فال انبیا آنلاین

برای دریافت فال انبیا ، ابتدا چشم خود را ببندید و چند نفس عمیق بکشید سپس سوره مبارکه حمد را بخوانید و روی دکمه " نیت کنید و اشاره ای بفرمایید " کلیک کنید


فال انبیا آنلاین

فال انبیا هم مانند دیگر فال ها برای پیشگویی و عاقبت بینی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی فال به معنای بخت و اقبال است؛ که معنای فال در فارسی، شگون می شود. شما فال را به این دلیل می گیرید که از چیز هایی که شناخته نشده اند، مطلع شوید. اصلا نباید فال گرفتن را با طالع بینی یکی بدانید.

فال انبیا به این صورت است که شما به پیامبری متوسل می شوید. گرفتن این فال به منظور روشی برای امید دادن است. به همین دلیل در بین افراد دارای محبوبیت زیادی می باشد. حضرت آدم، حضرت ادریس، حضرت یحیی، حضرت ایوب، حضرت اسماعیل، حضرت عیسی، حضرت داوود، حضرت زکریا، حضرت نوح، حضرت سلیمان، حضرت شعیب، حضرت صالح، حضرت موسی، حضرت یوسف، حضرت ابراهیم، حضرت هود، حضرت هارون، حضرت یعقوب، حضرت لقمان، حضرت اسحاق، حضرت لوط و حضرت محمد (ص) از جمله پیامبرانی هستند که در فال انبیا می باشند. 

 

فال انبیا الهی به گفته هر پیامبر

فال حضرت یحیی: ای صاحب فال، به تو مژده می دهیم که به زودی از ناراحتی و غمی که در پیش خود داری آسوده خاطر می شوی و اسباب رفاه تو آماده می شود. اگر هر قصد و نیتی داری اسباب آن آماده می شود. تصمیم های بی صبرانه نگیر و اصرار خودت را به غریبه و نامحرم نگو. سعی کن غصه حال را نخوری و لحظه های پیش رویت را بهتر از قبل بسازی و خداوند را شاکر باش تا رستگار و پیروز شوی. انشاالله..

فال حضرت محمد (ص): این فال هم یکی از انواع فال انبیا می باشد. در این فال گفته می شود که ای صاحب فال بلند بخت، به تو مژده می دهیم که در بین فامیل و آشنایان خود به مقام و سمت بلند و رفیعی می رسی؛ زیرا تو لیاقت و کفایت خود را ابراز می کنی. با این حال مورد حسادت دیگران قرار خواهی گرفت. خداوند متعال از تو پشتیبانی و یاری می کند تا از چشم زخم دیگران در امان باشی. شکر خدا را به جا آور تا سربلند بمانی. انشاالله..

فال حضرت ابراهیم: در این فال انبیا گفته می شود که ای صاحب فال، بخت تو بلند و خوش یمن است. کارِ به بن بست رسیده تو درست می شود؛ زیرا در طول همین سال کار تو فرج و گشایش می یابد. برای این که آسایش داشته باشی و نگرانی نداشته باشی، با مردم سازگار باش که خداوند متعال هوای تو را دارد. پس تو هم خداوند را شکر کن تا پیروز و سعادتمند شوی. انشاالله..

فال حضرت ایوب: حضرت ایوب در این فال انبیا می گوید که ای صاحب فال، هوشیار و با خبر باش که اگر فکر این را داری که با خانواده یا خاندانی مجادله و دعوا کنی، در این جدال تو شکست می خوری. اگر کار تو با نیرنگ و حقه است، با خبر باش که حیله ات آشکار می شود. پس برای تو جز رسوایی چیز دیگری ندارد. با صبر و تحمل و یاری خداوند می توانی آنچه را که می خواهی بدست آوری، این گونه سرافکنده و تحقیر هم نمی شوی. شکر پروردگارت را همیشه به جا آور تا موفق و پیروز شوی. انشاالله..

 

نحوه انجام طالع انبیا آنلاین

فال انبیا به عنوان فال سرگرم کننده و امید دهنده شناخته شده است. این فال به این صورت است که فرد نتیجه فال خود را با توجه به گفته یکی از پیامبران الهی می بیند. شما این فال را به صورت آنلاین هم می توانید انجام دهید. شما برای گرفتن فال انبیا آنلاین کافی است ابتدا نیت کنید. سپس بعد از نیت کردن سوره مبارکه حمد را بخوانید و فال خود را بگیرید.

 

فال انبیا آنلاین با سایت نویدک

برای دریافت فال انبیا ، ابتدا چشم خود را ببندید و چند نفس عمیق بکشید سپس سوره مبارکه حمد را بخوانید و روی دکمه " نیت کنید و اشاره ای بفرمایید " کلیک کنید

 

پیشنهادات و نظرات ارزشمند خود را نسبت به این ابزار از طریق ثبت دیدگاه برای ما ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید

نظرات کاربران

  • مریم
    1403/02/19 22:39
    خواب دیدم که توی تلگرام هستم و دارم کسی که دوستش دارم رو چک میکنم که یهو اونم آنلاین میشه
    پاسخ دادن