کف بینی آنلاین

برای دریافت کف بینی آنلاین کافیست به سوالات زیر جواب داده و بر روی دکمه " دریافت نتیجه فال " کلیک کنید


1- خط سرنوشت شما کدام یک از موارد زیر است؟


2- خط زندگی شما کدام است؟


3- کدام یک به خط قلب شما نزدیک تر است؟


4- خط سر مشابه را انتخاب کنید؟


5- شکل کف دست شما کدام است؟


6- کدامیک از قسمت های نشان داده شده در دست شما برجسته است؟


7- فرم انگشتان شما به کدام مورد شبیه تر است؟


خط سرنوشت شما :

خط زندگی شما :

خط قلب شما :

خط سر شما :

شکل کف دست شما :

برجسته دست شما :

فرم انگشتان شما :

کف بینی آنلاین

امروزه کف بینی یا خواندن کف دست، یکی از روش های پیشگویی آینده می باشد که در سرتاسر دنیا انجام می شود. همانطور که اثر انگشت هیچ انسانی شبیه به انسان دیگری نیست، می توان گفت که خطوط کف دست انسان ها نیز شبیه یکدیگر نیستند. روی کف دست انسان ها، اطلاعاتی در مورد آینده و گذشته نوشته شده، که در صورت داشتن علم کف بینی می توان آنها را خواند. کف بینی در طالع بینی هندی ریشه دارد. در واقع طالع بینی علمی است که از منطق و دلیل برای پی بردن به رابطه ما با جهان استفاده می کند. کف بینی و طالع بینی کاری سخت و حساس می باشند و توسط هر کسی قابل انجام نیست. وبسایت ما این کار را برای شما آسان کرده و می توانید بدون مراجعه حضوری، کف بینی و طالع بینی آنلاین را با ما تجربه کنید.

 

نکات لازم در رابطه با کف بینی

برای کف بینی و طالع بینی آنلاین، یک سری نکات لازم هستند که باید رعایت شود. باید ذهن فرد کف بین، از هرگونه موارد نفسانی از جمله نفرت، عشق و سودجویی و.... دور باشد تا بتواند به صورت منصفانه و صحیح کف بینی را انجام دهد. سن فرد، باید حداقل 7 سال باشد. در کف بینی، یک خط نمی تواند بیانگر همه چیز باشد. باید به کل خطوط کف دست توجه شود. باید چند ساعت قبل از کف بینی، دستمان در دمای مناسب و متوسط قرار بگیرد، چون سرما یا گرما باعث انقباض و انبساط خطوط روی کف دست می شوند.

در کف بینی برای مشاهده خطوط ریز کف دست باید از ذره بین استفاده شود. همچنین باید 3 ساعت قبل از کف بینی، دست های خود را بشویید و صبر کنید تا خودشان خشک شوند و دست به هیچ کاری نزنید. کف بینی باید در طول روز و در زیر نور خورشید انجام گیرد و از انجام آن در طول شب خودداری کنید. همچنین برای کف بینی، مبنای ما دستی است که بیشتر با آن کار می کند. در کف بینی و طالع بینی حدالامکان از نتیجه گیری قطعی پرهیز کنید و مسائل را با ملایمت بیان کنید.

 

خطوط و تپه های کف دست

کف دست بر اساس بلندی و پستی ها به بخش های مختلفی تقسیم می شوند. دست هر انسان دارای 9 تپه می باشد که عبارت اند از: تپه ماه( تپه خیالات )، تپه بهرام منفی( تپه مریخ )، تپه عطارد( تپه تجارت )، تپه خورشید( تپه صنایع زیبا )، تپه کیوان( تپه تقدیر )، تپه مشتری( تپه جاه طلبی )، تپه بهرام مثبت( تپه مارس )، تپه ونوس( تپه ناهید )، تپه چهارگوش( تخته دست ).

در کف دست انسان، 4 خط اصلی به نام های زندگی، سر، قلب و سرنوشت وجود دارد که خط سرنوشت، فقط در دست بعضی ها وجود دارد. این خطوط دارای عمق و ضخامت بیشتری هستند. همچنین علاوه بر اینها در کف دست حدود 10 خط فرعی دیگر وجود دارد که تشخیص آنها کمی سخت است. خطوط فرعی عبارت اند از: خط قلب، خط سرنوشت، خط سر، خط زندگی، خطوط ازدواج و فرزند، حلقه کیوان، حلقه ونوس، خط شیری، خط کبدی و خط راه شیری.

 

طالع بینی دست

با توجه اندازه کف دست و مقایسه آن با اندازه انگشتان، 4 نوع شکل دست وجود دارد که به 4 عنصر آب، باد، آتش و خاک اشاره می کند. در عنصر خاک طول کف دست برابر با طول انگشتان می باشد. در عنصر باد اندازه کف دست کوتاه تر از اندازه انگشتان می باشد. در عنصر آتش اندازه کف دست بزرگتر از اندازه انگشتان می باشد و در عنصر آب طول کف دست و انگشتان تقریبا مثل هم می باشند ولی پهنای انگشتان کمتر از کف دست می باشد. هر عنصر  ویژگی ها و معنای خاص خود را دارد.

 

کف بینی آنلاین با سایت نویدک

  • برای دریافت کف بینی آنلاین کافیست به سوالات زیر جواب داده و بر روی دکمه " دریافت نتیجه فال " کلیک کنید.
  • لازم به ذکر است، پاسخ دادن به تمامی سوالات برای گرفتن پاسخ صحیح الزامی می باشد.
  • می توانید از طریق کف بینی و طالع بینی آنلاین، آینده ی خود را به شیوه ای درست و کاملا مطمئن پیش بینی کنید و در زندگی تصمیمات درست بگیرید.

 

پیشنهادات و نظرات ارزشمند خود را نسبت به این ابزار از طریق ثبت دیدگاه برای ما ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید