ن، س، ع، ف، ص، ق، ر، ش، ت، ث، خ، ذ، ض، ظ، غ".

برای حفظ راحت تر این حروف آن ها را در هشت کلمه بی معنی اما قابل تلفظ دسته بندی کرده اند و می توانید آن ها را به این صورت به خاطر بسپارید :

 ابجد، هوّز، حُطّی، کلمن، سعفص، قَرِشت، ثخذ، ضظغ.

 

حروف الفبای ابجد به دو نوع تقسیم می شوند :

ابجد کبیر؛که شامل حروف زیر می شود 

الف = ۱؛ ب = ۲؛ ج =  ۳؛ د = ۴؛ ه = ۵؛ و= ۶؛ ز = ۷؛ ح = ۸ ؛ ط. = ۹ ؛ ی = ۱۰؛ ک = ۲۰؛ ل = ۳۰؛ م = ۴۰؛ ن = ۵۰؛ س = ۶۰؛ ع = ۷۰؛ ف = ۸۰ ؛ ص = ۹۰؛ ق = ۱۰۰؛ ر = ۲۰۰؛ ش = ۳۰۰؛ ت = ۴۰۰؛ ث = ۵۰۰؛ خ = ۶۰۰ ؛ ذ = ۷۰۰ ض = ۸۰۰ ؛ ظ = ۹۰۰ ؛ و غ =  ۱۰۰۰ گ = 2000 ،  چ= 3000،  پ= 4000 ،  ژ= 5000 .

بدین صورت،برای مثال کلمه"رضا" در ابجد برابر 1001 است.( ر=200 و ض= 800 و الف=1)

 

ابجد صغیر در محاسبه ابجد صغیر، دو باور وجود دارد که ما به هر دو آن ها می پردازیم:

  • بعضی اشخاص بر این باور هستند که ابجد صغیر، از کم کردن 9 از هریک از اعداد حروف ابجد کبیر حساب می شود.
  • اما برخی دیگر از اشخاص معتقدند که ابجد صغیر از تقسیم اعداد حروف ابجد کبیر بر 9 به دست می آید.

 

ممکن است که نام ابجد وسیط و اکبر به گوشتان خورده باشد.

ابجد وسیط نوع دیگری از ابجد است که همانند ابجد صغیر،برای محاسبه آن دو باور و اعتقاد وجود دارد.

عده ای بر این باورند که ابجد وسیط از کم کردن 12 از اعداد حروف ابجد کبیر به دست می آید؛در صورتی که عده ای دیگر معتقدند که ابجد وسیط از تقسیم اعداد حروف ابجد کبیر بر 12 به دست می آید.

اما برای تعریف ابجد اکبر،می توانیم بگوییم که به مربع ارزش عددی حروف ابجد کبیر، ابجد اکبر گفته می‌شود. برای مثال ابجد اکبر حرف "ی" برابر با ۱۰۰ و یا ابجد اکبر حرف "ق" برابر ۱۰۰۰۰ خواهد بود.

 

محاسبه حروف ابجد 

در محاسبه حروف ابجد دو روش برای حساب کردن وجود دارد که به آن ها حساب مجمل و حساب مفصل می گویند. شیوه رایج تر حساب مجمل است که تعداد حروف به همان شکل که نوشته می‌شود، محاسبه می‌شود.اما در شیوه مفصل هر حرف به شکلی که خوانده و تلفظ می‌شود، محاسبه می‌شود، یعنی برای محاسبه حروف ابجد کلمه قدوس به شکل مفصل باید حرف " ق " را قاف تلفظ کرده و حروف تشکیل دهنده آن که می شود "ق ، الف ، ف " را  یک به یک محاسبه کرده و با هم جمع کنید.بقیه حروف تشکیل دهنده کلمه قدوس را نیز به همین شکل ؛ یعنی: "د = دال ، و = واو و س = سین " محاسبه کنید. بنابراین ابجد کلمه قدوس در حساب مجمل برابر 170 و در حساب مفصل برابر 349 خواهد بود.

 

در مورد حروف فارسی که الفبای ابجد فاقد آنهاست یعنی " پ " ، " ژ " ، " گ " و  " چ " قاعده این است که عدد ابجد آنها برابر با حرف مشابه آن‌ها در  زبان عربی در نظر گرفته شود؛ یعنی  پ= ب، چ = ج، ژ= ز، و گ= ک.

البته در برخی منابع برای محاسبه ابجد نام هایی که  که در آنها این حروف فارسی به کار برده شده است، به جای در نظر گرفتن عدد حروف عربی مشابه، ارزش عددی آنها را صفر در نظر می‌گیرند. برخی منابع نیز به " گ " ارزش 2000، به " چ " ارزش 3000، به " پ " ارزش 4000 و به " ژ " ارزش 5000 داده‌اند.

 

کاربرد های حروف ابجد 

حروف ابجد کاربرد های زیادی در طالع بینی شخص و طالع بینی ازدواج دارد.

 

طالع بینی ازدواج با حروف ابجد 

برای طالع بینی ازدواج می توانید از روش حروف ابجد استفاده کنید.طالع بینی ازدواج با ابجد به صورت دستی باید به شکل زیر انجام شود :

  • ابتدا نام خانم و نام مادر خانم را به ابجد محاسبه کنید.
  • سپس نام آقا و مادر آقا را به ابجد محاسبه کنید.
  • حالا ابجد هر چهار نام به دست آمده را باهم جمع کنید.
  • عدد و حاصل به دست آمده را به 5 تقسیم کنید.

 

حالا اگر باقی مانده به دست آمده شما یک عدد از اعداد 1 ، 3 یا 5 بود به این معنا است که این دو نفر به هم می رسند و یا به اصطلاح ستاره آن ها جفت است.اگر باقی مانده صفر به دست آید، به این معنا است که ازدواج صورت نمی گیرد و دلیل این صورت نگرفتن نیز این است که شخصی از اعضای خانواده یک طرف ، با این ازدواج مخالف است.

اگر باقی مانده به دست آمده شما 2 یا 4 باشد نیز به این معنا است که ستاره دو طرف باهم جفت نیست و این ازدواج صورت نمی گیرد.

البته برای طالع بینی ازدواج روش دیگری نیز وجود دارد ؛ آن هم این است که طالع شخصی هر کدام از طرفین را به دست آورده و برج طالع آن هارا مقایسه می کنند تا متوجه شوند که ازدواج آن ها موفق خواهد بود یا خیر.

 

برج های طالع دارای اعداد مشخصی هستند و عبارت اند از :

۱:  حمل ، ۲: ثور ،  ۳: جوزا ، ۴: سرطان ،  ۵: اسد ، ۶: سنبله ،  ۷: میزان ،  ۸: عقرب ،  ۹: قوس ،  ۱۰: جدی ، ۱۱: دلو ،  ۱۲: حوت.

 

اما شما میتوانید به جای محاسبات سخت به صورت دستی ، که ممکن است در آن اشتباه نیز بکنید از ابزار طالع بینی ازدواج آنلاین نویدک استفاده کنید ؛ تا در سریع ترین زمان به صورت دقیق برای شما طالع بینی را انجام داده و نتیجه را برای شما نمایش دهد.

برای استفاده از ابزار طالع بینی ازدواج با ابجد نویدک کافی است تا نام خانم ، نام مادر خانم ، نام آقا و نام مادر آقا را در کادر های مخصوص به خودشان وارد نمایید.

سپس روی "طالع بینی" کلیک کنید.

ابزار نتیجه را در کوتاه ترین زمان محاسبه کرده و آن را برای شما نمایش می دهد.

 

پیشنهادات و نظرات ارزشمند خود را نسبت به این ابزار از طریق ثبت دیدگاه برای ما ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید